Rüyada Çocuğun Kaçırıldığını Görmek

Rüyada çocuğun kaçırıldığını görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, korkularının yok olacağına alamet eder.

Rüyada annenin çocuğunun kaçırıldığını görmek yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine yorumlanır.

Rüya alimlerine göre mutluluğunun büyüyeceğine, dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacak hamleler içine gireceğine, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının çocuğunun kaçırıldığını görmek dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, ailesinden hayır göreceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, iyi hissedileceğine, stresini atacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, durumunuzun iyileşeceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuğun kaçırıldığını görmek hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, büyük ferahlık yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, tüm kederinin uçup gideceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada komşunun çocuğunun kaçırıldığını görmek gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, saygın bir hayat yaşayacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, ailesine çok bağlı olacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, işlerinin hafifleyeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına delalettir.

Rüyada küçük çocuğun kaçırıldığını görmek moral bulacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, rahata ereceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, öğretmen veya akademisyen olacağına, kurulu bir düzeni olacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem

Rüyamda üç oğlum var. Üçüncüsünü en küçüğünü birine vermeyi kabul etmişim. Sonra vazgeçtim. Kaçıyoruz, bulunduğumuz yeri sardılar. Kimse yardım etmiyor, iyilikle çocuğu almaya çalışıyorlar. Köy evi gibi bir yerdeyiz. Ayvanda beni ikna etmeye çalışırken çocuk bir anda ortadan kayboluyor. Aşağı düşmüş, otların arasında uyuya kalmış. Onu alıp gidiyorlar. Çok mücadele ettim ama kurtaramadım. Kalabalık bir anda yok oluyor. Diğer iki oğlumun gelmesini bekliyorum. Şaşkınım, şoktayım.

Yılmaz

Rüyamda 1 oğlumu büyük kızımı beni beklerken tanıdığım birilerinin kaçırdığını ve çocuklarımın yanına geldiğimde beni bekmediklerini yalnız benim telefonumun çocuklarım da kaldığı ‘nı fark ediyorum telefonumu arıyorum ve tanıdığım birisi açıyor telefonu nerede olduklarını soruyorum ve iki üç mahalle ismini söyluyorlar sen bekleme memleketine git diyorlar çocuklarımın nasil oldugunu soruyorum kızıma tokat attıklarını ve kızımın bayıldığını söylüyor ben ise sınır krizi geçiriyorum etrafımda toplananlar ile mahallenin birisine gidiyoruz ve beklemeye başlıyoruz tanıdığım biri geliyor ve yakalıyoruz onu konuşturuyoruz ve kızına tokat attıklarını ve kızımın öldüğünü söylüyor. Nasıl oluyorsa konusturdugumuz kişi elimizden kaçıyor ve silahla ateş etmeye başlıyor bizde ona ateş ederken tom o anda uykudan uyandım.

Hemşire

Rüyamda ailemle beraber otururken kapı çalınıyor ve kimin olduğunu bilmediğim bir çocuk kapıyı açıyor ve çocuğu kaçırmak isteyen biri ve tam çocuğu kaçırmak isterken çocuğu kurtarıp kapıyı kapatıyorum tam o anda uyandım

Merve

Ruyamda oglumuz kafe de oturmus bizi bekliyor, işimiz var diye eşimle ayni sokak ta yukari aşagi yurumekteyiz ve oglumun yaninda gitmek gecikiyoruz. Tek basina oturuyor ve tam ona ulasacak ken birileri onu hizli bir sekilde kolundan aliyor ve yok oluyor.
Uykumdan siçradim çok kotu bir his vardi içimde sayfanizi iyiki buldum.

Medine

Çocugum kaçırılmış günlerdir adamların yanında kime ne desem inanmıyor kaçıran karşıda oturuyor . Mahalleye çıktım balkondan onlara bağırdım hakaret ettim kavga ettim bir adam eve geldi ne oldu diye sormaya olanları anlattım çocuğumu kaçırdılar vallahi o benim çocuğum diyorum ama sesim çıkmıyor sinirden sesim kısılmış uyandım sonra ama kabus gibiydi yemin ederim gerçek gibiydi çocuğum 1 yaşında kaçırmanın da hamile olduğunu hatırlıyorum

Medine

Çok teşekkür ederim o kadar korktum ki gece tabirlerde hep kötü şeyler diyordu ağladım korkudan

Peri

Merhabalar, rüyamda oğlumun kaçırılmak istendiğini gördüm. Bize çocuğu kaçıracağız diye şantaj yapıyorlardı. Daha sonra ise evden çocuğu almak için gittiklerinde çocuğu evde bulamadılar. Eski komşumuz tesadüfen oğlumuzu yanına almış ve bize onlarla olduğunu merak etmememizi söylüyor ve adamlar da çocugu bulamadığı için kaçıramıyorlar ve daha sonra da biz oğlumuzu alıyoruz.Garip bir rüya ama yorumunuzu merak ediyorum 🙂 şimdiden teşekkürler

Peri

Teşekkür ederim