Rüyada Kızı Bebek Görmek

Rüyada kızı bebek görmek adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine, çok başarılı olacağına, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, rahat nefes alacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine yorumlanır.

Rüyada bekar kızın bebek görmesi temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine işaret eder.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin imkânlarının çoğalacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, aradığı kişiyi bulacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyümüş kızını bebek görmek yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, bundan sonra sevdiği kişi ile bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, çok para kazanılacağına, mutluluk ve huzur bulacağına inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kızı bebekle görmek kazancının günden güne çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar sağlayacağına, galibiyet kazanacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre her işinde iyilikle karşılaşacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meltembzt

merhaba kız bebeğimin olduğunu gördüm. 4yıllık evliyim bebek olmadı haftaya tüpbebek tedavisine başlıycam. rüyamda kız bebeğim oldu yenidoğmuş hastaneden yeni çıkmışız eve geldk bebeğim annemin kucağındaydı bebeğin üzerinde lacivert kısakol tişort vardı pembe pattaniyesi, şapkavardışapkayı çıkardım siyahkısa saçları vardı ismine ben evimize neşe getirdi ismi neşe olsun dedim eşim ben kız istemiyodum dedi ilkbaşta sevmek istemedi sonra kucağına aldı sevdi bebek çok güzeldi kumral tenliydi uyuyodu

meltembzt

yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🥰

Didem

Rüyada bir tanıdığın kız bebeği olduğunu duyup yanına gidiyorum ve bebek teknede uzaktan onu seviyorum sonra annesi bebeği birşeye koyup yıkıyor bende onu izliyorum bebeği seviyorum falan birde erkek çocukları var oda sürekli ayaklarıma sarılıyor ve ben hamileyim gerçekte