Rüyada Aklını Kaybetmek

Rüyada aklını kaybetmek dualarının kabul olacağına, hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin hayatın kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada aklını kaybetmek attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, mutluluk verici bir olay yaşanacağına, korkularından, endişelerinden kurtulacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, büyük paralar kazanılacağına, aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, varlık içinde yaşayacağına, tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada aklını kaybetmek daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, güzel günler yaşanacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüya yorumlarına göre kazanılacak ve ele geçecek paraya, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, dargınların barışacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Annemizin kazada ani ölümlünden sonra ona hatalarım oldu diye içim yandı hep 10 gün sonra rüyamda yeşil yemyeşil evler bahçeler gördüm. Sonra kızarmış ekmek gördüm yemek sofrasında. Daha sonra bu olaydan dolayı bu ölüme dayanamayıp aklımı yitiriyorum nefes alamıyorum etrafımdakiler doktora götürelim hemen diyor. Ve garip bi şekilde uyanıyorum.

Yasemin

Rüyam da babamın aklını yitirdiğini sabah saat 6 karanlık ta halay çektiğini görüyordum ona kızıyordum baba niye halay çekiyorsun diye ama rüyam da aklını yitirdiğini düşünüyordum

Reşat Baran davut

Rüyamda normal bir gün geçirirken birden her yerin sallandığını gördüm deprem sandım biraz sonra durunca etrafimdakilere sordum bişey yok dediler aklinimi kaçırdın dediler ve belli bir süre sonra tekrar oldu bu sefer gördüm ki başım kendiliğinden sallanıp dönüyor bende deprem olduğunu sanıyorum sonra tekrar duruyor