Rüyada Sevgilinin Küçük Kardeşini Görmek

Rüyada sevgilinin küçük kardeşini görmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, düze çıkacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin güzel ve önemli işler yapacağına, sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin küçük kardeşini görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, kazancın yarı yarıya artacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin küçük kardeşini görmek bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, işlerine yeni işler katacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Rüyamda eski sevgilimin; sevgilisini ve sevgilisinin kız kardeşini gördüm. Hatta kardeşiyle konuştum. Bana üniversiteyi kazanamadın mı dedi. Bende kazandım normalde 2 yıllık bölümler tutuyor ama 2 yıllık tercih etmedim dedim. Hatırladığım bu kadar.

Betül

Umarım dedikleriniz çıkar. Allah iyi olanı verir.Çok teşekkür ederim. Amiiin

nermin

gerçek hayatta görmediğim eski sevgilimin kızkardeşini gördüm. Kızkardeşinin yaşı olduğundan çok daha küçük ve bi şekilde benimle vakit geçiriyor mutlu oluyor. Bende olduğunu haber vermek için abisini yani eski sevgilimi arıyor telefonla.o esnada eski sevgilim beliriyor telefonda kızkardeşine cevap verirken. Kardeşine anne babasını kastederek seni söyleyeceğim diyor ve orda uyanıyorum

nermin

çok teşekkürler