Rüyada Ağlayan Çocuğu Teselli Etmek

Rüyada ağlayan çocuğu teselli etmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin rahat ettiği bir döneme gireceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, ün sahibi olacağına işarettir.

Rüyada ağlayan çocuğu teselli etmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, yetim sevindireceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına delalettir.

Rüyanın manasına göre verilen kararların geri çekileceğine bu sayede zarar etmekten son anda kurtulacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, sorunlarından kurtulacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstlenmeyeceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağlayan çocuğu teselli etmek iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine delalet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, kazancın katbekat artacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda ilkokul yaşlarında bir erkek çocuğu üzgün ablasını teselli için telefonundan komik birşeyler okuyan aynı şekilde bir kız çocuğu da üzgün ağabeyini teselli için teselli için komik şeyler anlatıyor.Ben de evdeyim bir konu da yalan söyleyen birinin eve geldiğinde yalancı olduğunu bildiğimi anlamasın diye tedbir alıyorum.ve perdeyi kenara çekiyorum

Fatma

Merhaba. Rüyamda üç yaşındaki kızım dayımın kucağındaydı sanki ben bir yere gidecektim ve çok ağlıyordu onu öpüp kokladım teselli etmeye çalıştım. Büyük kızım yanımdaydı ama o dayımın yengemin yanında kaldı ve ben gittim😔 Anlamını yazarsanız çok sevinirim. Sıkıntılı bir süreçten geçiyorum kızımda sağlık sorunları var endişelendim bu rüyayı görünce. Teşekkür ederim