Rüyada Kapı Çalması Görmek

Rüyada kapı çalması görmek kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin maddi imkânlarını arttıracağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, hayır işleri ile uğraşılacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına inanılmaktadır.

Rüyada bahçe kapısının çalındığını görmek bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre makamını garantileyeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, rahat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çelik kapının çalındığını görmek imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, keyfinin yerinde olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin içinin rahat edeceğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin dış kapısının çalındığını görmek özgüveninin yerine geleceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin yeni kararlar alınacağına, kısmetlerinin açılacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize rivayet etmektedir.

Rüyada evin kapısının çalındığını görmek aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, görgülü ve kültürlü olacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, dostları ile koyu sohbetler edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin genç kimselere eğitim vereceğine, sırtından terler akıtarak kazanç sağlayacağına ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, şifa ve ilaç bulacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, şu anda karışık olan ortalık durulduktan sonra güzel bir adım atılacağına, kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serra

Merhaba gece rüyamda birileri varmış kapıyı çalışıyor tanımadığım için açmıyorum sonra ısrarla dört beş defa eliyle kapıya vuruyor açılsın diye ben kapının arkasindan dinliyorum sadece en son uyandım anlamı nedir acaba

Adenn

Rüyada kapı zili çalıyordu ben kapıyı açıyorum eski sevgilim kapıda içeri giriyor tartışıyoruz

Adenn

Sağolun

Gghgg

Rüyamda kilitli bir demir bahçe kapısını çalıyorum bahcedekiker önce açmıyor sonra açıyor içeri giriyorum

Gghgg

Teşekkür ederim

Fatih

Merhaba,
Rüyamda karım ve kızım yanımda evdeyiz çelik kapıyı çok sert bir şekilde kıracak gibi çalıyorlardı. Eşim ve kızımı bir odaya bıraktım kapıyı açmaya giderken uyandım.

Su:*

Günaydınlar olsun. Rüyamda odamdayım uykumdan odamın kapısının çalınışına uyanıyorum. Kapıyı açıyorum bakıyorum kimse yok ama kapıyı tam kapatacakken bir ses ‘içeri girebilir miyim?’ diyor. Kimseyi görmediğim için kapıyı kapatıp tekrar yatıyorum. Kapı ikinciye çalıyor ve aynı şeyler oluyor. Yine aynı şekilde tepki veriyorum. En son üçüncü sefer kapım çalınıyor açıyorum yine aynı şey. Bu sefer farklı olarak ben ‘görmediğim bir varlığın içeriye girişini kabul edemem, hayır diyorum.’ ve uyanıyorum.

Su:*

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Beni çok etkileyen bir rüyaydı. 🥰

Rabia

Günaydın. Rüyamda evimdeyim. Kapı çalıyor. Açtığımda hiç sevmediğim bir bayan ve yaninda ikinci bir bayan var. Içeri davet ediyorum ama evdeki odalar dağınık bir halde. Onları daha az daginik diye salona alıyorum. Sonra evimde misafirler artıyor,kayinvalidemin bir kaç komşusunun da biz de olduğunu ve ölmüş kayinvalidemin de onlarla ilgilenip hizmet ettiğini görüyorum. Tabiri nedir acaba, yorumlarsanız sevinirim.

Rabia

Rüyamın tabiri için gösterdiğiniz teveccühten ötürü teşekkür ederim.