Rüyada Eski Eşle Aynı Yatakta Yatmak

Rüyada eski eşle aynı yatakta yatmak para sıkıntısından kurtulacağına, rahat edeceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, sorunlarının azalacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, esenlik bulacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşle aynı yatakta yatmak mutlu ve huzurlu olacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına, başladığı bir işte yol alacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin kendini çok şanslı addedeceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, kısmetlerinin açılacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, yüzünün güleceğine, borçlarını ödeyeceğine yorumlanır.

Rüyada eski eşle aynı yatakta yatmak edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve arkasından dua edenlerin çoğalacağına, rahat bir döneme girileceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibinin istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

GÜNDÜZ NİYETiNE:ayrıldığım eski eşimle aynı yatakta beraber dik öpüyorum oda bende tarifi yapılamaz bir mutluluk içinde idik

Selda

Rüyada yatakta uyurken elim birinin eline dokunuyor bakiyorumki ayrıldığım kocam. Elbiseleriyle yatakta, geç geldiğini söylüyor ve ellerimi öpüyor sanki hiç ayrılmamış gibi. Şaşırdığımi söylüyorum ama oda buna şaşırıyor. Ne var ki diyor .
Ama ona güvenemiyorum.
Yine aynı rüyada bir arkadaşım in erkek bebeği oluyor ve kucağımda uyutuyorum.
Yorumlar iniz için teşekkürler

Selda

Ameliyat olan eski eşimle aynı yatakta yatıyorduk o uyuyor ben onu seyrediyordum

Rozelin

Rüyamda eski kocamı uyur vaziyette gördüm bende onu çağırıyordum, gel yatakta yat diye beraber aynı yatağa giriyorduk yorumlarsaniz sevinirim.

Edanaz

Ruyamda eski eşimle aynı yatakta yatıyoruz bir arkadaşın dayız annesi geliyor battaniyenin altına giriyorum beni görmesin diye ama görüyor bişe demiyor sonra annesinin kot elbisesini giyiyorum alt kısmı dantelli

Edanaz

Teşekkürler

Ayşegül

Rüyamda eski eşimle aunı yatak ta yatıyorduk biri görecek diye çok telaşlıydım git diyordum kimse görmesin bu sırada kızımız anne kim o yatakta ki diye sordu deren kız yeğenim var oda gördü aynı soruyu oda sordu geçiştirme peşindeyim ben tabi onla gündüz istemeden yatmışım aynı yatakta değişik ilginç bi rüyaydı gündüz niyetine hayr olsun inşallah

Ayfer Dogan

Selam,
Rüyamda eski eşım ve annesiyle aynı yatakda yatıyoruz üzerimde karelı kırmızı gömlek var….yorumlarsanız çok mutlu olurum
Çok teşekkür ederim Saygilar

Yasemin

Gündüz niyetine Eski eşim le haca gitmişim çok büyük bir yatakta yatıyoruz. Aramızda onun kısa süre önce ölen kızı yatıyor ama kız çok mutlu bizim tekrar biraraya gelmiş olmamızdan.. Genelde herkesin güldüğü ferah bir rüyaydı..

Anonim

Rüyamda eşimin eski karısı ben hep beraber aynı yatakta yatmak ne anlama gelir gündüz Hayır niyetine