Rüyada Sayı Duymak

Rüyada sayı duymak rahat bir hayatın kapısının açılacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beş sayısı duymak daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sağlığının bozulmayacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çift rakamlı sayı duymak gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına alamettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin her zaman hak ettiğini alacağına, yüksek makamlara geleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, kötülerin çevresinden uzaklaştırılacağına, hastalıkların şifa bulacağına, seyahatlere katılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dokuz sayısını duymak rahata erileceğine, büyük başarı kazanacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gün sayısı duymak girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, istenen her şeye kavuşulacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki sayısını duymak ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, refaha erişileceğine alamettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, rızkın ve kazancın artacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada on sayısını duymak atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin rahat bir hayat yaşanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sayı Duymak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız maddiyata, itibara ve mala alamet eder. Rüya yorumuna göre gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına; kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına; para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

 1. Rüyamda akrabalarım banyo ihtiyacımın olup olmadını sordu. Ardından banyo müsaitse banyo yapmak istediklerini sordular. Ve 613 diye bi rakamdan bahsettiler bu ne anlama geliyor.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yuvaya, nefese ve bolluğa tabir olunur. Rüya tabirine göre sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına; bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına; hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına delalettir.

 2. rüyamda hapse gireceğimi duydum ve abim babamı aradı ve babam 2 3 gün ben eve gelmeyecem dedi 2 ve 3 rakamanı 2 defa duydum aynı rüyada manası nedir acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya çabaya, ferahlığa ve yardıma rivayet eder. Rüya alimlerine göre öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine; maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına; iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına alamet eder.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız insana, ömre ve maddiyata işaret eder. Rüya yorumuna göre yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına; aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine; daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına delalet eder.

 3. Rüyamda tanımadığım bir kızdan 250 rakamını duymak ne anlam ifade ediyor teşekkürler

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya rahatlığa, berekete ve kariyere yorulmalıdır. Rüya tabirine göre keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine; ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına; kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına yorulur.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya toparlanmaya, mutluluğa ve sakinliğe işaret eder. Rüya alimlerine göre çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine; hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına; tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine alamet eder.

 4. ruyamda hacet namazi kildin onu kildin ve sonra bana dedi bi kadindi söyleyen benim 76 tane cocugum var dedi ânlami nedir acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayata, ağız tadına ve sevgiye delalettir. Rüya alimlerine göre uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine; ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına; halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

 5. Merhaba 6 ay önce bi rüya gòrdim bi ses vardı hep 44 de yi konuşuyordu ama ben o sayı çok 12 olsun dedim yok 44 olacak dede lütfen yorumlayamaya yardımcı olun

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çözümlere, evliliğe ve fikirlere delalettir. Rüya alimlerine göre işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine; karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine; işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına yorulur.

 6. Rüyamda eşimin gömülü olduğu mezarlıkta çalışıyoruz. Yanımda oturan bi kadın mı erkek mi olduğunu ayırt edemedim yalnız çok yaşlıydı daha sonra ben ona bana çalışmanın karşılığını verdin mi bana diyorum hayır ama sana 19 lira vericem diyor bende ona sana bir lira veririm 20lira verirsin diyorum anlamı ne acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kararlara, mevkiye ve hayata rivayet eder. Rüya yorumuna göre yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine; elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine; hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına alamet eder.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya değişikliklere, kararlara ve mutluluğa delalet eder. Rüya yorumuna göre hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına; duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine; uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına işarettir.

 7. Yıllar evvel başka şehirde oturduğum evin balkonundan giren bir adamdan kaçıyorum sokaklarda ve imdat diye bağırarak defalarca 155 i arayın diyorum ve karanlıktı yorumlayabilirseniz sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız niyete, olaylara ve ağız tadına yorulur. Rüya tabirine göre çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına; yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına; keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına yorulmalıdır.

 8. Rüyamda ailem ve bi kaç sevilen akraba ile muhabbet halindeyiz. Ben güya bir işe girmişim onu konuşuyoruz. Babam diyor ki 500 ile 5000 tl arası maaşı var diyor. Bende onaylıyorum .

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya değişime, değişikliklere ve yola yorulur. Rüya alimlerine göre kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına; güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına; gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına alamet eder.

 9. Merhabalar ,

  Rüyamda vefat etmiş olan anneni köydeki evimizde hayalet olarak ışıklar içinde gördüm. Evin içinde kuzenimde vardı anneme dokundum ve sıcaklığını hissettim. Annem bana gülerek ” sürekli 301 söyle ” şeklinde telkinde bulundu anlamı nedir acaba.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayallere, mutluluğa ve hayırlara tabir olunur. Rüya yorumuna göre hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına; ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına; hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına delalet eder.

 10. Bir işimiz var. İş yerini kapatmak üzereyiz. Bunun hayırlı mı şer mi? Olacağını ve yeni bir iş var bu bitince başlamayı düşündüğüm bunun hayırlı mı şer mi? Olacak düşüncesi ilet yattım. Rüyamda bir iş yerim var. Burada ilaç tableti var ( doğal ilaçmış) onu satıyormuşum. Bir şeyler oluyor ve ben burayı kapatayım diyorum. Ve benim gibi bir sürü insanda aynı düşüncede. Orada birisi diyor ki Alim bir zat hiç kimse dükkanı kapatmasın 15 gün sonra zengin olacaksınız diyor dedi. Bende iyi o zaman diyorum. Arabama biniyorum ve iş yerine doğru gideceğim o sırada deli bir kadın benimle gelmek istiyor. Ben hızla kaçıyorum. Yolda lamba ve ağaç parçası (yolu daraltmıştı ama geçtim) nın arasından giderken uyandım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya maneviyata, bolluğa ve paraya tabir olunur. Rüya alimlerine göre hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına; gücü ve yetkiyi elinde bulundurmasının kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine; girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına yorulur.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız şansa, güzelliğe ve hayırlara işarettir. Rüya alimlerine göre başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine; manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine; başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine alamet eder.

 11. ruyamda 1250 diye rakam soyleniyor ben kaçiyorum ses yakinlasiyor surekli bu rakam soyleniyor anlami nedir

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya gelişmelere, tecrübeye ve mutluluğa yorulur. Rüya tabirine göre sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına; tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına; kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

 12. Rüyamda karşımdaki pirinç pilavı doldururken tabağa pilavı 11 kaşık koyacaksın tabağa diyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yeniliğe, mutluluğa ve rahatlığa alamet eder. Rüya tabirine göre bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına; mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına; çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim