Rüyada Yaş Pasta İkram Etmek

Rüyada yaş pasta ikram etmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, kazancının daha da artacağına, çok kıskanılacak bir kişi olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine delalet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok güzel günler ile karşılaşacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaş pasta ikram etmek uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, kısmetinin açık olacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, sorunların tamamen biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada misafire yaş pasta ikram etmek kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, huzurlu olunacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
BÜŞRA

Ruyamda ceza evindeki babama açık görüşe gitmiştik ben sevgilimden ayrıldım ama Annesi de Babamın ziyaretine gelip kulağına eğilip bi şeyler konuşuyordu bütün masaların üstünde çeşit çeşit pastalar vardı bende babama bi kaç çeşit getiril hangisini yemek istediğini sordum o da birini seçti ama hangi çeşit seçtiğini hatırlamıyorum ama ben çilekli yedim sabah namazından sonra gordüm bu rüyayi tabiri nedir?

BÜŞRA

Teşekkür ederim hayır dualarınızı bekliyorum ozellikle ceza evindeki kader mahkumlarına babama

Gülhan

Slm rüyamda 24 yaşındaki oğlum vefat etmiş Allah korusun🤲Ve babam gilin evinde 30 kadar kadın kız toplanmış ve bol kakaolu pastalar var iki yada 3 tepsi onları dilimleyip kadınlara ikram ediyorlar ama ben hem ağlıyorum hemde sinirliyim bayanlarada çatıyorum arada pastayı niye böyle löp löp kesiyorsun diyorum.Ve orda uyandım sabah
saat 07 ;44 dü.Rabbim kimseye evlat acısı vermesin rüyada bile çok zor😣yorumlarsanız sevinirim tskrler🤲