Rüyada Altın Kaplama Görmek

Rüyada altın kaplama görmek işlerinde bereketin ve verimin artacağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı görenin başarılarının eksilmeyeceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada altın kaplama görmek işlerinin gelişme göstereceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına delalettir.

Ulemaya göre rüyayı görenin eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, güzel günler görüleceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, bereketin ve verimin geleceğine, muradınıza ereceğinize, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın kaplama görmek zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, borçlarının biteceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhsin Yimz

Merhaba . Ruyamda bir dukkandayim. kuyumcu degil ama degerli bir seyler var. ufak bir tabagin icinde altın suyu var elimde pamukla ona batirip kucuk ziynet esyalarina surup parlatiyorum. Yanimda annem oluyor bir kutuda annemin kupeleri var hem altin parcali hem normal kupe onlara da bu suyu suruyorum. bazi kupelerin uc kismi badem meyvesinden onlara da suruyorum bu suyu. En son ahşaptan buyukce bir esya var ceviz agacindan yapipmis ve bu esyanin uzerinde cok sık porselen tabaklar var bu tabaklarin da ust kisimlari daire seklinde tek cizgi altın kaplamali. Bu ahsabin her yerini elimdeki pamugu altin suyunun icine batirip kaplama yapiyorum. parasini verip satin alicam diyorum.