Rüyada Kişinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kişinin hamile olduğunu görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, kötü duygularını yeneceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bekar kişinin hamile olduğunu görmek önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin çok büyük başarı kazanacağına, refaha erileceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada birden fazla kişinin hamile olduğunu görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre nazar eden insanların haddini bildireceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, borçlarını ödeyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada erkek kişinin hamile olduğunu görmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, çok büyük adımlar atılacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarını aşacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, sevinç gözyaşları dökmeye, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına delalet etmektedir.

Rüyada evleneceğin kişinin hamile olduğunu görmek ilim irfan sahibi olacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, şansının iyiye döneceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına inanılır.

Rüyada iki kişinin hamile olduğunu görmek yetki ve söz sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, mal mülk sahibi olunacağına, sorunlarının tamamen biteceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin hamile olduğunu görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, kötü günlerinin biteceğine, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, çok başarılı olacağına, helal ekmek yiyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin sevilen bir kişiye yardım edileceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, etrafının da her zaman kalabalık olacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada sevdiği kişiden hamile olduğunu görmek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre kazancının artacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, zenginliğe kavuşacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada üç kişinin hamile olduğunu görmek çok para kazanılacağına, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, şifaya kavuşacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, ailesini maddi olarak rahat ettireceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
81 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
öfç

rüyamda evli bir arkadaşım işten çıkıp akşam yemeğine bize gelmiş. mutfakta bana gizlice hamile olduğunu söyledi (gerçekte hamile değil) birbirimizin gözlerine baktık ağladık sarıldık mutluluktan sonra kimse bilmiyor dedi bizde kimse duymasın diye dışarı çıkıp arabayla gezip konuşmak istedik. ben onun montunu dolabın altında eşyaların arasından zorlanıp çekip çıkardım ona verdim. öyle uyandım hayır olsun

Sevgi

Rüyamda hamile olduğumu görüyorum.Annemler sıcak suya gidecekler bende gideceğim ama 9 aylık hamileyim doğum yakın tehlikeli olur mu diye düşünüyorum. Doktora sorup öyle giderim Anneme işte doktora gideceğimi söylüyorum Annem yoksa hamile misin diyor bende bekarken hamile kalamam diyorum. Karnıma bakıyorum öyle karnım büyük değil. Elimi koyuyorum karnıma 9 aylık hamile olsam bebeği hissederim diyorum. Ölmüş olabilir mi diye düşünüyorum tam o sırada elimin altında bebeğin tekmesini hissediyorum

Zeynep

Rüyamda hamile olduğumu gördüm
Bir kızım var tanımadığım insanların evinde yaşıyorum birden uykum geldi o zaman karnım da hiç bir şey yoktu uyandım karnımı tekmeleyen bebek var yanımdaki insanlar hamilesin sen dedi giyisimi kalemle yazmışlardı kirli idive 6 tane saksı var içlerinde çikolata o çiçekleri yememiz için ikram ediyorlar hep birlikte o çikolataları iyiyorduk üzerimi değiştirmeye başka odaya gittim kızım yanıma geldi kardeşimi olacak sen hamilemisin dedi evet dedim sevindi

Zeynep

Teşekkür ederim hayırlı günler dilerim cumanız mübarek olsun

Yağmur

Rüyamda hamileyim, üçüz. Umut bana mesaj atmış, profil resminde ona yaptığım kekle a harfi var, “Bir de böyle dene istersen”.

Utgafale

Merhaba, rüyada kendimi hamile olarak görüyorum. Bebeğin karnımı tekmelediğini ayağıyla karnıma baskı yaptığını hissediyorum.Biraz ağrım oluyor.Karnım daha da büyüyüp bebek aşağıya inerse yürümekte zorluk çekeceğim diye korkuyorum. Bir yandan da misafirlerim varmış onlara ikramlar hazırlıyorum.Gerçekte evliyim erkek ve kız çocuk annesiyim. Küçülen kıyafetlerini bir yere vermiştim. Kız mı yoksa erkek mi acaba,şimdi bir sürü masrafımız olacak keşke hepsini vermeseydim diye düşünüyorum:)

Utgafale

Çok teşekkür ederim inşallah

Sedef

Merhabalar rüyamda gebelik testi yapıyordum ve hamile olduğumu öğreniyordum. 7 aylık evliyim. Sonra da arabayla uzak diyarlara ailecek seyahate çıkıyorduk.