Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek sorumlulukların yerine getirileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, başarılarının devamının geleceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine rivayet eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaç dalında kar görmek hayallerin gerçeğe döneceğine, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzının kara görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada akşam kar görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, moralinin yerine geleceğine, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada alnına kara görmek iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına inanılmaktadır.

Rüyada anneyi karda görmek kişisel kavgaların son bulacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada araba sürerken kar görmek hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabada kar görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, kendisine ev alacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını karda görmek dostlarına karşı vefa göstereceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada aşırı derecede kar görmek çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aşırı kar görmek şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, iş hayatında yaşanan bazı başarılar sayesinde sahip olunan mevkinin daha da sağlama alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada avucunda kar görmek çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, hayırlı kapıların açılacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak tabanını kara görmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayakkabıda kar görmek daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına inanılır.

Rüyada ayrıldığım karımı görmek rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada azıcık kar görmek kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada baharda kar görmek yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına delalettir.

Rüyada banyoda kar görmek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka şehirde kar görmek evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasını karda görmek her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada boklu karın görmek hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, helal lokma yiyeceğine, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada bol kar görmek dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, geçim sıkıntısının biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bolca kar görmek hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine rivayet eder.

Rüyada boncuk kar görmek hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine delalet eder.

Rüyada boşandığım karımı görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, borçlarının azalacağına, geçiminin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada boyu aşan kar görmek büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, ettiği zararları telafi edeceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük karın görmek doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada buz kar görmek yeni projeler için kaynak elde edeceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada buzlanmış kar görmek tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine yorulur.

Rüyada camda kar görmek kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada cami avlusunda kar görmek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, zor zamanların sona ereceğine, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada camide kar görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada çamurlu kar görmek sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cenazede kar görmek başarısının önündeki engellerin kalkacağına, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına delalet eder.

Rüyada çok kar görmek sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, maddi anlamda feraha ermeye alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok şiddetli kar görmek elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, bir düşmanın kötü haberini almaya, kazancının her geçen gün artacağına alamettir.

Rüyada çokça kar görmek kendisini daha iyi hissedeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına alamettir.

Rüyada çölde kar görmek daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dağın eteklerinde kar görmek kendine olan özgüvenine kavuşacağına, daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada deniz kar görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine, problemlere çözüm bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada denizin dibinde kar görmek alın terinin karşılığını alacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dikişli karın görmek çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dışarıda kar görmek daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dişleri kara görmek sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada donmuş kar görmek yeni bir eve taşınacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, hastalıklarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünde kar görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, aniden hayatına girecek bir insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına işarettir.

Rüyada dükkanda kar görmek gam ve kasavetin uçup gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, amacına ulaşmayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada duvarda kar görmek sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada düz karın görmek gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, zevki sefa içinde olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada eli kara görmek yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, keyfinin yerine geleceğine, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada erkek kar görmek kazancının çoğalacağına, büyük başarı elde edeceğine, yeni bir haneye sahip olacağına delalettir.

Rüyada eşini kara görmek sevinçli haberler alınacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski kar görmek maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eylülde kar görmek isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada fırtına kar görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına işaret eder.

Rüyada fırtına sonrası kar görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, sevdiklerini koruyup kollayacağına alamet eder.

Rüyada fotoğrafta kar görmek hayırlı kararlar alacağına, planlı ve programlı davranacağına, huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine tabir olunur.

Rüyada gece kar görmek yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada geceleyin kar görmek alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelinlikle kar görmek işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, tekrar eski lüks hayatına döneceğine, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde kar görmek iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, bazı girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada gri kar görmek aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada hacda kar görmek tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, çok iyi yerlere geleceğine, yaşayacağı olumlu bir durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının kar görmesi yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada hastanede kar görmek bedenen de ruhen de şifa bulacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, kazanılacak bir maddi gelirin kendisine şifa olacağına inanılmaktadır.

Rüyada hava durumunu karlı görmek büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada havayı karlı görmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine rivayet eder.

Rüyada havuzda kar görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, işlerinin hafifleyeceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada haziranda kar görmek aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ılık kar görmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ince kar görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, eski sakin yaşantısına geri döneceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada iri kar görmek iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına delalettir.

Rüyada iri taneli kar görmek para sıkıntısından kurtulacağına, gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada kabede kar görmek huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına tabir olunur.

Rüyada kafada kar görmek tartışmaların sona ereceğine, belalara denk gelmeyeceğine, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına yorumlanır.

Rüyada kahverengi kar görmek dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalın kar görmek sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kamyonda kar görmek hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan kurtulacağına işarettir.

Rüyada kapalı alanda kar görmek sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta kar görmek insanların yolunu aydınlatacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada kaslı karın görmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, işsiz ise iş bulacağına delalettir.

Rüyada kedi kara görmek yüzünün güleceğine, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, başarıya giden yolların açılacağına tabir olunur.

Rüyada kelle karın görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, zorlukları teker teker aşacağına, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada kıllı karın görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına yorulur.

Rüyada kırmızı kar görmek işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada kış kar görmek kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köyde kar görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine delalet eder.

Rüyada kucağında kar görmek sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, pek çok arzusuna ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kumsalda kar görmek aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kurtlu kar görmek dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, bir yakınının kederine ortak olunacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuru kar görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada kuyuda kar görmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mağarada kar görmek anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada mavi kar görmek eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine delalettir.

Rüyada mayısta kar görmek daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya yorumlanır.

Rüyada memlekette kar görmek masraflarının azalacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada merdivende kar görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine yorulur.

Rüyada metrelerce kar görmek ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mevsimi değilken kar görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, eşinin çok mutlu olacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine yorulur.

Rüyada mezarda kar görmek çok güzel adımlar atılacağına, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta kar görmek düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine delalettir.

Rüyada mor kar görmek bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, eşlerin çok mutlu olacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mutfakta kar görmek hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada nisanda kar görmek deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada okulda kar görmek yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, evlat sahibi olunacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş karımı görmek attığı her adımı Allah yolunda ve atacağına, dinin hüküm ve gereklilikleri doğrultusunda hareket edeceğine, yokluğun biteceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine yorumlanır.

Rüyada ölüyü kara görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına alamettir.

Rüyada ormanda kar görmek umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada otobüste kar görmek kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parkta kar görmek ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalettir.

Rüyada parlak kar görmek sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parlayan kar görmek kendisi için önemli bir mevzuda nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pekmezli kar görmek sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, büyük miktarda para kazanılacağına, sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada pembe kar görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, lüksünün ve konforunun baki olacağına alamet eder.

Rüyada pencerede kar görmek maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pişmiş karın görmek aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, umutlanacağına ve hayata karşı pozitif yaklaşacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada plajda kar görmek emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, şu anda karışık olan ortalık durulduktan sonra güzel bir adım atılacağına alamettir.

Rüyada rengarenk kar görmek insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada resimde kar görmek rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada rüzgarlı kar görmek kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, başarıdan başarıya koşacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine inanılır.

Rüyada sağanak kar görmek hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada sahilde kar görmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı kar görmek emeklerinin karşılığını alacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına yorulur.

Rüyada sert kar görmek ticaretinin hızlanacağına, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kişiyle kar görmek çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğini karda görmek elinin bolluk ve bereket göreceğine, iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sıcak kar görmek işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına yorumlanır.

Rüyada simli kar görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yarınların kendisine hep umut olacağına, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına delalettir.

Rüyada şiş karın görmek elini attığı her işi yerine getireceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, çok daha büyük adımların atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada şişkin karın görmek sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sisli kar görmek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına rivayet eder.

Rüyada siyah kar görmek çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada soğuk kar görmek zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, keyiflerinin yerinde olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada sokakta kar görmek emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, hayal gibi bir hayat yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sonbaharda kar görmek malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada suni kar görmek atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada surat kara görmek bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına işaret eder.

Rüyada sürekli kar görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabakta kar görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tarlada kar görmek yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, işlerini toparlayacağına alamet eder.

Rüyada tatlı kar görmek umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada taze kar görmek bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına delalet eder.

Rüyada temiz kar görmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine yorumlanır.

Rüyada terasta kar görmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olayların artık düzelmeye başlayacağına, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tertemiz kar görmek parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacak kişilere kol kanat gereceğine, karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tipi kar görmek alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına işaret eder.

Rüyada toz kar görmek zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada turuncu kar görmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, girişeceği bir işin sonunda başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, yeni bir hayat kurulacağına alamet eder.

Rüyada tuvalette kar görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına rivayet eder.

Rüyada tuzlu kar görmek Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, moralinin düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada uçakta kar görmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine yorulur.

Rüyada uçsuz bucaksız kar görmek hayatının yolunda gideceğine, yeni hobiler edinileceğine, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine rivayet eder.

Rüyada uyanınca kar görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine inanılır.

Rüyada uzakta kar görmek musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yağmur kar görmek yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine işarettir.

Rüyada yağmurla karışık kar görmek çok kolay bir hayatı olacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yalancı kar görmek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına yorumlanır.

Rüyada yanan kar görmek rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada yapay kar görmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, hayırlı işlerde yer alacağına, hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yatakta kar görmek sorunların üstesinden geleceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, zahmetli işlerin kolaylaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yaylada kar görmek rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada yazda kar görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, kısmetinin açılacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yazın kar görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kar görmek kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, hanesinin bollukla dolacağına, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına inanılır.

Rüyada yığılı kar görmek hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yığınla kar görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılın ilk karını görmek yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada yolculuk yaparken kar görmek duygularının karşılık bulacağına, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yolculukta kar görmek yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, sorunlarını çözeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda kar görmek beklenilen takdiri alacağına, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yumuşak kar görmek doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, borçluysa borcunu ödeyeceğine rivayet eder.

Rüyada zamansız kar görmek hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cano

Merhabalar rüyamda koridor gibi patika bir yolda tek sıra halinde ilerlerken birden boğazıma kadar kar içinde kalıyorum sola doğru yol yukarı doğru giderken sağda beyaz tül perde var onu indiriyorum annem de gozetiyor beni

Cano

Teşekkürler

Semih

Bir yol kenarında çok yüksek olmayan bir ysmsç var. Yol kenarı boyunca uzanan bir yamaç ve yamacın üstüne kar yağmıştı. Yer yer toprak gözüküyordu yer yer kar vardı ve karın kalınlığı çok değildi bir kaç parmak kalınlığında kar yağmıştı yer yer topraktı.ne gece ne gündüz havs alaca karanlıktı

Semih

Allah razı olsun inşallah tez çıkar 🤲 teşekkür ederim 🙏

Semih

Yerleşim yeri dışındaydım. Arazide yol kenarındayım. Yolun kenarı üç beş metre yükseklikte yamaç yerlerde kar var. Daha önceden yağmış. Geceydi zifiri karanlık değil fakat geceydi. Yamaç olacak n kısımlarda yerlerde azda olsa toprak gözüküyordu ve yamaç üzerinde gövdeleri çok ince parmak kalınlığında biraz daha kalın yapraksız ağaçlar vardı

Semih

Güzel yorum Sağolun inşallah

Betül

Merhaba rüyamda deniz kenarı bir yerde oluyorum. Yanımda birileri de oluyor. Hava da sis ve hafif çiseleyen yağmur var. Yerlerde yemyeşil çim var bazı yerlerde yeni yağmış hafif birikmiş kar var. Ayçiçeği var bazı yerlerde. Ben fotoğraf çekiyorum

Betül

Teşekkür ediyorum inşallah

Esra f

Rüyamda hoşlandığım kişiyi kar yağmış, kar içinde mesleğinden dolayı arazide çalıştığını gördüm ama çekindiği fotoğraflar da başka kız arkadaşlarını etiketlediğini gördüm gündüz niyetine yorumlarmısınız .teşekkürler

Şerife

Merhaba rüyamda işten çıkıyorum dışarıda kar varmış ama görmüyorum sadece biliyorum montumu şalimi şapkami sıkı giyiniyorum soğuk diye öyle görüyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Şerife

Teşekkür ederim 🙏

Derya

Merhaba rüyamda biyerde yürüyorduk bı kadın vardı yanımda snr uzakdan eski sevgilimi gördüm karda yatıyordu baygın gibiydi ben elime kar alıp eritiyorum yüzüne damlıyor sular kendine geliyor ayiliyor.ama.bana öfkeli bı şekilde kalkıp gidiyor bı ev gibi yere giriyoruz orda masada 4 kadın bı erkek vardı eski sevgilime beni kötülüyorlar di.oda istemiyorum artık diyordu bende odaya girip eşyalarımı toplamaya başlıyordum tasinacagim o zman diye bu ne anlama geliyor.bekarim.bu rüyayı kış ayında gördüm

Aslı

Rüyamda tamamen karla kaplı gökyüzünde annemle birlikte yürüyordum ve yürürken karın üzerinde kırmızı mavi çizgiler görüp anneme bak kırmızı mavi çizgiler var diyorum hem de karın üzerinde.ilginç geliyor bana sonra koşuyoruz karla oynuyoruz elimle havaya atıyorum karları ama yumuşacık kar yürürken hiç zorlanmıyorum.sonra koşarak karların içine atıyorum kendimi deneme yapıyorum havuza atlayıp yüzer gibi gökyüzündeyiz bembeyaz karlar içinde her yer. bana çok ilginç geliyor

Bahar

Merhaba rüyamda arkdaşlarımla keyifli vakit geçirdikten sonra evlere dagılmak üzere ayrılıyorum ama çok kar var gece ve benim ayagımda yazlık ayakkabı var üşümüyorum ayagıma bakıyorum taksiye dogru gidiyorum taksinin içinde kar dolmuş taksici karla beraber oturuyor taksici beni almıyor yollar kapalı diyor,yeni bir işe giriyoruz onunla alakalamı acaba yorumlar merak ettim,yorumlarsanız sevinirim

Bahar

Çok tesekkürler ??

Elvira Eliyeva

ruyamda babaannemgildeyiz. ben teyzem kuzenim annem ve kardeşliğim var dışarı cıkıyoruz. görüyoruz kar her taraf bembeyaz dize kadar kar yağmış. koşuyorum ben onlarda geliyor, görüyorum. gökyüzünden elime bir kardan adam düştü. küçük, elim boyda bende seviniyorum. sonra herkes kar eline götürüyor, bende götürdüm . ben atmamış bana kar atdila annemle koşmaya başladık, çok eğlenceliydi.