Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek rahata ereceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, adeta havalara uçacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın yastık görmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arabada yastık görmek başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, en kısa zamanda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada battaniye yastık görmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, işlerinde yenilikler yapacağına yorumlanır.

Rüyada birden fazla yastık görmek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bordo yastık görmek yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük yastık görmek ana babasının bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada camide yastık görmek hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu yastık görmek daima kendisine hürmet gösterileceğine, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yapılan yanlışların tekrar edilmeyeceğine yorulur.

Rüyada çeyiz yastık görmek uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına tabir olunur.

Rüyada çeyizlik yastık görmek karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına rivayet eder.

Rüyada çiçekli yastık görmek somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, çok mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda yastık görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada çok yastık görmek malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, büyük işlere imza atacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada dantel yastık görmek mutluluktan bolca nasipleneceğine, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada delik yastık görmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada denizde yastık görmek isteklerine nail olacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ün yapmayı başaracağına işarettir.

Rüyada desenli yastık görmek başarılarının sürekli olacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine delalettir.

Rüyada divan yastığı görmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dokuma yastık görmek hayatının kolaylaşacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada döşek yastık görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına delalet eder.

Rüyada duvar yastığı görmek akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada eflatun yastık görmek hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, kişinin afiyette kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski yastık görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gri yastık görmek mutluluğunun ve huzurunun ömür boyu devam edeceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel yastık görmek daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada halı yastık görmek evliyse çocuk sahibi olacağına, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, evli ve tek çocuk sahibi kişiler için ikinci bir bebeğe sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hasır yastık görmek yeni bir araca sahip olunacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine işarettir.

Rüyada hava yastığı görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada iğneli yastık görmek hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, yeni işlere atılacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki adet yastık görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına inanılmaktadır.

Rüyada iki tane yastık görmek sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada iki yastık görmek iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına alamettir.

Rüyada ipek yastık görmek etrafındakiler tarafından başarılarının kutlanacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ıslak yastık görmek eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi yastık görmek ekonomik kayıpların sürekli artacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, sözlerinden çıkmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kalp şeklinde yastık görmek hayatının iplerini eline alacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanaviçe yastık görmek kar elde edileceğine, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kara yastık görmek maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, eski enerjisini bulacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine rivayet eder.

Rüyada kılıfsız yastık görmek daha çok kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı yastık görmek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, malını ve canını emniyete alacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada koltuk yastık görmek kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köşe yastığı görmek kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, maddi olanaklarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kucakta yastık görmek ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, ailesini kötülüklerden uzak tutacağına, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına delalet eder.

Rüyada küçük yastık görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada küflü yastık görmek sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, gözyaşının dineceğine delalet eder.

Rüyada kurtlu yastık görmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada küstüm yastığı görmek kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine inanılır.

Rüyada lekeli yastık görmek ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine delalet eder.

Rüyada mezarın üstünde yastık görmek dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada minder yastık görmek işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, modern insanlarla tanışılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mor yastık görmek kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada müjde yastığı görmek kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına alamettir.

Rüyada ot yastık görmek harcama gücünün artacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına inanılır.

Rüyada pembe yastık görmek rızkının genişleyeceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, her işinde hayırla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada saman yastık görmek çok sağlıklı olunacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, bol kazançlı günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada sarı yastık görmek malını ve parasını sağlama alacağına, işlerin yoluna gireceğine, kendisi ile gururlanacağına rivayet eder.

Rüyada saten yastık görmek haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, erken evlilik yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada sedir yastığı görmek kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada sert yastık görmek bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada silikon yastık görmek herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırt yastığı görmek adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların hayır dualarının alınacağına inanılır.

Rüyada sökük yastık görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada suda yastık görmek uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına delalettir.

Rüyada sünger yastık görmek yeni bir işe gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada süs yastığı görmek dilediği gibi yaşayacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, şansının ve bahtının açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada süslü yastık görmek moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, ferahlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada taş yastık görmek borçların yakın zaman içinde biteceğine, maddi zararının giderileceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tek yastık görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada temiz yastık görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, candan sevilen bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada terli yastık görmek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada tozlu yastık görmek ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada turkuaz yastık görmek bir kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, ticarette yol katedeceğine, şansının hep açık olacağına inanılmaktadır.

Rüyada turuncu yastık görmek atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Rüyada tuvalette içinde yastık görmek iş ortamında yeni gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette yastık görmek ekmeğinin artacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, mutlu ve huzurlu olunacağına yorulur.

Rüyada uçan yastık görmek emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine tabir olunur.

Rüyada uyku yastığı görmek güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanan yastık görmek şansının kendinden yana olacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayır duaları alınacağına işarettir.

Rüyada yeni yastık görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, mutlu olacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yerde yastık görmek yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil yastık görmek sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yıkanmış yastık görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada yılan yastığı görmek küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, mutluluğuna kavuşacağına yorulur.

Rüyada yırtık yastık görmek değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, bolluğun sürekli olacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yuvarlak yastık görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada yüz yastığı görmek yapılan hataların telafi edileceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hava

Merhabalar rüyamda bej rengi üzerinde kare dikişleri olan saydam çanta içinde yastık gösteriliyor bana iyi olduğunu söyleyen vardı çeyiz gibi idi.baktigim yerde makyaj ve saç sekillendirici vardı güzel bir kız pazarladi ve pembe gibi bir farı sürdü

Hava

Teşekkürler, hayırlar olsun

sevda

iyi günler rüyamda hatırlamadığım biri vardı bana yastık gösteriyordu bakıyordum hepsine dokunuyordum ama bir tanesi hafif gri ve aşırı yumuşaktı çok hoşuma gitmişti o yanımdaki kişiye çok güzel yumuşacık diyordum o da bende gülümsüyorduk yastık seçiyor gibiydim

Damla

Ruyamda annem babam birde küçük tanıdığımız bir çocuğun mezarını gördüm yan yanaydı hepsi tanidigimiz çocuğun mezarının üstünde temiz bir yastık oldugunu gördüm yastigin üstünde kagit vardı 19 sayisi ve bir yazı vardı ama yaziyi hatırlamıyorum. ben hıçkıra hıçkıra ağlıyordum sevdiklerim öldü diye acaba yorum nedir bu arada gerçek hayatta yaşıyor annem babam ve bahsettiğim çocuk.

Damla

Teşekkürler cevap için