Rüyada Batan Çiviyi Çıkarmak

Rüyada batan çiviyi çıkarmak tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, borçlarının hafifleyeceğine, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin verdiği vaatleri yerine getireceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, kazanılan paranın artacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine alamettir.

Rüyada ayağa batan çiviyi çıkarmak dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, zor zamanların biteceğine, kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine delalet eder.

Rüyada ele batan çiviyi çıkarmak sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, kazancının kalıcı olacağına işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, hayal edilen her şeye kavuşacak bir duruma geleceğine, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kafaya batan çiviyi çıkarmak yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, rakiplerini yeneceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, rakiplerin alt edileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, yeni hobiler edinileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada vücuda batan çiviyi çıkarmak darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına tabir olunur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Batan Çiviyi Çıkarmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Ruyamda dışarıdaydık annem babam kardeşler kuzen bir yaşında ki oğlum kızımın kucağından düştü ağlamıyor sanki baygınlık gecirirgibiydi bayıldı bayilcak derken hemen yerden aldım ağzındaki çiviyi gördüm babam çıkarmaya çalıştı çocuk elimde süzüldü rengi falan değişti ben baba birşey oldu diye diye bağırıp ağlarken uyandım kalktıgımda ağlıyordum

    • Sevgili Yasemin,
      Rüyada oğlunun ağzından çivi çıkarılmaya çalışıldığını görmek rüyayı gören kimsenin cefa çekerek kazanılan sağlığa ve atılan adıma yorulmalıdır. Görülen rüya ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına; mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına işarettir. Rüyanın seni ağlatarak uyandırmasında endişe edilecek bir durum yoktur.
      Gündüz Niyetine hayırlara çıksın

Rüyanı Tabir Edelim