Rüyada Evi Yıkık Dökük Görmek

Rüyada evi yıkık dökük görmek kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, kendi kendisine şifa bulacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine alamettir.

Rüyada evi yıkık dökük görmek hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına inanılmaktadır.

Rüyada komşunun evini yıkık dökük görmek edilen duaların karşılığını bulacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Evi Yıkık Dökük Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda bitişik dairenin tamamen yıkıkoldugunu gördüm be kendi daireminse bundan hasar aldığını gördüm bunun anlamı nedir teşekkür ederim

  • Sevgili Cengiz,
   Rüyada komşunun evinin yıkık olduğunu görmek başka hanedeki huzursuzluğa; kendi evinin hasar aldığını ama yıkılmadığını görmek bu huzursuzluğun hanenizden uzak olacağına işarettir. Buna ek olarak hane bütünlüğü ve huzurunun peşinden gelecek rahatlamaya, yaşama ve başarıya işarettir. Bu rüya aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına; yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine; amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine inşallah.

 2. Ben Rüyada yıkık dökük bir evde yaşadığımı gördüm.
  Bunun anlamı nedir?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız başarıya, temizliğe ve hayırlara rivayet eder. Rüya tabirine göre büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine; ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına; çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işarettir.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çocuğa, eşe ve hürmete işarettir. Rüya tabirine göre eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine; anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına; çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim