Rüyada Ağzına Arı Girmesi

Rüyada ağzına arı girmesi gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, çok mutlu günler geçireceğine, dargınların yeniden bir araya geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin sorunların ortadan kaldırılacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ağzına arı girmesi iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, işlerini zahmetsizce bitireceğine, kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına tabir olunur.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, önemli sorumluluklar alacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine alamet eder.

Rüyada çocuğun ağzına arı girmesi kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına, bahtının açık olacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, sorunlarının sona ereceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Rüyamda bir sürü arının kafama konudugunu hatta ağzıma girdiğini gördüm, ağzımda parçalandı bir kaçı. Kafamda gezindiklerini hissettim . Arı kurtaricisini çagirdim telefondan , öldürmekten korktum.

Umut

Gündüz niyetine hayr olsun inşallah rüyamda ağzıma arı girdi ama ısırmadı elimle çıkardım arıyı bakıyorum ki etrafımız da bir sürü arı ve arılardan kaçtım daha güvenli bir yere gittim bide teyzemin oğlunun telefonla konuştuğunu gördüm üzerinde siyah takım vardı bana baktı ama hiç konuşmadık ama teyzemin oğlu diyorum ama yabancı biriydi yanında da hasta tuhaf görünümlü 7 yaşlarında uzun omuzlarına kadar saçları vardı yüzü çok tuhaftı maske gibi yüzü vardı ortada gezip duruyor karnı şişti

Umut

Çok teşekkürler Allah razı olsun