Rüyada Sayı Duymak

Rüyada sayı duymak rahat bir hayatın kapısının açılacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beş sayısı duymak daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sağlığının bozulmayacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çift rakamlı sayı duymak gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına alamettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin her zaman hak ettiğini alacağına, yüksek makamlara geleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına, hastalıkların şifa bulacağına, seyahatlere katılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dokuz sayısını duymak rahata erileceğine, büyük başarı kazanacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gün sayısı duymak girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, istenen her şeye kavuşulacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki sayısını duymak ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, refaha erişileceğine alamettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, rızkın ve kazancın artacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada on sayısını duymak atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin rahat bir hayat yaşanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
105 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasin esma

Rüyamda karşımdaki bayana neden ağladığını sorduğumda 7 sayısı ile ilgili birsey söyledi , bende üzülme yarın 8 olur diye teselli veriyordum. Bunun hikmeti nedir acaba ?

Yasin esma

Tek kelime ile Allah razı olsun.size herseyin hayırlısını diliyorum

semih

gündüz niyetine rüyamda bir konuda eleştiride bulunuyorum ve diyorum ki bu konu 95 yerde geçiyor. Eleştirmenin rüya dilinde yorumunu sitenizden okudum fakat 95 sayısının anlamı varmı merak ettim

semih

güzel tabir teşekkür ederim inşallah tez çıkar

Ümran

Merhabalar rüyamda 40 adet kan diyorlar ama kan görmüyorum sadece küçük küçük yeşil torbalarda 40 adet kan diyorlar daha sonra kucağımda sarışın çok güzel bir engelli kız çocuğu vardı yüzüme gülümsüyordu tabirini yapabilirmisiniz lütfen

elvan

selamun aleyküm rüyamda tanımadığım birinin sesi geliyordu onu görmüyordum bana dediki kalk ve 12 rekat namaz kıl dedi ve o an uyandım ama geri uyudum bunun anlamını merak ediyorum ondan öneceki gecede rüyamda kuranı kerim okuyordum

Kardelen

Rüyamda uzaydaydim ve 12 dakkaya dünyada olucagimizi söylediler yani 12 sayisini duydum ne anlamina geliyor ?

Seren

Merhaba rüyamda bariz bir şekilde 320 ve 10 rakamlarını duydum anlamı nedir acaba teşekkürler

Meylin

Ruyamda yolculuk yapiyordum ve duz bir yolun iki kenarinda parcalanmis arabalar gordum. Trafik kazasiydi. Orada da bir adam vardi, ambulans aradiniz mi,yardim lazim mi dedim, biz aradkk dedi. Burasi 13 cu sokak ve bu kazada 13 kisi vefat etti dedi. Olu veya ceset gormedim.

Arzu

Rüyada 3 ve 14 sayılarını duydum manası nedir

Tuğba

Merhaba rüyam da tanıdığım biri ile aynı model altın bileklik alıyoruz bilekliklerin üzerinde 1 den 12 ye kadar sayılar var bilekliğin modeli bu beyaz ve sarı altın karışık renkli fiyatı 13 bin TL çok pahalı geliyor ama alıyoruz

Fatih

Telefonda konusurken hali yikamaninin 324 oldugunu soyledi

1 3 4 5