Rüyada Alyuvar Görmek

Rüyada alyuvar görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, elinin bollaşacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına delalet eder.

Rüya ansiklopedisine göre yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kazancının artacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada alyuvar görmek tövbelerinin amacına ulaşacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, başarılarının devamının geleceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alyuvar görmek malının üstüne mal ekleyeceğine, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, gayrimenkul işine girileceğine, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, şifaya kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments