Rüyada Moraran Bebek Görmek

Rüyada moraran bebek görmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözü morarmış bebek görmek deşarj olacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına, bir büyüğünün yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine, çok mutlu olacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, sevinileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzü morarmış bebek görmek uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, helal rızka kavuşacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Moraran Bebek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada kardeşimin erkek bebeği kucağımda ağlamaktan morarmış rica etsem yorumlar misiniz

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya mala, eve ve paraya delalettir. Rüya tabirine göre dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına; iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine; parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine yorulmalıdır.

 2. Rüyamda doğum yapmışım ama bebeğimi unutmuşum ayakları mosmor olmuş üstünü değiştirip giydirdikçe bebeğin rengi yerine geliyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız dürüstlüğe, mutluluğa ve gelişmelere alamettir. Rüya tabirine göre doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına; kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına; hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına alamet eder.

 3. Rüyamda kimsesiz bir bebek bakılmam için bana veriliyor. Ama yeni doğan bir bebeğe göre çok büyük ve zor kucağımda taşıyorum. Yüzü mosmor olmuş ölecek gibi.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kolaylığa, aileye ve mutluluğa yorulmalıdır. Rüya tabirine göre gelecekte istediklerine kolayca erişebileceğine; çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına; borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

 4. Rüyamda kız çocuğu koltuktan düşecekken korkudan morarması kendinden geçmesi neye yorumlanıyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya şansa, varlığa ve haneye delalettir. Rüya tabirine göre kısmetin artacağına ve şansın döneceğine; gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine; hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine işarettir.

 5. Ruyamda ablamin kiz cocugu oldugunu goruyordum diger ablamin kucagindayken bebek birden bire morarip fenalasmaya basliyordu gozleri yerinden firlicak gibiydi acaba neye yorumlaniyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya uğura, gelişmelere ve bilgeliğe delalettir. Rüya tabirine göre uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına; her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına; bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına delalettir.

 6. Rüyamda erkek kardeşimin vücudunun yüzünün kızarıp morardığını ve nefes alamadığını gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız ilerlemeye, dosta ve sevince delalettir. Rüya alimlerine göre hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine; dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine; güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına rivayet eder.

 7. Rüyamda bir bebeğin yuź ve vücudunun yarısı morarmıştı ama benim yüzümden ben ağlıyordum suçluluk duyuyordum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayırlara, arzulara ve berekete işarettir. Rüya yorumuna göre anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine; hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine; işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim