Rüyada Bina Görmek

Rüyada bina görmek sevdiği kimseler ile çok iyi vakit geçireceğine, arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, rahatının yerine geleceğine, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin var olan hastalıklarının şifa bulacağına, hak yoluna döneceğine, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, rakiplerin alt edileceğine, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada adliye binası görmek her işi ile daha çok ses getireceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, rahata kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ahşap bina görmek kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine inanılmaktadır.

Rüyada altın bina görmek zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine rivayet eder.

Rüyada aynalı bina görmek sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada bakanlık binası görmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada bakımsız bina görmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada banka binası görmek huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada başbakanlık binasını görmek kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına alamettir.

Rüyada belediye binası görmek rızkın genişleyeceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada birden fazla bina görmek sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bordo bina görmek çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada boşaltılmış bina görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada büyük devlet binası görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, gelirinin kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, dertlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada çatısız bina görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, sorumlulukların azalacağına, parasının ve malının artacağına alamet eder.

Rüyada çatlak bina görmek garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, görmediği ve yaşamadığı güzellikler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada çatlamış bina görmek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çelik bina görmek çok kolay bir hayatı olacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza, edilen zararların telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cezaevi binası görmek başarılarının sürekli olacağına, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, adını herkese duyuracağına işaret eder.

Rüyada çiçekli bina görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok bina görmek bir işe soyunacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok katli bina görmek iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, övgü dolu sözler işiteceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok odalı bina görmek helal olmayana göz dikmeyeceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, ticari anlamda yön değiştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda bina görmek gerilimin doruk noktasına geldiği bir ortamda herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çöken bina görmek ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine yorulur.

Rüyada cumhurbaşkanlığı binası görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, kazancının artacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çürük bina görmek zaman içinde daha güzel günler göreceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dar bina görmek ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, kısmetlerinin açılacağına, moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada demir bina görmek bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına işaret eder.

Rüyada deniz kenarında bina görmek kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizde bina görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada denizin ortasında bina görmek refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada denizin üstünde bina görmek hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına işaret etmektedir.

Rüyada dev binalar görmek yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada devrilen bina görmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, başarılı bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada dönen bina görmek çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada eğik bina görmek üzüntülerin gideceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eğilmiş bina görmek yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eğri bina görmek büyük bir başarıya ulaşılacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına yorumlanır.

Rüyada elçilik binası görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza delalettir.

Rüyada emniyet binası görmek işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınızın ortadan kalkacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sağlam bina görmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, kendisini başarılı işlerde bulacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ev bina görmek iyiye ve güzel olana ulaşacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada fabrika binası görmek geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada geniş bina görmek yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine yorulur.

Rüyada gökdelen binalar görmek sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, huzurlu olunacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzünde bina görmek alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada görkemli bina görmek yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için harcanacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada gri bina görmek gönlünce bir hayat süreceğine, konfor içinde olacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hasarlı bina görmek düşmanını alt edeceğine, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, yanındaki kişilere hayrının dokunacağına yorulur.

Rüyada havuzlu bina görmek yüzünün güleceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hep aynı binayı görmek musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, kariyerinin yükseleceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada ihtişamlı bina görmek hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına delalettir.

Rüyada iki bina görmek imkânlarının genişleyeceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına işarettir.

Rüyada ilkokul binası görmek arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada inşaat halinde bina görmek kendinden emin adımlar atacağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iş binası görmek ailevi sorunların biteceğine, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ıssız bina görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada itfaiye binası görmek art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına işaret eder.

Rüyada jandarma binası görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, küslerin barışacağına, yapılan hataların telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada kahverengi bina görmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine alamettir.

Rüyada kamu binası görmek düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, kafasını rahatlatacağına, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara bina görmek anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karanlık bina görmek büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yüzün güleceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada karkas bina görmek tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaymakamlık binası görmek hasret ve özlem gidereceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada kerpiç bina görmek rızkının kesilmeyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine alamet eder.

Rüyada kilise binası görmek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı bina görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına yorumlanır.

Rüyada kocaman bina görmek aile ve iş yaşamında herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına işarettir.

Rüyada konsolosluk binası görmek ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kubbeli bina görmek kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, hanesine huzurun dolacağına, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kütüphane binası görmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalet eder.

Rüyada lise binası görmek yüzünün güleceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mahkeme binası görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, rızık eksikliği yaşamayacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada maket bina görmek sorunların elbirliği ile aşılacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada meclis binası görmek topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine işaret eder.

Rüyada merdivensiz bina görmek kavgaların biteceğine, kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada mermer bina görmek problem yaşayan sevdiklerinin yaralarına merhem olacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çevredeki insanlardan destek alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada metruk bina görmek sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor bina görmek mutluluğunun artacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına işaret eder.

Rüyada muhtarlık binası görmek iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine yorulmaktadır.

Rüyada opera binası görmek daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada otel binası görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, hayırlı yollara gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada parlak bina görmek sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına yorulur.

Rüyada parlamento binası görmek atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine işarettir.

Rüyada patlayan bina görmek diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sıkıntıların biteceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada penceresiz bina görmek hakkında konuştuğu bir kişiden özür dileyeceğine, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, kötü kimselerle karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüyada polis binası görmek rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, moral bulacağına delalet eder.

Rüyada rektörlük binası görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, nimet ve berekete ereceğine delalet eder.

Rüyada rengarenk binalar görmek darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada resmi bina görmek kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, işindeki bereketin çoğalacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada sallanan bina görmek dinini yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine alamettir.

Rüyada sarı bina görmek saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada satılık bina görmek oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada sıvasız bina görmek hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada su dolu bina görmek yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada süslü bina görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, daha farklı bir şekilde hareket edileceğine ve bu sayede mutluluğa ve huzura ereceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tahta bina görmek üzüntülerin gideceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarihi eser bina görmek üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek bina görmek dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada televizyon binası görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine delalettir.

Rüyada temiz bina görmek içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada tepede bina görmek hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ters bina görmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine delalet eder.

Rüyada tiyatro binası görmek sevdiği ile yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, uzun bir ömre sahip olacağına işarettir.

Rüyada toplu bina görmek rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine alamettir.

Rüyada toprak bina görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, huzur içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada tuğlalı bina görmek ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve hayatında sahip olmak istediklerine bir bir ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu bina görmek isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, gururlandıracak işler yapacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uçan bina görmek günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaktan bina görmek afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada vakıf binası görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada valilik binası görmek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, gönül sızılarının dineceğine delalet eder.

Rüyada virane bina görmek hastalıkların kişiye uzak duracağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına delalet eder.

Rüyada yamuk bina görmek rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, aynı ortamda bulunduğu kişilerle iyi geçineceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına yorumlanır.

Rüyada yan yatan bina görmek yaptığı hataları düzelteceğine, kazancının sürekli artacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanan bina görmek çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanmış sönmüş bina görmek elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine yorulur.

Rüyada yargıtay binası görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yarım bina görmek hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, rahat şekilde yaşayacağına, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüyada yenilenmiş bina görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yıkık dökük bina görmek gözyaşının kuruyacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, maddi gücünün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıkıntı bina görmek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, yakaladığı bir şansın garanti olacağına alamet eder.

Rüyada yüksek tavanlı bina görmek rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, iş hayatındaki onca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yükselen bina görmek Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına inanılır.

Rüyada yurt binası görmek hayatının düzene gireceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada yürüyen bina görmek yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, kötü kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına delalet etmektedir.

Rüyada yuvarlak bina görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, kazançlı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzen bina görmek yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, sıkıntılarının biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güneşligün

Rüyada yıkılması beklenen bir binanın dışına kaplama yapılmak sureti ile bina güzelleştiriliyor, diyorum ki bu binayı yıkmaları gerekmiyor mu neden bir de süslüyorlar? Bunu derken de ben o binanın yanında ve yine hasarlı olan bir binanın balkonundayım ve balkon aşağı doğru yıkılmak üzere sanki sallanıyor gibi sıkıca tutunuyorum düşmemek için aileme de buraya yaklaşmayın diyorum. Daha sonra arkadaşımın sözlüsü bizimle alışverişe gel diyor ve bana 200 TL olan pembe bir çantayı getirip veriyor

rüyagörenkadın67

rüyamda bir erkek kardeşim ve kız kardeşim binanın üzerindeler böyle pinyata gibi kocaman pembe bir hayvana benzeyen balon onu yırtmaya çalışıyorum ikisi yukarıdan çekiyor ben aşağıdan diğer kardeşim sağ taraftan bir türlü açılmıyor içinde şekerler varmış onlara merakımızdan açmaya çalışıyoruz

Suzan bal

Rüyamda görkemli bir binanın içinde bir ofiste bulunuyorum. Binanın terasına çıkıyorum güneşin doğuşunu izlemek için ve gökyüzünde 5er yıldızdan oluşan 3 tane yan yana duran kare sembolleri görüyorum ve korkuyorum. Dünyanın sonu gelmiş gibi hissettim ve İçeri girmek için arkamı döndüğümde bina yanıyordu ve maskeli askerler vardı ellerinde silahlarla. Beni öldürmek için gelmişler..