Rüyada Kadın Görmek

Rüyada kadın görmek göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre kendisini başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, akıllı adımlar atacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada abdest alan kadın görmek verimliliğinin artacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına delalettir.

Rüyada adetli kadın görmek kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, her kararlarında ailesinin arkasında olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada afrikalı kadın görmek yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına delalettir.

Rüyada ağaç kadın görmek ilişkisinin huzur içinde süreceğine, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine rivayet eder.

Rüyada ağıt yakan kadın görmek istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye rivayet etmektedir.

Rüyada ailenin kadınlarını görmek günlerinin güzelleşeceğine, Allah’ın mübah kıldıklarına meyil edeceğine, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada aksak kadın görmek hayatının olumlu yönde devam edeceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada albino kadın görmek aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, helal rızka sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada alevi kadın görmek geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, ev içinde mutluluğun artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada alim kadın görmek insanlara yol göstereceğine, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada alımlı kadın görmek iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada alkollü kadın görmek dünyasının bir anda değişeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan sevindirici bir haber alınacağına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada alman kadın görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada altın kadın görmek gelişim içine girileceğine, sorunlarının sona ereceğine, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın takılı kadın görmek yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine tabir olunur.

Rüyada ameliyatlı kadın görmek kazançlı çıkacağına, daima secde ve şükür edeceğine, yeni bir hayat kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada amerikalı kadın görmek sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada anadan doğma kadın görmek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, uzun bir aradan sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, kendisini iyi hissedeceğine alamettir.

Rüyada aptal kadın görmek yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, kimseye borçlanmayacağına, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arabistanlı kadın görmek sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada arsız kadın görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada artist kadın görmek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına yorulur.

Rüyada arzuladığı kadını görmek eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, ailesi için çabalayacağına, zor zamanların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada asansörde kadın görmek sorunlarını teker teker aşacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, işlerine yeni işler katacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aşçı kadın görmek kendini çok şanslı addedeceğine, eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşeren kadın görmek kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asker kadın görmek hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına delalettir.

Rüyada at üzerinde kadın görmek çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına alamettir.

Rüyada ateşten kadın görmek elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, dileklerinin kabul olacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada avukat kadın görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayı kadın görmek rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aynada kadın görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ayrıldığı kadını görmek anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada azeri kadın görmek zaferlere doymayacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, ticaretinin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada azrail kadın görmek hayırlı bir yola girileceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada babayı kadınla görmek ilerleyeceğine, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bağıran kadın görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçede kadın görmek aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına alamettir.

Rüyada bakıcı kadın görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına inanılır.

Rüyada bakire kadın görmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada balık kadın görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada balkonda kadın görmek projenin gerçekleştirileceğine, aile fertlerinin yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, hayırlı olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bankacı kadın görmek duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada banyoda kadın görmek yüklü miktarda para kazanacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada başarılı kadın görmek bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başını örten kadın görmek sorunlarından ve sıkıntılarından düzlüğe çıkıp çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bastonlu kadın görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bavullu kadın görmek şansının yaver gideceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada baygın kadın görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayılmış kadın görmek huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına işarettir.

Rüyada beğendiğin kadını görmek işlerin eski haline döneceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada bekleyen kadın görmek rahatlık içinde yaşayacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına alamet eder.

Rüyada belalı kadın görmek mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beli bükük kadın görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, işlerinin bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bembeyaz kadın görmek kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada beyaz bluzlu kadın görmek ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz gömlekli kadın görmek içinin rahatlayacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz pantolonlu kadın görmek sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, esenlik içinde olacağına, çok rahat şartlarda yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz türbanlı kadın görmek işten eve bir hayat yaşayacağına, yakınındaki evli bir çiftin üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada beyazlı kadın görmek hayırlı bir haber alınacağına, sevinçli haberlere, gördüğü saygının ve sevginin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada bıçaklanan kadın görmek önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, huzurlu, mutlu olacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada bilge kadın görmek ailesi ile mutlu olacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada bilgili kadın görmek içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, doğruluğu bulacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına alamettir.

Rüyada bilim kadını görmek destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kapanan kapıların açılacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bisikletli kadın görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bitli kadın görmek daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bohçacı kadın görmek kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, kötü gidişe dur denileceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada boklu kadın görmek başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada boşanan kadın görmek namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına yorulur.

Rüyada boynuzlu kadın görmek işlerini düzene sokacağına, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada büyü bozan kadın görmek hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, geçirilen zor günlerin unutulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük ağızlı kadın görmek bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, işlerinin çok açılacağına, yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına inanılır.

Rüyada büyük kulaklı kadın görmek kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cadı kadın görmek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çalışkan kadın görmek yaptığı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide kadın görmek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada can çekişen kadın görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, daha çok para kazanmaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada can veren kadın görmek ferahlığa çıkılacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına işaret eder.

Rüyada canavar kadın görmek hayatını stresten uzakta geçireceğine, gittiği yolda çok başarılı olacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada canlanan kadın görmek her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara dikkat edeceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalettir.

Rüyada çaresiz kadın görmek her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine delalettir.

Rüyada çatıda kadın görmek iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada çekici kadın görmek stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cezaevinde kadın görmek tövbelerin amacına ulaşacağına, yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada çiçekçi kadın görmek vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, mal mülk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada cin kadın görmek kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cinci kadın görmek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için büyük fırsatlar yakalayacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada cinlerle uğraşan kadın görmek hikmet sahibi olacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına delalettir.

Rüyada çinli kadın görmek anne baba duası alacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çirkef kadın görmek zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına delalettir.

Rüyada çizmeli kadın görmek doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu kaybeden kadın görmek sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda kadın görmek yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, kolaylığa kavuşacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çölde kadın görmek başlanacak bir işin tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çöpçü kadın görmek işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cüce kadın görmek başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, maddi durumun düzeleceğine, daha rahat bir yaşama kavuşacağına inanılır.

Rüyada cuma namazında kadın görmek emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağda kadın görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, güzel günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada damda kadın görmek hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, bahtının çok parlak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dansöz kadın görmek bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dedikoducu kadın görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değişik kadın görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada dekolteli kadın görmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına tabir olunur.

Rüyada deliren kadın görmek zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz isimli kadın görmek kendine geleceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında kadın görmek mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, geniş geniş yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde kadın görmek başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, işiyle nam salacağına, ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dev kadın görmek şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine tabir olunur.

Rüyada devlet kadını görmek ferahlığa çıkacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada din kadını görmek maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dindar kadın görmek çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, gelirinin çoğalacağına inanılır.

Rüyada doktor kadın görmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada dolandırıcı kadın görmek sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada donsuz kadın görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine rivayet eder.

Rüyada dört kadın görmek geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, çok güzel günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada düşman kadın görmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına delalet etmektedir.

Rüyada duşta kadın görmek hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşünen kadın görmek güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada duvaklı kadın görmek geçiminin kolaylaşacağına, çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada ecnebi kadın görmek ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine sonrasında rahata erileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına delalettir.

Rüyada eczacı kadın görmek maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, hayaller kurulacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Rüyada edepsiz kadın görmek farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, dünya yaşamı için gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada eli sopalı kadın görmek hayatını yoluna sokacağına, çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına alamettir.

Rüyada elsiz kadın görmek ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada emekleyen kadın görmek yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, yeni bir çevre edinileceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada emzik emen kadın görmek maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına rivayet eder.

Rüyada emzikli kadın görmek hayırlı bir kişi ile dünya evine gireceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkeğe benzeyen kadın görmek mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorumlanır.

Rüyada erkek görünümlü kadın görmek kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine tabir olunur.

Rüyada ermeni kadın görmek aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına delalettir.

Rüyada ermiş kadın görmek dertlerin dermanının bulunacağına, büyük başarı elde edeceğine, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşcinsel kadın görmek sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada esir kadın görmek mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi kadınlarla görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada esnaf kadın görmek istediği gibi yaşayacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, işlerin düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada etrafında kadınlar görmek karlı bir yatırım için anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına inanılır.

Rüyada ev süpüren kadın görmek arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde kadın görmek paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, yaşayacağı olumlu bir durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına alamet eder.

Rüyada evliya kadın görmek hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evsiz kadın görmek mutluluğun ve kazancın daim olacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ezilmiş kadın görmek büyük kazançlar elde edileceğine, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada farklı kadınlar görmek uzun zamandır göremediği sevdiklerine hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının hiç bozulmayacağına alamet eder.

Rüyada felçli kadın görmek kurulu bir düzene sahip olacağına, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada fesat kadın görmek yapılan yanlışların tekrar edilmeyeceğine, hayra ve esenliğe, musibetlerle karşılaşmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada fettan kadın görmek dileklerinin tutacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada fitne kadın görmek endişe ettiği işlerin son bulacağına, çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına inanılır.

Rüyada fitneci kadın görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fransız kadın görmek ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, hastalıklarının azalacağına delalet eder.

Rüyada gamzeli kadın görmek cesaret ve özgüven sahibi olacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gavur kadın görmek herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, huzuru yakalayacağına delalettir.

Rüyada gayrimüslim kadın görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, kendisini daha iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada gebe kadın görmek babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelin kadın görmek dargınların yeniden bir araya geleceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada genelevi kadını görmek yaşanan sorunların sona ereceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada geniş kalçalı kadın görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada geniş omuzlu kadın görmek ticarette önünün açık olacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gizemli kadın görmek her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada göbekli kadın görmek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, bir arkadaşının yardımına koşacağına, güzel haberler alınacağına alamettir.

Rüyada gökyüzünde kadın görmek karlı işler alacağına, yaşayacağı olumlu bir durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine delalet eder.

Rüyada görünmez kadın görmek sözünün herkes tarafından dinleneceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada güçlü kadın görmek rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada gülümseyen kadın görmek manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada günahkar kadın görmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada güvenlik görevlisi kadın görmek sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, aşkının kalıcı olacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güzel gülen kadın görmek sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, çevresinde zenginliği ile nam salacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada güzel kokulu kadın görmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, çok güzel günler geçirileceğine, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına alamettir.

Rüyada haberci kadın görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hacı kadın görmek bol kazanç elde edileceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada hafif meşrep kadın görmek ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, ailesi ile birlikte güzel, keyifli günler geçireceğine, eğlenceli günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada hafız kadın görmek geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hakim kadın görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamamda kadın görmek herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine alamet eder.

Rüyada hamille kadın görmek aradığı şifaya kavuşacağına, rahatının yerinde olacağına, işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine işaret eder.

Rüyada hapishanede kadın görmek hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hastalıklı kadın görmek ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastanede kadın görmek çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada havlayan kadın görmek tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, manevi olarak huzurlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada havuzda kadın görmek tartışmalı durumların sona ereceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada hayalet kadın görmek önündeki engellerin ortadan kaybolacağına, sorunlardan kolayca kurtulacağına, huzura kavuşacağına delalettir.

Rüyada hayızlı kadın görmek çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, üstünlük elde edeceğine, büyük atılımlar yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada heybetli kadın görmek geçecek güzel bir ömre, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hindistanlı kadın görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada hint kadın görmek etrafına güzel insanların dolacağına, sevinçli haberler alınacağına, uzun bir zamandan beri çekilen bir hasretin biteceğine delalet eder.

Rüyada hintli kadın görmek zor günlerin biteceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işarettir.

Rüyada hırsız kadın görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hizmetçi kadın görmek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hoca kadın görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hoşlandığı kadını görmek hayırlı bir hayat süreceğine, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Rüyada hristiyan kadın görmek hayatının güzelliklerle dolacağına, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada huysuz kadın görmek keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hüzünlü kadın görmek zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iffetli kadın görmek asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyada iffetsiz kadın görmek uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, konforunun artacağına alamet eder.

Rüyada ihramlı kadın görmek hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, hayırlı fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada ikiz kadın görmek bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, günah işlemeyi terk edeceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüyada ilgi duyduğun kadını görmek edilen zararların telafi edileceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına işarettir.

Rüyada ince belli kadın görmek neşeli bir hayat süreceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ingiliz kadın görmek geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, hobilerine eğileceğine, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işarettir.

Rüyada inleyen kadın görmek hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iranlı kadın görmek sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, bol bol hayır duası alınacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada iri yapılı kadın görmek moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına yorulmaktadır.

Rüyada iri yarı kadın görmek sevdikleri ile çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada işçi kadınlar görmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada işeyen kadın görmek huzurun ve sükûnetin geleceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ıslak kadın görmek çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada işveli kadın görmek rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, doğru bir karar verileceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına alamet eder.

Rüyada iyi kadın görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada japon kadın görmek büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, mutluluğunun daim olacağına, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine işarettir.

Rüyada kabede kadın görmek sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafeste kadın görmek aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, şansının ve kısmetinin hep kendisinden yana gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada kahin kadın görmek zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kahve falında kadın görmek çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, zenginliğe kavuşacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kahvehanede kadın görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına yorumlanır.

Rüyada kanatlı kadın görmek eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kanser kadın görmek yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine yorumlanır.

Rüyada kapıda kadın görmek hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, çok iyi şartlar içinde yaşayacağına, dualarının kabul olacağına alamet eder.

Rüyada kapkara kadın görmek gönlünün rahata ereceğine, insanlara yol göstereceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kara çarşaf kadın görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta kadın görmek kişinin afiyette kalacağına, yeni bir çevre edinileceğine, eşi tarafından yüceltileceğine tabir olunur.

Rüyada kaslı kadın görmek eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, sevinçli haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada katil kadın görmek inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, bekar bir erkek ise hanımının güzel ahlaklı olacağına, evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaybolan kadın görmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kedi kadın görmek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kefenlenmiş kadın görmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, tecrübelerinin kendisine olayları çözmede kolaylık sağlayacağına, özellikle maddi anlamda rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kibirli kadın görmek sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kimsesiz kadın görmek adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kiracı kadın görmek zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, işlerinin toparlanacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı montlu kadın görmek yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada kısır kadın görmek büyük bir gelir elde edeceğine, karlı bir işe girileceğine, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıskanç kadın görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, ünleneceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızgın kadın görmek atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada kızıl kadın görmek günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada kocayı kadınla görmek uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine işarettir.

Rüyada kokan kadın görmek yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada köle kadın görmek iş üstüne iş teklifi alacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hayırlı günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk değnekli kadın görmek çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada köpek kadın görmek ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada koreli kadın görmek başladığı bir işte yol alacağına, bol bol dua alınacağına, rahat edeceğine alamettir.

Rüyada korkan kadın görmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, rahata edeceği bir döneme gireceğine, her istediğini elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada koşan kadın görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, güzel günler yaşanacağına, hayır ve bereketin artmasına rivayet etmektedir.

Rüyada köy kadınları görmek aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, bereket ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüyada köylü kadını görmek daha önce sorun yaşanan bir konuda bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına yorulur.

Rüyada küçük kadın görmek meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına işaret eder.

Rüyada küçülmüş kadın görmek huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuduz kadın görmek bir koyulan işten yüz kazanılacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine tabir olunur.

Rüyada kumral kadın görmek önemli bir kişi haline geleceğine, insanların güvenini kazanacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kundakta kadın görmek kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, mutlu zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada küpeli kadın görmek insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine işarettir.

Rüyada kürk kadın görmek kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, iyileşeceğine, geçiminin kolaylaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kürt kadın görmek sorunların çabucak atlatılacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs kadın görmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, görmediği yerlere gideceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada küvette kadın görmek kendi işini kuracağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, eksiklerinin farkına varacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyruklu kadın görmek sevdiği bir kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine, büyük atılımlar yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyuda kadın görmek yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına alamettir.

Rüyada lanetli kadın görmek kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, kazancının artacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada lohusa kadın görmek kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına işarettir.

Rüyada mağarada kadın görmek iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğum günü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mahkum kadın görmek gelirini büyük oranda arttıracağına, iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada makyajsız kadın görmek karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada manken kadın görmek kendisini daha iyi hissedeceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, mutlu ve huzurlu olacağına alamettir.

Rüyada maymun kadın görmek işlerin çok iyi bir hal alacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada meczup kadın görmek mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin etrafından uzaklaştırılacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada melez kadın görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada memesiz kadın görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, emrinde insan çalıştıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada merdivende kadın görmek büyük işlerin ortaya konulacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada meşhur kadın görmek iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, zenginlik elde edeceğine inanılır.

Rüyada mezar kazmak kadın görmek tövbe edeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarda canlı kadın görmek makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, şansının açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarda kadın görmek sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta kadın görmek hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mimar kadın görmek ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, makamının sürekli yükseleceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına inanılır.

Rüyada misafir kadın görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mübarek kadın görmek dileklerinin yerine geleceğine, geçim kolaylığı yaşayacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada musevi kadın görmek güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına yorulur.

Rüyada muskacı kadın görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada müslüman kadın görmek güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, işlerinde yenilikler yapacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada mutfakta kadın görmek mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mutlu kadın görmek yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına işarettir.

Rüyada mutsuz kadın görmek başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine yorulur.

Rüyada namussuz kadın görmek her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, ailesi ile daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine yorulur.

Rüyada neşeli kadın görmek daha geniş rızık elde edeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada nişanlı kadın görmek dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada nü kadın görmek rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, hastalıktan şifa bulmaya, olumlu şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada obez kadın görmek çok rahat edeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada öfkeli kadın görmek insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine yorumlanır.

Rüyada öğretmen kadın görmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, işlerini büyütüp geliştireceğine işarettir.

Rüyada ölüm döşeğinde kadın görmek her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına, umutların, çabaların ve emeklerin meyve vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada öpüşen kadın görmek çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ormanda kadın görmek yeni bir haneye sahip olunacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına işaret eder.

Rüyada oruçlu kadın görmek kötü halinden eser kalmayacağına, kısmetinin artacağına, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada örümcek kadın görmek dertlerin uzaklaştırılacağına, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada osmanlı kadını görmek çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, mutluluğunu ve huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada osuran kadın görmek mesleğinde uzmanlaşacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, kendisini çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada otelde kadın görmek hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına, hastalıklara şifa bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada otobüste kadın görmek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine işarettir.

Rüyada oynak kadın görmek yaşanan hastalıkların sona ereceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada özürlü kadın görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmaksız kadın görmek yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, edilen zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pasaklı kadın görmek hayallerini gerçekleştireceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, genç kimselere eğitim vereceğine işarettir.

Rüyada pavyon kadını görmek başarı getirecek adımlar atmanıza, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, ekmeğinin artacağına işarettir.

Rüyada pazarcı kadın görmek herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada pencerede kadın görmek yeni bir haneye sahip olacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada perişan kadın görmek bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, yaklaşan güzel günlere, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada polis kadın görmek harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, kazancını çoğaltacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada psikopat kadın görmek kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada rahibe kadın görmek refaha erişileceğine, başarılı olacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına inanılır.

Rüyada rakip kadın görmek eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına delalettir.

Rüyada robot kadın görmek hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına işaret eder.

Rüyada rum kadın görmek hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada rus kadını görmek sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde çözüme ulaşacağına, zordaki yakınlarına kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada saçı kazınmış kadın görmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçları ağarmış kadın görmek uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada saçsız kadın görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saf kadın görmek kendisini işine vereceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada sağır kadın görmek aydınlık günlerin yakın olacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, gözünün sevdiğinden başka kimseyi görmeyeceğine delalettir.

Rüyada sahtekar kadın görmek üst üste birçok mutluluk yaşanacağına, hayatının en parlak döneminin geleceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sakat kadın görmek sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine işarettir.

Rüyada sakız çiğneyen kadın görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, kendine geleceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada saklanan kadın görmek özlem gidereceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada salih kadın görmek alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, fayda bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saliha kadın görmek ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alabileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada salıncakta sallanan kadın görmek ele geçen fırsatların hayır getireceğine, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine yorulur.

Rüyada şalvarlı kadınlar görmek başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, rüya sahibi bir kadınsa kocasının zenginlik ve servete kavuşacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına işaret eder.

Rüyada şaman kadın görmek kudret ve hikmet sahibi olacağına, makam ve rütbe edineceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sanatçı kadın görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına alamettir.

Rüyada sapık kadın görmek elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarhoş kadın görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarıklı kadın görmek tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şaşı kadın görmek yeni kararlar alınacağına, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına alamet eder.

Rüyada satıcı kadın görmek kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada savaşçı kadın görmek sevindirici haberler alınacağına, doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına inanılır.

Rüyada saz çalan kadın görmek hayatına heyecan ve hareketlilik geleceğine, kazancının günden güne artacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine delalet eder.

Rüyada şerli kadın görmek hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, hastalıkların uzak duracağına alamet eder.

Rüyada sevimsiz kadın görmek Allah’ın izni ile rahata ereceğine, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada sevişen kadın görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şeytan kadın görmek ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, kendisine olan güveninin artacağına, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına işarettir.

Rüyada sıçan kadın görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına işarettir.

Rüyada şifacı kadın görmek çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, kazancının çoğalacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına rivayet eder.

Rüyada sihirbaz kadın görmek dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sihirli kadın görmek yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına yorulur.

Rüyada şık kadın görmek ortaya bazı projeler koyacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada sıkıntılı kadın görmek yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada silahlı sıkan kadın görmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada simsiyah kadın görmek kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine işaret eder.

Rüyada sinirli kadın görmek rızkının genişleyeceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada sinsi kadın görmek canını sıkan olayların sonunu getireceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, başarılı çalışmalara ortak olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişko kadın görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, konusunda uzman bir kişi olunacağına alamettir.

Rüyada şişmanlamış kadın görmek dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyahi kadın görmek borçlarını ödeyeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada siyahlara bürünmüş kadın görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyasetçi kadın görmek sıkıntılarından arınacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, işlerinin daha da iyi olacağına delalet eder.

Rüyada şizofren kadın görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, büyük kazançların elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada şöhretli kadın görmek adımlarını daha sağlam atacağına, yeni bir iş fikrinin çok büyük kazançlar getireceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada sokak kadını görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada şortlu kadın görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sosyete kadın görmek kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, karlı işlerden büyük paylar alacağına, yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sosyetik kadın görmek büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına inanılmaktadır.

Rüyada soyunan kadın görmek gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada suçlu kadın görmek zenginlik getirecek adımlar atılacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada suda kadın görmek huzura kavuşacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada şuh kadın görmek kadim dostlar edineceğine, kafasını rahatlatacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sümüklü kadın görmek geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada suratsız kadın görmek borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada sürekli kadın görmek yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, geçim sıkıntısına düşen bir iş arkadaşının bu sıkıntısını gidermesinde ön ayak olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada suriyeli kadın görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına delalettir.

Rüyada süryani kadın görmek üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada suskun kadın görmek yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, çevresinin genişleyeceğine, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada süslenen kadın görmek sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, yaşamın kolaylaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada süt sağan kadın görmek sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getireceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tabancalı kadın görmek sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabutta kadın görmek bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada tarlada kadın görmek sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taytlı kadın görmek iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada tehlikeli kadın görmek gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tekerlekli sandalyede kadın görmek hastalıktan şifa bulmaya, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada telaşlı kadın görmek lükslerinden feragat etmeyeceğine, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, mutluluğunun daim olacağına işaret eder.

Rüyada temiz kadın görmek Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada temizlikçi kadın görmek güç ve kudret kazanacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada terlemiş kadın görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine, eşinden yana huzurlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada terli kadın görmek maddi anlamda feraha ermeye, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına inanılır.

Rüyada terörist kadın görmek heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, Allah yolunda ilerleyeceğine, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine inanılır.

Rüyada terzi kadın görmek başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına inanılır.

Rüyada titreyen kadın görmek projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, çok iyi bir yere terfi alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tombul kadın görmek dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, çıkmazda olduğu bir durumda iken kendisinde yardımcı olanların herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğine, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada topal kadın görmek her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine, hayırlı haberler alınacağına, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına işarettir.

Rüyada topallayan kadın görmek önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada toplanmış kadınlar görmek kazancının azalmayacağına, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına inanılır.

Rüyada toplu halde kadınlar görmek çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sevinçli bir haber alınacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına alamet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabılı kadın görmek ailesine kol kanat gereceğine, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada trans kadın görmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, işlerin yolunda gideceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada tüfekli kadın görmek aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, yaşamının hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına işarettir.

Rüyada tuhaf kadın görmek yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tüküren kadın görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, talihinin artacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada türbede kadın görmek dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, çok sevileceğine işaret eder.

Rüyada turist kadın görmek yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, rahat bir nefes alacağına, karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada türkmen kadın görmek alın terinin karşılığı olacağına, işlerin yoluna gireceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada tutuklu kadın görmek gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, sevineceğine alamet etmektedir.

Rüyada üç harfli kadın görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üç kadın görmek girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine rivayet eder.

Rüyada üfürükçü kadın görmek kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına alamettir.

Rüyada üniformalı kadın görmek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine yorumlanır.

Rüyada ünlü şarkıcı kadın görmek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üşüyen kadın görmek güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada uygunsuz kadın görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına yorumlanır.

Rüyada uzak doğulu kadın görmek yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, amaçlarına nail olacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına delalet eder.

Rüyada uzanan kadın görmek girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada uzaylı kadın görmek kendisine olan güvenin artacağına, ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzgün kadın görmek büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzülen kadın görmek yapacağı kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama yorumlanır.

Rüyada uzun kirpikli kadın görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada uzun tırnaklı kadın görmek hayırla yad etmeye, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzüntülü kadın görmek eşinden yana huzurlu olacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, önemli farklılıklara rağmen sevdiği ile arasındaki ilişkinin yürüyeceğine inanılır.

Rüyada vahşi kadın görmek yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada vampir kadın görmek çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, Allah katında yükseleceğine işarettir.

Rüyada yabancı uyruklu kadın görmek dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine işarettir.

Rüyada yahudi kadın görmek getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yalancı kadın görmek yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yalnız kadın görmek hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işaret eder.

Rüyada yalvaran kadın görmek yaşanan hastalıkların sona ereceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaralanmış kadın görmek daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, yeni alanlara yöneleceğine tabir olunur.

Rüyada yaratık kadın görmek kötü günlerinin unutulacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, ailesinin tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yardımcı kadın görmek kazancın katbekat artacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yarım kadın görmek büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine alamettir.

Rüyada yasin okuyan kadın görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yaşmaklı kadın görmek hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada yeşil kadın görmek ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına alamet eder.

Rüyada yılan kadın görmek yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kişinin muradına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılana dönüşen kadın görmek meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yoksul kadın görmek hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda kadın görmek kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, konusunda uzman bir kişi olunacağına, kafasının boşalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yörük kadınları görmek bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, manevi anlamda huzur içinde olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada yumurtlayan kadın görmek hayatının yolunda gideceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına delalettir.

Rüyada yuva yıkan kadın görmek büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, rızkının çoğalacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine işaret eder.

Rüyada yüzü asık kadın görmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüzü çilli kadın görmek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüzü kırışık kadın görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, üzüntülerin son bulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet eder.

Rüyada yüzü kırışmış kadın görmek hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada yüzü lekeli kadın görmek iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzü yanık kadın görmek neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, talihin yüzüne güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzü yara kadın görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına yorulur.

Rüyada yüzüklü kadın görmek maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, çok hayırlı işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada zalim kadın görmek kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, adını işiyle duyuracağına alamettir.

Rüyada zayıflamış kadın görmek biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada zincirlenmiş kadın görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, parasının her geçen gün artacağına, bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zincirli kadın görmek kazançlı adımlar atılacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Siyah dar tayt gitmiş bir kadın gördüm. Kadının yüzünü görmedim sadece belden aşağı kısmını gördüm

Semih

Rüyamda karşımda dikilen genç güzel esmer bir kadın vardı. Siyah dekolteli şuh bir elbise giymiş. Cazibeli genç güzel esmer bir kadındı

Semih

Geçen gece rüyamda daha önce hiç tanımadığım gri Taytlı iki tane kadın gördüm. Yüzlerini tam hatırlamıyorum ama ikisi de esmer genç kadınlardı

West

Rüyada upuzun tırnakları olan tanımadığım kız gördüm ne anlama geliyor

Semih

Rüyamda bir çok güzel kadın görüyorum. Sanatsal alanda ünlü bir kadınmış. Gerçek hayatta tanıdığım bir kadın sanatçı değil ama çok ünlü bir kadın sanatçı. Fakat o kadın sanatçıyı rüyamda kadın diş doktoru olarak gördüm. Üzerinde hafif göğüs dekolteli beyaz bir elbise giymişti. Sürekli gülümseyrek benim çevremde dolaşıyordu.

Semih

Rüyamda uzak Doğulu bir kadın gördüm. Üzerinde beyaz elbise vardı. Elbisenin beyaz rengi süt beyaz değilde kardelen beyazı gibi renkteydi. Uzak Doğulu kadın önü de eğilmişti. Elbisesinin degajesi hafif dekolteliydi. Yanımızdada benim gerçek dünyada yakınım olan başka bir kadın vardı. Uzak Doğulu kadın ile konuşuyorlardı. Ben az ileri yürüdüm. Yakınım olan kadın Sonra yanıma geldi ne konuşuyorsunuz dedim. Seninle evlenmek istediğini söyledi dedi. Bende ona olmaz o seninle evlenmez dedim dedi.

Melih

Rüyamda otururken yanimda tanimadigim yuzunu gormedigim bir kadin tek ayagini benim dizime uzatmisti daha sonra ayaga kalkiyorum yorumlarsaniz sevinirim

Ali melih

Rüyamda bir kadin beni gostererek diger insanlara karsi bu iyi yerlere gelecek diyordu yorumlarsaniz cok memnun olurum hayirli gunler

Yasin

Rüyamda güzel bir kadını otobüsün penceresinden düşünceli bir şekilde bakarken gördüm.

Melih

Hayirli sabahlar rüyamda benle yasit tahminimce bir kiz ile cok guzel vakit gecirdik cafeye gittik gercek hayatta sevmedigim seyleri yapsakda cok mutlu oldum ruyamdada saclari siyah ve sari uclari vardi yorumlarsaniz memnun olurum

Furkan

Ruyamda yuzunu cikaramadigim kadin ve bir kiz bebek bana bakiyordu yorumlarsaniz sevinirim bekarim ve hic evlenmedim

Mete

Bir kadını kendi makam odasındayken ayakta telefonla konuştuğunu dışarıdan pencereye baktığını benimde onun odasına girdiğimi beni görünce mutlu bir şekilde el haraketiyle otur otur yaptığını gördüm.

Gokhan

Ruyamda hoslandigim kizin anne ve abisini bir masada otururken gordum yorumlarsaniz sevinirim

Furkan

Sevgilim yok ve hic evlenmedim ruyamda yuzunu gormedigim bir kiz ile yuruyorum sevgili biciminde yikik bir bina goruyorum ve burayi otel yapariz senlede burada kaliriz diyorum yikik binanin icine giriyoruz
bir balkondan disari bakiyoruz arkasindan sarilmisim daha sonra binada gordugumuz makineden soda aliyoruz ben bir sodaya para verilir mi diyorum dikkatli sekilde asagi inerken ruyamda gordugum kizi korkutuyorlar bende korkutanlari var gucumle dovuyorum dovdugum ortamdada tepeleme kar vardi

Mete

Hoşlandığım kadını şaşkın bir biçimde sandalyede otururken, yüzünü görmediğim birisinin önüne küçük bir çuval içerisinde birşey koyduğunu onunda kafasını sallayarak onayladığını gördüm.