Rüyada Hamile Olanı Görmek

Rüyada hamile olanı görmek alim insanlardan sayılacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, geçim derdinin biteceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, evlat sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada adetliyken hamile olduğunu görmek illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına işarettir.

Rüyada ağrılı hamile olduğunu görmek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzı burnunda hamile olduğunu görmek eğleneceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada amcasından hamile olduğunu görmek neşeli ve huzurlu bir geleceğe, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine rivayet eder.

Rüyada aniden hamile olduğunu görmek iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada anneannenin hamile olduğunu görmek olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, işlerinin çoğalacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ata hamile olduğunu görmek elinin darlık görmeyeceğine, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada atın hamile olduğunu görmek hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine delalettir.

Rüyada aynada hamile olduğunu görmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, ruhunu güzelleştireceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada babaannemin hamile olduğunu görmek yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, pek çok olumlu gelişmelere alamet eder.

Rüyada bakirenin hamile olduğunu görmek hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balığın hamile olduğunu görmek yapılan işte ustalaşılacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkası tarafından hamile olarak görülmek mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının yerine hamile olduğunu görmek yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bekar hamile olduğunu görmek mutluluğun ve kazancın daim olacağına, hayatının güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, kariyerinin zirvesine yükseleceğine delalet eder.

Rüyada dedenin hamile olduğunu görmek aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına inanılır.

Rüyada doktorun hamile olduğunu görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine yorumlanır.

Rüyada dördüz hamile olduğunu görmek rakiplerine her konuda fark atacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dördüzlere hamile olduğunu görmek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düşmanın hamile olduğunu görmek kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, canının sağ olacağına inanılmaktadır.

Rüyada eltimin hamile olduğunu görmek herhangi bir suç ile suçlanan bir kişinin bu durumdan kurtulacağına, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, hayırsız bir kapıyı kapatacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski karımın hamile olduğunu görmek ağız tadı ile yaşanacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, manevi olarak ferahlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada evli bayanın hamile olduğunu görmek maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, rahat nedir öğreneceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli değilken hamile olduğunu görmek hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, yaraların merheminin bulunulacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına tabir olunur.

Rüyada evli hamile olduğunu görmek sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada falda hamile olduğunu görmek herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gebelik testi yapıp hamile olduğunu görmek gönül hoşluğuna kavuşacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalettir.

Rüyada gelinlikle hamile olduğunu görmek karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, daha fazla gelir elde edeceğine inanılır.

Rüyada genç yaşta hamile olduğunu görmek sabit geliri olacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret eder.

Rüyada habersiz hamile olduğunu görmek sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada halamın hamile olduğunu görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, kısmetlerinin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada halasının hamile olduğunu görmek kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada hanımının hamile olduğunu görmek çok zor durumlardan kurtularak neredeyse en zirveye çıkılacağına, yeni bir iş bulup orada çalışacağına, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine yorulur.

Rüyada hastanede hamile olduğunu görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına alamet eder.

Rüyada hep hamile olduğunu görmek ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, engel tanımayan biri olacağına, zengin olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada herkesin hamile olduğunu görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine yorulur.

Rüyada hocanın hamile olduğunu görmek kazançlı bir döneme girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki defa hamile olduğunu görmek layık olduklarına sahip olacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki kere hamile olduğunu görmek aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, kazancının ve rızkının garanti olacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına alamettir.

Rüyada ikinciye hamile olduğunu görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına delalettir.

Rüyada ilk gece hamile olduğunu görmek aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ineğin hamile olduğunu görmek hayal edilen her şeye kavuşulacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, rütbe edineceğine yorumlanır.

Rüyada istemeden hamile olduğunu görmek projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kabede hamile olduğunu görmek başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kan tahlilinde hamile olduğunu görmek sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, ailesinden büyük hayır göreceğine, hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada kankanın hamile olduğunu görmek çok iyi yerlere geleceğine, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine inanılır.

Rüyada karnı şiş hamile olduğunu görmek üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kayınvalidenin hamile olduğunu görmek parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, çok mutlu olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada kaynanasının hamile olduğunu görmek sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, enerjisini toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyunun hamile olduğunu görmek mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, büyük işlere girileceğine alamettir.

Rüyada küçükken hamile olduğunu görmek ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine yorulur.

Rüyada kumanın hamile olduğunu görmek huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kusup hamile olduğunu görmek mutlaka emeline nail olacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada kuzenini hamile olduğunu görmek hayır duaları alınacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, edilen zararların telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuzuya hamile olduğunu görmek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına işarettir.

Rüyada müdürünün hamile olduğunu görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mutlu hamile olduğunu görmek çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada nenenin hamile olduğunu görmek mal mülk sahibi olunacağına, refah düzeyinin artacağına, kendisini işine vereceğine alamettir.

Rüyada oğlumun hamile olduğunu görmek sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada öğretmenin hamile olduğunu görmek kötü halden iyi hale geçeceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, tövbelerinin amacına ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada patronun hamile olduğunu görmek yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada riskli hamile olduğunu görmek çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, rahat rahat yaşayacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına tabir olunur.

Rüyada sahte hamile olduğunu görmek büyük mutluluklar yaşayacağına, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına inanılır.

Rüyada sancılı hamile olduğunu görmek kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğinin hamile olduğunu görmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, onurlu bir yaşam süreceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürekli hamile olduğunu görmek daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına inanılmaktadır.

Rüyada tanıdığının hamile olduğunu görmek özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, evlatlarından hürmet göreceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına işarettir.

Rüyada taşıyıcı hamile olduğunu görmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada torununun hamile olduğunu görmek hayırlı işlere girişileceğine, helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada üçüzlere hamile olduğunu görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, kazanca kavuşacağına delalettir.

Rüyada yeğenin hamile olduğunu görmek verilen bir sözün yerine getirileceğine, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, şehir dışında eğitimlere gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yengenin hamile olduğunu görmek yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeni hamile olduğunu görmek sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına işarettir.

Rüyada yılana hamile olduğunu görmek parasal ferahlığa çıkılacağına, ailecek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esrende

Merhabalar ben bekarım . Rüyamda bir doktorun yanında olduğumu ve hamile olduğumu duyuyorum, doktor beni muayene ediyor ve bana doğum yapacağım tarihi söylüyor. (6-7 ay sonrası bir tarih)