Rüyada Altın Kolye Hediye Etmek

Rüyada altın kolye hediye etmek sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, kazanca kavuşacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, yaşamının olumlu yönde değişeceğine inanılır.

Rüyada altın kolye hediye etmek aydınlık bir döneme girileceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin işinde başarılı olacağına, dertleri biteceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin altın kolye hediye etmesi kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, kendini çok daha iyi hissedeceğine, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin kendisine fazlaca kar getireceğine inandığı bir işe atılacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, zenginliğe kavuşacağına, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sultan

Rüyamda en yakın arkadaşıma isminin olduğu ışıl ışıl parlayan altın bir kolye hediye ediyordum , hediye ettiğim aynı kolyeden kendime de bir tane yaptırmıştım. Arkadaşım başta hediyenin çok büyük olduğunu düşünüp kabul etmiyordu, ben ısrar ettikten sonra alıyordu ve sürekli çok mutlu olduğunu söyleyip teşekkür ediyordu