Rüyada Al Görmek

Rüyada al görmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına tabir olunur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin esenlik içinde olacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada abiye almak görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaç dalı aldığını görmek verimli ve bereketli işler yapacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada ağaçlık alan görmek uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anahtar aldığını görmek toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada anestezi aldığını görmek koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, sıkıntılarının geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada arabanın hasar aldığını görmek kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada araç aldığını görmek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada arazi aldığını görmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, hasta olanın iyileşeceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının rütbe aldığını görmek yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının sınavdan yüksek aldığını görmek çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına, ailesini gururlandıracağına inanılmaktadır.

Rüyada armut aldığını görmek yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, hak yolunu tutacağına yorumlanır.

Rüyada arşı ala görmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, fakirlikten kurtulacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet eder.

Rüyada aşk itirafı aldığını görmek dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerde teskere aldığını görmek işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada askerden tezkere almak görmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, sözünde duracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada askeri alan görmek geçiminin daha rahat bir hale geleceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada avize aldığını görmek çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada ayva almak görmek istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama oturacağına, işlerinin başarılı olacağına, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada azrailin ruhunu aldığını görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada babanın tablet aldığını görmek çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, bir tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına inanılır.

Rüyada bacağını aldığını görmek uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, güç ve kudret kazanacağına işaret eder.

Rüyada bağ aldığını görmek zorlukları atlatacağına, konforunun artacağına, beklenen mirasın alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bahçe aldığını görmek müjdeli haberler alacağına, gayrimenkul işine girileceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine yorumlanır.

Rüyada balta aldığını görmek karlı işlerden büyük paylar alacağına, çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada banyo havlusu aldığını görmek her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının aldığını görmek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada başkasının beyaz atlet aldığını görmek işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, yeni bulunacağı bir ortama ancak alışma sürecinden sonra uyum sağlanacağına, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının rahmin aldığını görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, korkularından, endişelerinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının terfi aldığını görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada baston aldığını görmek uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bayrak almak görmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, başarılar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bayram harçlığı aldığını görmek başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, sağlam bir kariyer edineceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada bebek bezi aldığını görmek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada beddua almak görmek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz minibüs aldığını görmek ele geçen paranın daha da artacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz otomobil aldığını görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz taksi aldığını görmek insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, işlerinin mevcut şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tül aldığını görmek maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına ve sonucunun hayırlı olacağına, evlat sahibi olunacağına, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz zarf aldığını görmek hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bıçak aldığını görmek kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bilgisayar aldığını görmek mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bina aldığını görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bira aldığını görmek sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, mevki edineceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine inanılmaktadır.

Rüyada bisiklet almak görmek sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine işarettir.

Rüyada bisküvi aldığını görmek yakın bir vakit sonra içinde bulunduğu talihsiz durumun sona ereceğine, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada bluz aldığını görmek hakkın lütuflarına sahip olunacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, her daim temkinli olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada börek aldığını görmek rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, sıhhatinin yerinde olacağına inanılır.

Rüyada bornoz aldığını görmek resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada boş alan görmek acılarının dineceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  yorulur.

Rüyada bulaşık makinesi aldığını görmek yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, hayırlı bir terfi alınacağına işarettir.

Rüyada bulgur aldığını görmek kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büro aldığını görmek günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada burs alacağını görmek saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, destek göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada buz tutmuş alan görmek yeni bir iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çakmak aldığını görmek güzel işler yapacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, halinin iyi olduğuna işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çamurlu alan görmek hayatındaki fırtınaların durulacağına, sorunların teker teker aşılacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çatal aldığını görmek yapılan yanlışların tekrar edilmeyeceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına tabir olunur.

Rüyada çekiç aldığını görmek çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çerez aldığını görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, yüksek makamlara geleceğine alamettir.

Rüyada ceviz almak görmek sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına delalettir.

Rüyada ceviz içi aldığını görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına delalettir.

Rüyada çiftlik aldığını görmek mutlu olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çilek aldığını görmek şans ve kısmet elde edeceğine, hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çimenlik alan görmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cips aldığını görmek ekonomik gücün çoğalacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, çocuk sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada çocuğunu aldırdığını görmek rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, büyük mutluluklar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunun takdir aldığını görmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, yaptığı iş ile anılır olacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada çörek aldığını görmek evlat sahibi olunacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına rivayet eder.

Rüyada daire almak görmek patron koltuğuna geçeceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, iş sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada damatlık aldığını görmek aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine alamet eder.

Rüyada dar alan görmek düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada davetiye aldığını görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, az da olsa feraha çıkılacağına, derin bir nefes alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada defter aldığını görmek rızkın kesilmeyeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına inanılır.

Rüyada demir aldığını görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, büyük paralar kazanacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına alamet eder.

Rüyada deterjan aldığını görmek sorunların ortadan kalkacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine delalettir.

Rüyada deve aldığını görmek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada diş aldığını görmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına delalettir.

Rüyada dolmuş aldığını görmek uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına işaret eder.

Rüyada düğme almak görmek sıkıntılarından arınacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada düz alan görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine işaret eder.

Rüyada ehliyetini aldığını görmek bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ekili alan görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada eldiven aldığını görmek bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine delalettir.

Rüyada elma aldığını görmek sevilen birinin geleceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına inanılmaktadır.

Rüyada elmas aldığını görmek eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine delalettir.

Rüyada emanet aldığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, sıkıntılarını arkasında bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada emir almak görmek ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, rızkının çoğalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına inanılır.

Rüyada erik aldığını görmek işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, yüksek moralli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erzak almak görmek bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşinin eve erkek aldığını görmek sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada esir almak görmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, geleceğinin çok parlak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski alacaklıyı görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, hayatın düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada eşofman aldığını görmek manevi yönlerinin güçleneceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada fatura almak görmek zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine alamettir.

Rüyada fes aldığını görmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, şansının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada fidan aldığını görmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada filmde rol almak görmek anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada fincan aldığını görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, başarılarının sürekli olacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fistan aldığını görmek sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, kararlarına saygı duyulacağına, sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada fıstık aldığını görmek hayatının kolay ve güzel geçeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına delalettir.

Rüyada fitre aldığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğraf aldığını görmek yakınında bulunan sevdiği kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, bir tanıdığını borçtan kurtaracağına, sağlığının ve enerjisinin yenileneeğine yorumlanır.

Rüyada giysi aldığını görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada gül demeti aldığını görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına işarettir.

Rüyada gümüş aldığını görmek elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada gusül aldığını görmek maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin almak görmek güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, bazı kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hakkını aldığını görmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamsi aldığını görmek zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada hamur almak görmek hayırlı haberlere, kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine yorulur.

Rüyada hayır duası aldığını görmek rahatın ve huzurun yerine geleceğine, hayır göreceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada hayvan aldığını görmek elinin darda kalmayacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada helallik almak görmek büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada helikopter aldığını görmek nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada helva aldığını görmek çok saygın bir kişi olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine delalettir.

Rüyada hindi aldığını görmek sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada horoz almak görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hurma almak görmek işveren koltuğunda oturacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iç organlarının aldığını görmek evlatları ile her zaman gurur duyacağına, ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, yaşamının tadını çıkaracağına delalettir.

Rüyada iğne almak görmek işinde istediği başarıyı yakalayacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada inci aldığını görmek kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada incir aldığını görmek sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada ip aldığını görmek girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada iplik aldığını görmek büyük bir gelir elde edeceğine, sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada işkembe aldığını görmek yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına alamet eder.

Rüyada kaban aldığını görmek güzel günler için yaşayacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, çevresindeki hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kağıt aldığını görmek işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kahvaltılık aldığını görmek sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, feraha er geç kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kamyon aldığını görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, daima secde ve şükür edeceğine, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kanepe aldığını görmek kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine inanılır.

Rüyada kapalı alan görmek deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kapı aldığını görmek çektiği sıkıntıların son bulacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sürpriz olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada karanlık alan görmek kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, zaferler kazanacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada karavan aldığını görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada karpuz aldığını görmek ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, bilgi sahibi olacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına delalettir.

Rüyada kartpostal almak görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine delalet eder.

Rüyada kasaptan kıyma aldığını görmek zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaşık almak görmek kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada kaşının yarısını aldığını görmek uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine delalettir.

Rüyada kaşlarının ortasını aldığını görmek elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada katmer aldığını görmek yüzünün güleceğine, daima önüne bakacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kavanoz aldığını görmek kolaylık elde edeceğine, yarınlarına umutla bakacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayalık alan görmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına rivayet eder.

Rüyada kayısı aldığını görmek soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, yaptığı çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada keçi aldığını görmek yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine yorulur.

Rüyada kefen aldığını görmek çok mutlu olacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kek aldığını görmek zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada kelle aldığını görmek bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, kazancını arttıracağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kemer aldığını görmek maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, keyfinin yerine geleceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine alamet eder.

Rüyada kemoterapi aldığını görmek sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, olumlu dönüşümler alacağına işaret eder.

Rüyada kestane almak görmek kendi işinin sahibi olabileceğine, gözünün de gönlünün de doyacağına, bir kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine yorumlanır.

Rüyada kına almak görmek rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına alamet eder.

Rüyada kiraz aldığını görmek çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, engel tanımayan biri olacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına alamettir.

Rüyada kırışık alın görmek gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına yorulur.

Rüyada kırmızı al görmek kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan kurtulacağına, hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hasretlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırsal alan görmek yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, faydalı şeyler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada koku aldığını görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kola aldığını görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, moralinin düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kredi aldığını görmek çok büyük mutluluklar duyacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kupa aldığını görmek makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, hoşluk içinde olacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kurak alan görmek büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, çok önemli noktalara geleceğine tabir olunur.

Rüyada kuranı kerim aldığını görmek yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada kurban almak görmek mal mülk sahibi olunacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, yaşayacağı olumsuzlukların kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine inanılır.

Rüyada kürk aldığını görmek hastalıkların şifa bulacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, üzüntülerin son bulacağına alamettir.

Rüyada lahmacun aldığını görmek elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lale aldığını görmek atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya yorumlanır.

Rüyada lamba aldığını görmek çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, aradığı kişiyi bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada leblebi aldığını görmek daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına, eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada lif aldığını görmek askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lokum almak görmek hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada makam aldığını görmek örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Rüyada makarna almak görmek halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına delalet eder.

Rüyada mal aldığını görmek kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, çok önemli başarılara sahip olacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada malikane aldığını görmek uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına yorulur.

Rüyada mandalina aldığını görmek silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada manyetik alan görmek çok hayırlı adımlar atacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada marul aldığını görmek insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, başarılar elde edileceğine, herkesin kendi karşısında düğme ilikleyeceğine işaret eder.

Rüyada maydanoz aldığını görmek zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mayo aldığını görmek çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mazot aldığını görmek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mendil aldığını görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mercimek aldığını görmek kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada miras almak görmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, işlerin başına geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada motosiklet aldığını görmek engellerden kurtulacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına alamet etmektedir.

Rüyada mühür aldığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına, zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına inanılmaktadır.

Rüyada müjde almak görmek saygın bir hayat yaşayacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada muska almak görmek zorlukların yakın zamanda biteceğine, güzel günler yaşanacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada muz almak görmek zorlukların geride kalacağına, verdiği sözleri tutacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada narkoz aldığını görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada nazar aldığını görmek hobilerine eğileceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada nişasta aldığını görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, önünün açılacağına, yaşamının iyi hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada nohut aldığını görmek evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada odun aldığını görmek başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, önemli işlere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada okuldan aldığını görmek her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına yorulur.

Rüyada ördek aldığını görmek emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada otlak alan görmek yaşanan hastalıkların sona ereceğine, büyük takdir toplanacağına, mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oyuncak aldığını görmek kazançlı bir adım atılacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işaret eder.

Rüyada pamuk almak görmek kırgınlıkların geçeceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına tabir olunur.

Rüyada papağan aldığını görmek sorunlarını aşacağına, herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına, ömür boyu başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada papatya almak görmek işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına alamet eder.

Rüyada para üstü almak görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, şansının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlak allık görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada pasaport aldığını görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine yorulur.

Rüyada paspas aldığını görmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada patik aldığını görmek elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pekmez aldığını görmek sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pembe allık görmek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada pervane aldığını görmek dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada peynir almak görmek hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Rüyada pide aldığını görmek eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada pijama aldığını görmek ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada pırasa aldığını görmek daha rahat para kazanacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, sorunlarının çözüleceğine yorulur.

Rüyada pırlanta aldığını görmek bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına delalet eder.

Rüyada pizza almak görmek neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, sorun ne olursa olsun aile fertlerinin arkalarında duracağına yorulmaktadır.

Rüyada poğaça aldığını görmek sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, ticaretinin genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polisin rüşvet aldığını görmek kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, halinden memnun olacağına, hanesinin bollukla dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal aldığını görmek yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada poşet aldığını görmek göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına delalet eder.

Rüyada prim aldığını görmek işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, işinde hep başarılı olacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada radyo aldığını görmek en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, karşısına birçok kısmet çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rakı aldığını görmek konuşarak sorunlarını çözeceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada reçel aldığını görmek işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada saatlerin geri aldığını görmek miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saatlerin ileri aldığını görmek üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçından bit aldığını görmek suçlamalardan aklanılacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine rivayet eder.

Rüyada sadaka almak görmek gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına alamet etmektedir.

Rüyada salça almak görmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine inanılır.

Rüyada saman aldığını görmek kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada şampuan aldığını görmek çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, tersliklerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada sandık aldığını görmek çok iyi şeylere, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına inanılır.

Rüyada şapka almak görmek karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sarımsak almak görmek lüksünün artacağına, aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saz aldığını görmek girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, kudret sahibi olacağına, hayallerine kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sazlık alan görmek sıkıntılarının biteceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada seccade aldığını görmek oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, ün salacağına, aradığı kişiyi bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada şeftali aldığını görmek işlerden yana başarılar elde edileceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sel aldığını görmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine işarettir.

Rüyada selam almak görmek insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, yeni kişilerle tanışacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada şemsiye aldığını görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sepet aldığını görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sertifika aldığını görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına inanılmaktadır.

Rüyada silgi almak görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine rivayet eder.

Rüyada simit almak görmek dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada simli allık görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sınavdan kaç aldığını görmek işlerinin düzeleceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sınıfta ders aldığını görmek kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada siper almak görmek yatırımlarının kendisine kar getireceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah külot aldığını görmek hastalıklarının iyileşeceğine, kalkınacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine inanılır.

Rüyada sofra aldığını görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, her zaman destek göreceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına alamettir.

Rüyada soğuk aldığını görmek çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sucuk almak görmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada süpürge aldığını görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada takı alırken görmek kendisine ait olan bir mülkün gün geçtikçe değerine değer katacağına, inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına alamet eder.

Rüyada takvim aldığını görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarla almak görmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada tazminat aldığını görmek çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada telefon numarası aldığını görmek sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tencere tava aldığını görmek eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, kazancın her daim artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tereyağı aldığını görmek eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, canını ve malını garanti altına alacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada teşekkür aldığını görmek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tişört aldığını görmek evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, rızkının bollaşacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada toka almak görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, ferahlığa çıkılacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada tost aldığını görmek evlatlarını dini kavramlarla büyüteceğine, her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada tosun aldığını görmek yaptığı bir iyiliğin kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, sevinçli haberler alınacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tüfek aldığını görmek verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, bir anda atılıma geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tülbent almak görmek çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tunik aldığını görmek zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada tüp aldığını görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine alamet eder.

Rüyada turp aldığını görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, rüya sahibi bekar ise aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tütün almak görmek Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tuz almak görmek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada uçak almak görmek en yüksek makamlara oturacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kendini destekleyen kişilere değer vereceğine delalettir.

Rüyada ütü aldığını görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, yeni bir iş bulunacağına yorulur.

Rüyada uydu alıcısı görmek işinde terfi ettirileceğine, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uyuşturucu aldığını görmek çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada vişne almak görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine rivayet eder.

Rüyada vize aldığını görmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine, başarılarının tadına varacağına delalet etmektedir.

Rüyada yağ aldığını görmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yardım almak görmek başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada yastık aldığını görmek elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, kazancının çoğalacağına, kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına yorumlanır.

Rüyada yatak örtüsü aldığını görmek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, dostları ile koyu sohbetler edeceğine, işlerdeki karın artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yelek aldığını görmek kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, düzeninin yıkılmayacağına yorumlanır.

Rüyada yemek aldığını görmek rakiplerine karşı fark atacağına, değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yemyeşil alan görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, parasının ve makamının artacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni aldığını görmek çıkmaza düştüğü bir konuda destek için ailesiyle konuşacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, başarıya giden yollarının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil dağlık alan görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil fasulye almak görmek işsizseniz işe gireceğinize, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil sulu alan görmek geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada yılanın zehrini almak görmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, kötü kimselerle karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yiyecek aldığını görmek bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yoğurt aldığını görmek borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yorgan aldığını görmek verdiği sözleri tutacağına, dileklerin yerine geleceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüzünü aldığını görmek şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, bol hayır duaları alınacağına, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına inanılır.

Rüyada zekat aldığını görmek aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada zeytinyağı almak görmek yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments