Rüyada Akvaryum Kırılması

Rüyada akvaryum kırılması bereketli günler geçirileceğine, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, kazancının artacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin ferahlığa çıkılacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına işaret eder.

Rüyada akvaryum kırılması yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, iyi geçim halinde kalacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, bir sağlık sorunuyla ilgili olarak gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryum kırılması bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neşe

Rüyamda koltukta içi büyük mavi balık dolu akvaryum var balıklardan biri havada uçmaya başlıyor. Ben onu babama göstermeye calışıyorum baba balık uçuyor diye sonra akvaryum yere düşüp kırılmış. Bende hemen balıklar ölmesin diye toplamaya başlıyorum

Bilal

Rüyamda sanki akvaryum kırılmış yerde her yerde akvaryum canlıları vardı ve bir kuş bana saldırıyordu anlamı nedir acaba teşekkür ederim.