Rüyada Ağzına Pamuk Koymak

Rüyada ağzına pamuk koymak yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, rütbesinin artacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, çok doğu bir kişi olacağına, dualarının karşılığını göreceğine rivayet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağzına pamuk koymak çok hayırlı işlere girileceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, seyahatlere katılacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat bir nefes alacağına, insanlar arasında yüceleceğine, kazancının sürekli artacağına, yaşamında kolaylıklara kavuşacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağzına pamuk koymak dünya hayatından yana razı geleceğine, hayat kalitesinin yükseleceğine, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, huzurlu hissedileceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments