Rüyada Ağzının Yok Olduğunu Görmek

Rüyada ağzının yok olduğunu görmek yokluğun biteceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, doğruluktan ayrılmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, görmediği ve yaşamadığı güzellikler ile karşılaşacağına, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada ağzının yok olduğunu görmek hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, ailesi için çabalayacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibinin özellikle maddi anlamda rahatlayacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına delalettir.

Rüyada ağzının yok olduğunu görmek gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, elindekilerinin kıymetini bileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, gönül sızılarının dineceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments