Rüyada Kıyamete Benzer Şeyler Görmek

Rüyada kıyamete benzer şeyler görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, kısmetin açılacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, eşiyle bahtiyar olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, birçok ortaklık kurulacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, istediği evde oturacağına delalet etmektedir.

Rüyada kıyamete benzer şeyler görmek kendini garantiye alarak harekete edeceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, güzel günlerin yaşanacağına alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, mutlu olacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, beklemediği bir havadis ile sevineceğine inanılmaktadır.

Rüyada kıyamete benzer şeyler görmek hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şimal

Deniz kenarındaydım gökyüzünü gri bulutlar kapladı ama güneş görünüyordu.
Denizden çok büyük dalgalar yükselmeye başladı ve dalgaların içinde ateş vardı sahil kenarında oturan bir kadının küle dönüştüğünü gördüm, evime ulaştım telefonda birileri bir şeyler yazıyordu ben de cevap vermeye çalışıyordum eski erkek arkadaşım yazmıştı, kapı çaldı o gelmişti açmaya çalıştım çok şiddetli rüzgar yüzünden açamadım açmayı başardığımda rüzgar yüzünden dışarı savruldum o beni tuttu içeri girdik sarıldık.

Şimal

Çok teşekkür ederim çok kötü hissetmiştim bir nebze olsun içime su serptiniz🙏🏻❤️