Rüyada Anahtarlık Almak

Rüyada anahtarlık almak dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, ruhen rahatlığa erileceğine, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, yeni bir aşka yelken açacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına işarettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, gerçekleştirmek istediği her şeyi gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, gideceği bir yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hediye anahtarlık almak dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, zenginliğe kavuşacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine delalettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, başarının garantileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada hediye olarak anahtarlık almak çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, malının artmasını sağlayacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, önemli yerlere geleceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mavi anahtarlık almak yeni bir iş bulunacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancını iki kat arttıracağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin esenlik bulacağına, ailenin büyüyeceğine, sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, kısmetinin açılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni anahtarlık almak gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, elinin darlık görmeyeceğine, parasının değerini bilerek hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, zengin olunacağına, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, hakkıyla kazanca, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Anahtarlık Almak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda konuşmadığım arkadaş grubum ile bir hediye dükkanına girdik geziyorduk. Herkes çıkmıştı ki bir anahtarlık gördüm çok beğendim fiyatı çok yüksek geldiği için alamadan çıkıyordum ama dükkan sahibi gelip onu bana hediye etti sonra bende arkadaşıma hediye edeceğim ondan bakmıştım diyince bir tane daha verdi çok mutlu oldum gidip hemen arkadaşıma verdim bende. Yorumlar mısınız

    • Sevgili Mine,
      Rüyada dükkan sahibi birisinden hediye anahtarlık aldığını ve arkadaşına da verdiğini görmek uğura, mutluluğa ve sürece delalet eder. Rüya tabirine göre üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına; öğrenmeye açık olduğu sürece hayattan önemli dersler alarak engellere takılmadan ilerleyebileceğine; aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına delalettir…
      Gündüz Niyetine rüyan hayırlara vesile olsun…

Rüyanı Tabir Edelim