Rüyada Tırnakta Mantar Görmek

Rüyada tırnakta mantar görmek atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, doğru bir karar verileceğine, hayat sevincinin artacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine alamet eder.

Rüyada tırnakta mantar görmek hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, yeni maddi kapıların size açılacağına, çok sevineceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, borçlarının kapanacağına, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, talihinin artacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada ayak tırnak mantarı görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, her daim temkinli olacağına, hayatın kendisine başarı ve mutluluk getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, rahat yaşayacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, yaşamına maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sha

Merhaba rüyamda ayak baş parmagımın tırnagı kırıldı ve ıcınde mantarlar pislikler oldugunh gordum ve onu temızlıyordum hatta sevınıyordum temızledıgım ıcın anlamı nedır

Hülya

Hayırlı geceler. Ben kızkardeşimin el tırnaklarının mantarlı olduğunu gördüm. Ne anlama gelir acaba ?

Zekiye

Merhaba gündüz niyetine normalde benim ayak tirnagimda mantar var rüyam da o tırnağı cekiyorum çıkarıyorum ama acı olmadan elime alıp eşime çektim çektim diyorum

Zekiye

Hayırla inşallah allah razı olsun selam ve dua ile

Şevval

Merhabalar ben rüyamda iki ayak baş parmağımdaki tırnakların mantarlı olduğunu görüp onları bir aletle temizledim ama altında zedelenmiş, yer yer noktacıklar halinde kanamalar olan pürüzlü, pembemsi, mantarsız bir tırnak olduğunu gördüm. Daha fazla ilerlemeden orada bitirdim yaptığım şeyi ve yara bandı ile sardım her iki ayak tırnağımı da. Anlamı sizce nedir?

Yaren

Rüyamda tek hatırladığım birisi bana ayağında küçük tırnağında mantar var diyor bak diyor bende küçük ayak parmağıma bakıyorum hafif kuru böyle.aaan mantar olmuş tırnak diyorum.

Fakı Salih Davran

İyi geceler ben rüyamda ellerimdeki bütün tırnaklarımın mantar olduğunu gördüm bana cevap verirseniz çok memnun olacağım

Fakı Salih Davran

Çok teşekkür ederim iyi günler

Nilgun

Merhaba, gündüz niyetine rüyada mantarlı tırnağı koparıp, altında yeni, iyi tirnağı gormek ne anlama gelir