Rüyada Kişinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kişinin hamile olduğunu görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, kötü duygularını yeneceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bekar kişinin hamile olduğunu görmek önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin çok büyük başarı kazanacağına, refaha erileceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada birden fazla kişinin hamile olduğunu görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre nazar eden insanların haddini bildireceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, borçlarını ödeyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada erkek kişinin hamile olduğunu görmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, çok büyük adımlar atılacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarını aşacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, sevinç gözyaşları dökmeye, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına delalet etmektedir.

Rüyada evleneceğin kişinin hamile olduğunu görmek ilim irfan sahibi olacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, şansının iyiye döneceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına inanılır.

Rüyada iki kişinin hamile olduğunu görmek yetki ve söz sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, mal mülk sahibi olunacağına, sorunlarının tamamen biteceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin hamile olduğunu görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, kötü günlerinin biteceğine, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, çok başarılı olacağına, helal ekmek yiyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin sevilen bir kişiye yardım edileceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, etrafının da her zaman kalabalık olacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada sevdiği kişiden hamile olduğunu görmek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre kazancının artacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, zenginliğe kavuşacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada üç kişinin hamile olduğunu görmek çok para kazanılacağına, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, şifaya kavuşacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, ailesini maddi olarak rahat ettireceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
45 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sümeyye

Rüyada çok küçük bir karnım var ama hamilesin deniliyor bana. Doğum yapıcak zamanım gelmiş ama evde Doğum yapacakmışım. Rüyada kusuyorum ama beklediğim Doğum olmuyor. Sürekli bekliyorum. Rüyada hamile olmadığımı söylüyorum ama kimse takmıyor beni. Rüyamın içinde pembe rengini görüyorum sürekli her şeyde.

Cansu

Merhaba rüyamda hamileyim ve ultrason baktırmaya gidiyorum ve bi bakıyorum yanımda eşiyle arası iyi olmayan boşanma sürecinde olan bi arkadaşım var karnını bi açıyo baya büyük 6 ay kadar hamile ve sonra benm karnıma bakıyo bebeğimin erkek ve ela gözlü olduğunu söylüyor sanki ultrason değilde fotoğraflar makinesi gibi net görebiliyodum bebeğimi.(bu arada gerçektede hamileyim) şimdiden teşekkür ederim ?

Ayşe

Rüyamda uzaktan tanıdığım genç bir kızın herkesten gizlediği hamileliği olduğunu öğreniyorum. Karnındaki bebeğin hareketlerini falanda görebiliyorum rüyanın tabiri nedir acaba

Beta

Bekarım, rüyamda sevdiğim çocuktan hamileydim. Onunla konuşmaktan utanıyordum. Sonra ilk kez uçağa bindim bir süre sonra uçak yolculuğum yarıda kesildi tekrar bilet almak zorunda kaldım ve yolculuğa devam ettim. Şu an o kişiyle konuşmuyorum ama hayatıma girdiğinden beri rüyalarımda çok kez bebek gördüm.

Meryem

Merhaba efendim. Kız kardeşimin çocuğu olmuyor normalde. Ben bugün rüyamda onun karanlıktan aydınlıga doğru yürüdügünü , pistin ortasında babama karnını elletip torununu sev baba deyip ağladığını gördüm.Daha sonra adı cellat diyordu. Dönüp eşine sarılıp ağlaşıyorlardı.pistin ortasında sarılıp ağlaşıyorlar etrafları insan doluydu

Meryem

Yorumunuz için çok teşekkür ederim . Kardeşimin hamile kalır diye umutlandım bütün gün.ilginize çok teşekkür ederim .

Meryem

Teşekkür ederim .

Ceycey

Merhaba, rüyamda hamileydim (normalde bekarım) ve cadde boyunca küçük-büyük bir sürü yılan olan bir yolda yılanlara dikkat ederek yürüyordum. Yılanların sonuna geldiğim zaman orta büyüklükte bir yılan peşime takıldı ve kaçamadım. Beni soktu. Ambulansın numarasını bir türlü hatırlayamadım. Damaklarım kanıyordu ve bebeğimin kıpırdamadığını söylüyordum. Ambulans buldum sonunda ama yaptıklarına rağmen damağım kanıyordu. En son biri zehri emdi ve damaklarımın kanaması durdu.

İclal

Rüyamda bir kız çocuğuna hamileydim. Gerçek hayatımda bekarım.

Nur

Merhabalar ben boşandım, kızım da var ve rüyamda hamile olduğumu gördüm rüyamda ramazan bayramı daha gelmemis karnım da var ve doğum çok yakın bayramdan önce doğarsa bayramda ne yaparız diyoruz annemle ama mutluyuz hastaneye yatış bile yapıyorum

Nur

Çok teşekkürler 🌺

Rabia

Ben bekarım hamile olduğumu gördüm. Rüyamda da bekardım bebek benim değilmiş ama benim karnımda.Hastanedeydim doğum zamanı gelmiş ikiz bebeklere hamileyim doktor ultrasonla bakıyor erkek olan büyümüş fakat kız olan çok küçük kalmıştı. Sonra annemin de hamile olduğunu görüyorum karnı büyümüş fakat doktor bakıyor bebek olmadığını söylüyor. Sonra uyandım

Rabia

Teşekkür ederim

Nurlanliaieg

Ben bekar bir kızım, rüyamda hamile olduğumu duydum ,sevgilimden hamileymişim ama ruyadada bekar idim ,hamile olduğum sevgilimden şu an ayrılmış durumdayım ama rüyada ondan hamile kalmışdım oda bana diyorduki ben sana dokunmadım nasıl hamilesin sen, rüyadada benden ayrılmak istiyordu ama ben hamileyim diyordum anlamı ne acaba inşAllah hayırdır🙏🏻cevablarsanız sevinirim teşekkurler♥

Elif

Rüyamda hamileydim ama düşük yapıyorum kan geliyor bende ağlıyorum kürtaj oluyorum ve sonra tekrar hamile olduğumu görüyorum

rüyagörenkadın67

rüyamda haber alıyorum ki sevdiğimin amca olacağına, kadın hamileymiş bana telefonda söylüyor

Fatma yurdusev

Ruyamda dokuz aylik hamileymisim ama cocuk hic kipirdamamis ve hastaneye gidicekmisim uyandim neye isarettir

Ayşe

Ben rüyamda hamile olduğumu bunu ailem ile paylaştığımı gördüm ama hem rüyada hem gerçek hayatta bekarım, sonraki gün gördüğüm rüya da bunun devamı gibiydi yine hamile olduğumu ve bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu gördüm doktora gittiğimi kontrol ettirdiğimi gördüm sonra birden korku kaplıyor içimi bu bebek nasıl doğacak diye korkuyorum ve sonra uyandım.

Kıymet

Rüyamda hamileymisim yaş 49 ama ben çok seviniyorum Rabbime şükrediyorum bu yasta evlat sahibi oluyorum diye. Uzerimde uzun siyah dantelli güzel bir etek giymisim lavabo dayim camasirimda az bi kan görüyorum düşük mü yapıyorum diyorum sonra kendime nasibim de varsa Rabbim bana verir gibi şeyler söylüyorum kendime öyle telkin veriyorum uyanıyorum 🤔 yorumlarsanız sevinirim

Kıymet

Çok teşekkür ederim

Sevim

Ruyamda 50 lili yaşlarda olan hic çocukları olmamış amcamın kizini görüyorum hamile olarak tüp bebek yaptırmışlar nerdeyse son aylarına gelmiş karnı büyümüş bende diyorum yaşıda bayag var çocuğa nasil bakacak acaba doruğunda diyorum onlar tamamen yaşlanacak diyorum ve uyaniyorum

Hayal

Gerçek hayatta evlenmek üzere olduğum biri var aramız açıldı şuan kavgalıyız. Rüyamda onla evli olduğumuz bir zamanda annesiyle akrabalarıyla oturuyorum hamile olduğumu haber veriyorum herkese seviniyorlar erkek bebeğe hamileymişim içimden de biliyordum ilk bebeğimizin erkek olacağını şimdi de gel benle konuşma inat et bakalım diye hayatımdaki kişiyi kastederek içimden geçiriyorum ama çok mutlu ve huzurluydum rüya gibi değil gerçek hayat gibiydi

EdyTheQueen

Merhabalar. Ben rüyamda babaannemin hamile olduğunu gördüm. Onunla beraber üniversite sınavı gibi bir şeydeydik. Ve sanki o doum yapıcaktı o yuzden sınavdan çıkmak zorunda kaldık. Sonrasında uyanmış olabilirim ama tam hatırlamıyorum 🙂

Eda

Rüyamda hamileyim ve karnım çok hızlı büyüyor ben çok mutluyum sürekli karnıma bakıp seviyorum karnımı ama eşimle birşey için kavga etmişiz benimle konuşmuyor bende hamile halimle sürekli hareket halindeyim herkesin yanına gidip herkese yardım ediyorum dişarda sürekli birilerinin yanına gidiyorum sonra eşim bana yolda param düştü al diyor yolda 2 tane 100 dolar alıyorum eşime götürmek için hareket halinde yorulsamda hiç pes etmiyorum hareket etmeye devam ediyorum

Zeynep

Merhaba rüyamda hamile olduğumu gördüm birçok erkek çocuğum olacakmış rüyamın yorumu nedir teşekkürler