Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek bedenen ve ruhen dinleneceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan bir planın maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, sayısız hayır işleyeceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, evlatlarının artacağına, daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balıklı akarsu görmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük atılımların yapılacağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada barış akarsuyu görmek belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz akarsu görmek kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalettir.

Rüyada birden fazla akarsu görmek rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, elinin bollaşacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, bir yakınının sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, huzur içinde yaşayacağına, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada bulanık akarsu görmek sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada buzlu akarsu görmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çağlayan akarsu görmek dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine alamettir.

Rüyada çamurlu akarsu görmek beklenen iyi günlerin geleceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına alamet eder.

Rüyada çay akarsu görmek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, ferahlığa kavuşacağına, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına yorulur.

Rüyada çok akarsu görmek çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada çölde akarsu görmek maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, biraz dinleneceğine, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada coşkun akarsu görmek hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, bol rızık elde edeceğine, arkasından iyi konuşulacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dağda akarsu görmek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine inanılır.

Rüyada dalgalı akarsu görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz akarsu görmek olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dere akarsu görmek sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, heyecan dolu günler yaşayacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada derin akarsu görmek kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına delalettir.

Rüyada donmuş akarsu görmek günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, başarılarının takdir edileceğine, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine yorumlanır.

Rüyada durgun akarsu görmek elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, sorunların tarihe karışacağına işaret eder.

Rüyada duru akarsu görmek bahtının ve kısmetinin açık olacağına, bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bazı olumsuz durumların üstesinden gelineceğine, dualarının gerçekleşeceğine, kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, başarısından ötürü tebrik edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evde akarsu görmek şansın her zaman kişiden yana olacağına, yeni yerler göreceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin önünde akarsu görmek gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, yüzünün güleceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına, istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gece akarsu görmek pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde akarsu görmek huzurlu bir insan olacağına, istenen her şeye kavuşulacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına inanılır.

Rüyada göl akarsu görmek güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel akarsu görmek bir dostunun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, isteklerinize kavuşacağınıza, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hırçın akarsu görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hızlı akarsu görmek başarısının ve mutluluğunun artacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ırmak akarsu görmek azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta akarsu görmek işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kirli akarsu görmek borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı akarsu görmek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine delalettir.

Rüyada köpüklü akarsu görmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, bolluğa kavuşacağına alamettir.

Rüyada küçük akarsu görmek bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına işarettir.

Rüyada kurumuş akarsu görmek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, arkadaşları ile yapılan bazı tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, bahtın açılacağına işaret eder.

Rüyada masmavi akarsu görmek işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, mevcut konforunun devam edeceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi akarsu görmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar içine girileceğine, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada nehir akarsu görmek büyük miktarda kazanç sağlayacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, kişinin kendini daha güvenli ve huzurlu hissedeceği güzel bir mekana göç edeceğine yorulur.

Rüyada parlak akarsu görmek rızkının da çoğalacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kafasının boşalacağına, hanesine huzurun dolacağına, amacına ulaşacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine rivayet eder.

Rüyada şelale akarsu görmek şansının ve bahtının açık olacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, kazançlı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada şiddetli akarsu görmek yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, gelirinin sürekli olacağına yorulur.

Rüyada şifalı akarsu görmek düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sığ akarsu görmek daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah akarsu görmek tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, büyük miktarda para kazanılacağına işarettir.

Rüyada soğuk akarsu görmek yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, deşarj olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada su akarsu görmek kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, yeni gireceği bir işin iyi kazanç getireceğine, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına alamet eder.

Rüyada taşan akarsu görmek içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada taşkın akarsu görmek sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada tertemiz akarsu görmek akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına işarettir.

Rüyada tuzlu akarsu görmek destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun akarsu görmek çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, başarıları ile tanınacağına, kişinin hafifleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil akarsu görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine delalettir.

Rüyada yeşil renkli akarsu görmek mutluluğunu çoğaltacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yosunlu akarsu görmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments