Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin zorluklarının kalmayacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aç at görmek aile bireylerden birinin hakkında çok mutluluk verici bir gelişme yaşanacağına, rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya yorumlanır.

Rüyada adada at görmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına inanılır.

Rüyada ağ attığını görmek iyi niyetli sandığı birinin bazı yanlışlarını öğreneceğine ve daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçta at görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, özlem gidereceğine, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına tabir olunur.

Rüyada ağlayan at görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, başladığı bir işte yol alacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine delalet eder.

Rüyada ahır at görmek kazancın yarı yarıya artacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahşap at görmek zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, kul hakkına girmeyeceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada ak at görmek güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada akıllı at görmek el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, gönül yaralarının iyileşeceğine inanılır.

Rüyada akşam at görmek sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryumda at görmek uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına işarettir.

Rüyada al at görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada alaca at görmek uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, başı derde giren bir aile dostuna el uzatacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada alnı sakar at görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı aşinalık edineceğine, dualarının kabul olacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına alamettir.

Rüyada altın at görmek işlerin günden güne artacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına delalettir.

Rüyada anahtar atmak görmek muradını alacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşamının tadını çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada anne at görmek aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada araba at görmek düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arının oğul attığını görmek haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının kazık attığını görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, ticaretinin ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada arkası dönük at görmek her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, kazancını başkalarıyla paylaşacağına, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada asabi at görmek kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada asfalt atıldığını görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada asi at görmek kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada asılı at görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada asılmış at görmek iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada aslan at görmek yapılan bir hatanın telafi edileceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ata binmek at görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına rivayet eder.

Rüyada atatürkün atını görmek yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada atlayan at görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bağıran at görmek boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, rahat geçinerek yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bağlanmış at görmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, kendisine zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bakımlı at görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balgam atıldığını görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada balık at görmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada banyoda at görmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başı kopuk at görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başıboş at görmek mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının atını görmek yeni dostluklar kurulacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, yetki ve imza sahibi olacağına yorulur.

Rüyada basket attığını görmek sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına, başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada bataklıkta at görmek adının her yerde geçeceğine, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, rahat bir hayata başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada baygın at görmek el üstünde tutulacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına işaret eder.

Rüyada bayılan at görmek çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bebeğin adım attığını görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine inanılır.

Rüyada bebek at görmek kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine inanılır.

Rüyada bembeyaz at görmek sıkıntılardan kurtulmaya, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, günbegün işlerinin bereketinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada berk atan görmek çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koymasını sağlayacağına, malını ve parasını sağlama alacağına, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada besili at görmek kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada beyaz midilli atı görmek üzüntülerin son bulacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada biblo at görmek çok büyük ses getireceğine, inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyada binek atı görmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bordo at görmek hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, üzüntülerin sevince döneceğine alamet eder.

Rüyada boş at görmek hayırlı bir yola çıkılacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, rahata kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boz at görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına işarettir.

Rüyada bulutların arasında at görmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, engellerin ortadan kalkacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bulutta at görmek derin bir nefes alacağına, kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada buzdan at görmek maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çakmak attığını görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada camdan at görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada camide at görmek esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına yorulur.

Rüyada çamura batmış at görmek insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çamura saplanmış at görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, güçlükle elde edilecek başarıya, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada can çekişen at görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, işinin en iyisi olacağına, kazançlı kapıların açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çaya şeker atmak görmek eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına işarettir.

Rüyada çayırda at görmek elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına delalettir.

Rüyada çelimsiz at görmek uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cennet atı görmek işlerin düze çıkarılacağına, işlerinin de kolaylaşacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada çift at görmek kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çift süren at görmek başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, mutlu olunacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada çiftleşen at görmek neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, yüzünün her daim güleceğine, söylenen bir yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada çiftlikte at görmek çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, hastalıklarının biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çıldırmış at görmek iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çılgın at görmek ün ve itibar sahibi olacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cirit atı görmek geçiminin kolaylaşacağına, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çirkin at görmek yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, az çalışarak çok gezeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına rivayet eder.

Rüyada çizgili at görmek çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, başarıya giden yolların açılacağına tabir olunur.

Rüyada çölde at görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, eşlerin çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada dağda at görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada damda at görmek yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dayak atmak görmek dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada değişik at görmek ilerleyen zamanlarda istediği neticeye ulaşacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına alamet eder.

Rüyada deliren at görmek zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına, kendisi için doğru kişiyi bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada demir at görmek endişelerin sona ereceğine, planlı ve programlı davranacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada deniz kıyısında at görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizin ortasında at görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına işarettir.

Rüyada derede at görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına işaret etmektedir.

Rüyada derisi soyulmuş at görmek insanlara öncülük edeceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, hayatından razı geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada derisi yüzülmüş canlı at görmek uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına yorulur.

Rüyada derisiz at görmek önemli kararlar alacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, helal lokma yiyeceğine yorulur.

Rüyada dersten atıldığını görmek uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına işaret eder.

Rüyada dev at görmek aradığı kişiyi bulacağına, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına alamettir.

Rüyada devasa at görmek hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, gireceği işten kazanç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada devrilmiş at görmek maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada diş fırçası attığını görmek yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada domates atmak görmek yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada donmuş at görmek kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, çok büyük paralar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dört at görmek hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dört nala at görmek kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada dövüşen at görmek yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına alamettir.

Rüyada düğüm atmak görmek çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada düğünde at görmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duran at görmek büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, aile bireylerine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda at görmek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine delalettir.

Rüyada eflatun at görmek kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, gülüp eğleneceğine yorumlanır.

Rüyada engelli at görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, yakın bir arkadaş tarafından çıktığı yolda büyük destek alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşek at görmek kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşyaları attığını görmek önünün açık olacağına, hayatı boyunca şansın hep iyi devam edeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin fotoğraf attığını görmek daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada etrafında at görmek daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, kendisini keşfedeceğine, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada evcil at görmek üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eve girmeye çalışan at görmek çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada faça attığını görmek lüksüne lüks katacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada fare attığını görmek huzursuzlukların son bulacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada fayton at görmek yeni mekânlara gireceğine, huzurlu günler geçirileceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine rivayet eder.

Rüyada gebe at görmek geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gece at görmek mal mülk kazanacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gelin atı görmek kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, büyük bir ortaklığa gireceğine tabir olunur.

Rüyada gelin çiçeği attığını görmek kendine çeki düzen vereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gelinliğin kan attığını görmek kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine rivayet eder.

Rüyada gelinlik giymiş at görmek düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinlikli at görmek uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına tabir olunur.

Rüyada gemide at görmek güzel ve hayırlı günler geçireceğine, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genç at görmek hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına yorulur.

Rüyada göğe yükselen at görmek hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada gökte at görmek kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada gökten inen at görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde at görmek başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada gölde at görmek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada gömülü at görmek çok hayırlı adımların atılacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gösterişli at görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, insanlar tarafından sevileceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada gözü kapalı at görmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, yeni yollara girileceğine, dertlerinin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gülen at görmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gülümseyen at görmek hayatının mutluluk içinde geçeceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada gümüş at görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hamamda at görmek makamının sürekli yükseleceğine, kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada hamile kadının at görmesi uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına delalet eder.

Rüyada haşlanmış at görmek elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada hastalıklı at görmek yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada hastanede at görmek çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, gam ve kasavetin uçup gideceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına inanılmaktadır.

Rüyada havuzda at görmek iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin kolaylaşacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hayalet at görmek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hayali at görmek dini açıdan inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına hazırlık yapacağına, kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada heykel at görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada huzursuz at görmek rahata ereceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada iğne atıldığını görmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, geleceğinin güzel olacağına, evlatlarının hayırlı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ihtişamlı at görmek sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada iki adet at görmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ikiz at görmek sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada inatçı at görmek ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada inek at görmek yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, küs arkadaşların barışacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ingiliz atı görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada insan at görmek hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara dikkat edeceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, rahatının yerinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada insan görünümlü at görmek dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine rivayet eder.

Rüyada insan şeklinde at görmek kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, çok güzel olayların baş göstereceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada insan suretinde at görmek yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada insana benzeyen at görmek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada insana dönüşen at görmek ailesine çok bağlı olacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına alamettir.

Rüyada işeyen at görmek kazancın yarı yarıya artacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine işaret eder.

Rüyada ısıran at görmek parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, yarınlara karşı umutsuz olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ıslak at görmek malını ve parasını sağlama alacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada jilet atıldığını görmek kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine, başarılarının sürekli artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabede at görmek her zaman el üstünde tutulacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafası insan vücudu at görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına inanılır.

Rüyada kafeste at görmek birçok iş teklifi alınacağına, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük atılımlar yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahve fincanında at görmek kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, hayattan daha zevk alacağına işaret eder.

Rüyada kalabalık at görmek sevinçli ve mutlu haberler alacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına rivayet eder.

Rüyada kara at görmek evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, yaşamının hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına inanılır.

Rüyada karanlıkta at görmek kalben çok rahat edileceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karnının attığını görmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine inanılmaktadır.

Rüyada kartopu atmak görmek aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaslı at görmek sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada katil at görmek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına yorulur.

Rüyada kaya attığını görmek sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına işaret eder.

Rüyada kaybolan at görmek hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine alamettir.

Rüyada kemer atmak görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kep attığını görmek işinde ustalaşacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kınalı at görmek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kırçıllı at görmek lüks bir hayat geçireceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kırmız at görmek lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirpinin diken attığını görmek yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine yorumlanır.

Rüyada kişneyen at görmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada kısrak at görmek gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocaman at görmek işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada komşunun atını görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine inanılır.

Rüyada korkmuş at görmek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, iş güç sahibi olacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada koşu atı görmek kaybedilen mal ve mülkün telafi edileceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, kazancın katlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kovalayan at görmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, kendisini daha iyi hissedeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına alamettir.

Rüyada köyde at görmek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada kucakta at görmek şansın, kısmetin ve başarının hep kendisiyle birlikte olacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kuduz at görmek ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, çok büyük adımlar atılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına alamettir.

Rüyada kükreyen at görmek zenginlik kazanacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kula at görmek sıkıntıların çözüm bulacağına, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, mutlu bir yuva kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kulaksız at görmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kum attığını görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına delalettir.

Rüyada kumsalda at görmek ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuranı attığını görmek hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına, erkek çocuğa sahip olacağına, korkularının sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kurbanlık at görmek kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kusan at görmek ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuyruksuz at görmek elinin bolluğa kavuşacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, şükrederek yaşayacağına işarettir.

Rüyada lacivert at görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mağarada at görmek çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada maket at görmek hastalıkların biteceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, daha çok iş yapacağına alamettir.

Rüyada melez at görmek mevki makam sahibi olunacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine alamet eder.

Rüyada memurluktan atıldığını görmek sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivende at görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, işlerindeki yada okul hayatındaki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta at görmek sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, işlerin düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada minik at görmek iş güç sahibi olacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada minyatür at görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada mitolojik at görmek dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, başarılarının daim olacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına inanılır.

Rüyada mor at görmek acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, kendisine ev alacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mutlu at görmek sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, huzursuzlukların son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada namaz kılan at görmek problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nehirde at görmek talihinin artacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada nurdan at görmek sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öfkeli at görmek emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü at görmek başarılı olundukça özgüvenin artacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine alamet eder.

Rüyada onlarca at görmek rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada öpüşen at görmek maddi durumun düzeleceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine alamettir.

Rüyada ormanda at görmek bolluğa kavuşacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada otlanan at görmek yaşanan bir problemin ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oynayan at görmek iş hayatında atılıma geçeceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada parlayan at görmek yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine işarettir.

Rüyada pencerede at görmek her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına yorulur.

Rüyada peygamber atı görmek büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına alamettir.

Rüyada peygamber efendimizin atını görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada pişmiş at görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada plastik at görmek çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, elinin bollaşacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada porselen at görmek sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine yorumlanır.

Rüyada rengarenk at görmek kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, işlerin açılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına delalet etmektedir.

Rüyada resimde at görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada robot at görmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada roket attığını görmek takdir toplayacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada sahilde at görmek ilerleyeceğine, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, pek çok kişiyi idare edeceğine işarettir.

Rüyada sahipsiz at görmek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sahte at görmek sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine delalet eder.

Rüyada sakallı at görmek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada sakat at görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, yakın çevresindeki insanlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakatlanmış at görmek zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sakin at görmek el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sakız attığını görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, girilecek bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sallanan at görmek ferahlığa çıkılacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada sandalye atmak görmek hayatının adeta cennete döneceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada şap atıldığını görmek elinize toplu miktarda para geçeceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada satranç atı görmek sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olayların ustalıkla bertaraf edileceğine, küslüklerin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada savaş atı görmek yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hayatının bir anda cennete döneceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sayısız at görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına yorulur.

Rüyada şeffaf at görmek herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, kendisini ailesine daha yakın göreceğine, daima afiyette olacağına yorulur.

Rüyada semerli at görmek daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına inanılmaktadır.

Rüyada semersiz at görmek ferahlığa çıkılacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, rahat bir nefes alınacağına inanılır.

Rüyada sevişen at görmek hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine, geleceğinin umut vadedeceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada sıçan at görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sigorta attığını görmek anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, çok büyük ses getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada şimşek attığını görmek çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına alamettir.

Rüyada simsiyah at görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, insanlara öncülük edeceğine, büyük ve güzel işler yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şişman at görmek hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, elinin bollaşacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada sokakta at görmek çok daha rahat bir hayat süreceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada söz attığını görmek kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine tabir olunur.

Rüyada sürekli at görmek herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürü at görmek canını dişine katacağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürü halinde at görmek hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, huzurunun yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada süs at görmek çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorulur.

Rüyada susamış at görmek yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada süslenmiş at görmek büyük aşamalar kaydedeceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına işarettir.

Rüyada susuz at görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına alamet etmektedir.

Rüyada süt veren at görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, galibiyetlerinin artacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tahta at görmek makamının ve itibarının yükseleceğine, aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, adının ve şanının yürüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tank atışı görmek zorlukların ve çilelerin azalacağına, yeni işlere gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Rüyada tavanda at görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine, mutluluğunun ve konforunun yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tay at görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına, gelirinin sürekli olacağına rivayet eder.

Rüyada temiz at görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, yeni tanışacağı hayırlı kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tepede at görmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, anne babasının istediği yoldan gideceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada tepinen at görmek sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, aksiliklerin son bulacağına, şehir dışında eğitimlere gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada terlemiş at görmek çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, rızkının artacağına, uzun bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ters at görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, takdir ve sevgi göreceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ters dönmüş at görmek rahat edeceği bir döneme gireceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tırnak attığını görmek toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada topal at görmek çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, yerinde saymayacağına, daha güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada topallayan at görmek bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada toplu at görmek yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına alamettir.

Rüyada tüfek attığını görmek düşmanlarını alt edeceğine, hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada turkuaz at görmek geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak mal sahibi olacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına inanılır.

Rüyada turuncu at görmek aile hayatında huzuru yakalayacağına, zorlukları aşacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya işaret ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette at görmek helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, yeni planlar yapacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tüysüz at görmek saygın biri olacağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine işaret eder.

Rüyada üç at görmek kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, yeni bir kazanç kapısı açılacağına alamettir.

Rüyada uçurumdan atıldığını görmek maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, doğru karar veremeyeceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada ürkmüş at görmek sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, büyük mutluluk duyacağına, kötü günlerinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada uysal at görmek uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, kuracağı yeni düzende yeni insanlara yer vereceğine, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına alamettir.

Rüyada uyuz at görmek eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzakta at görmek kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına, ayağının tökezlemeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada uzanan at görmek hayatının ağzının tadına göre olacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada üzerine böcek atıldığını görmek sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya yorulmaktadır.

Rüyada üzerine tuz atıldığını görmek ettiği çabanın emeğini alacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına inanılmaktadır.

Rüyada üzgün at görmek sabit geliri olacağına, çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, tutulan yolun isabetli olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun kuyruklu at görmek gönül yaralarının iyileşeceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, çok hayırlı bir insan olunacağına rivayet eder.

Rüyada vurulan at görmek hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yaban atı görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabani at görmek elinin bollaşacağına ve darda olan yakınlarına etmek istediği yardımı yapabileceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, mutluluk ve saadete tabir olunur.

Rüyada yanan at görmek güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanık at görmek sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, markasını duyuracağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada yapışık at görmek çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, malların çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaralanmış at görmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yaramaz at görmek iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada yarım at görmek hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına alamettir.

Rüyada yatakta at görmek çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yavrulayan at görmek çevredeki insanlardan destek alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yavrusuyla beraber at görmek çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, başarılarını ispat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yayılan at görmek saygınlığının artacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, girilecek bir yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeni doğan at görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, bir sorunla baş edebilmek ve çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına rivayet eder.

Rüyada yeni doğmuş at görmek Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, en pahalı evlerde oturacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil alanda at görmek tartışmaların son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada yeşil at görmek yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, hayırlı günler yaşayacağına, hacetinizin giderilmesine alamet etmektedir.

Rüyada yıkanan at görmek maddi olarak kolaylık içinde olacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına yorumlanır.

Rüyada yılanın zehir attığını görmek dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yıldırım attığını görmek çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine, rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılkı at görmek ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin kolaylaşacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına tabir olunur.

Rüyada yolda at görmek başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yorgan attığını görmek sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, üzerinde çok fazla kafa yormadığı bir konuda kötü bir karar vereceğine ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek at görmek başarı kazanacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine işaret eder.

Rüyada yumruk atmak görmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, karlı ortaklıklara gireceğine işarettir.

Rüyada yumurta attığını görmek çok büyük bir rahatlığa ereceğine, hane içerisindeki insanların birbirine kenetleneceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına yorulur.

Rüyada yüzlerce at görmek insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzüğü attığını görmek gururlandıracak işler yapacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine yorulur.

Rüyada yüzünün kabuk attığını görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, adeta havalara uçacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zayıflamış at görmek borçlarını ödemeyi başaracağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zincirli at görmek uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına yorumlanır.

Rüyada zıplayan at görmek kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada zırhlı at görmek rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
33 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nilüfer

Merhaba
Atlar kızak çekiyormuş kizakta 3 kişi varmış. yüzlerine kadar kapatmışlar sonra fermuari indiriyor biri o benim kızimdi. Yanındaki de görüştüğü oğlanmis ve bir adam vardı. Oğlana bakıyorum yeşil gözlü düz saçlı – içimden iyiymiş diyorum kızımı vereceğim ya- fakat ayağının birinde problem var aksıyor
Kızım neden söylemedi acaba diyorum. Gerçekten de bir kızım ve görüştüğü biri var fakat daha görmedim onu

Ayten

Rüyada evde at gördüm daha sonra at rahatsizlandi doğum yapicak diye düşündüm annemi çağırdım daha sonra ağzından salyalar akıyordu halının üzerine tuvaletini yapmıştı ölecek gibiydi

Ayşe

Gündüz niyetine …. Rüyamda 2 köşklü süslü at ve tek köşklü süslü at vardı. Ben tek köşklü olanı seçtim deli idi. Seyise bunu gideceğim yere kadar bırakıp bağlamasını söyledim. Orda bi arkadaşımın çocuğu vardı kusuyordu asıl amaç annesi gelince o çocuğu bindirip götürmekti .

Cansu

Rüyamda bana doğru koşan uysal siyah bir at vardı bana gelince onu sevdim okşadım kedi gibi önümde yuvarlandı. sonra onu ipiyle bağladım akarsuyun icinde su (temiz su) içmeye başladı.

Cansu

tesekkürler

Dilem

Rüyada bana tanımadığım erkekler ok atıyor en son bir eve sığındım evde at izlerini takip ettim üstü insan altı at kahverengi olan kişi banyo yapıyordu böyle uyandım yorumlayabilir misiniz

Gnlnrln

Ben rüyamda kahve rengli buyuk bir at gordum çok guzeldi nerede olduğumu hatırlayamıyorum qaliba dışarıdaydım ve atı gordum lakin atın keçi gibi buynuzu vardı sonra ben universitedeydim o atın universitenin bahçesinde gordum kendi başına universiteye gelmişdi dolaşıyordu her kes ona bakıyordu her kes ona keçi diye sesleniyordu ama atdı buynuzu vardı anlamı ne? Cevablarsanız sevinirim🙏🏻😊ben bekar bir kızım sevgilim vardı bir haftadır beni terk etdi barışmak istiyorum onunla🙏🏻🥺