Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada tavus kuşu görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, elinin bollaşacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada dişi tavus kuşu görmek çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, merdiven atlayacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada erkek tavus kuşu görmek herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, parasının değerini bilerek hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evde içinde tavus kuşu görmek zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, yetki ve imza sahibi olacağına, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işarettir.

Rüyada evde tavus kuşu görmek gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, sorunların tek kalemde silineceğine yorumlanır.

Rüyada gökyüzünde tavus kuşu görmek hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarını yavaş yavaş unutacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyada iki tane tavus kuşu görmek dilediği gibi yaşayacağına, rahata kavuşacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, hayatına bakacağına, itibarının ve makamının artacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahve falında tavus kuşu görmek sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, mallarının hayırlı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı tavus kuşu görmek maddi gücünün artacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına, şeref ve rütbeye, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına rivayet eder.

Rüyada küçük tavus kuşu görmek rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sorunların tarihe karışacağına, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına işarettir.

Rüyada ölmüş tavus kuşu görmek maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da sevdiği kimselere elini uzatacağına, bir organizasyona katılacağına, güzel bir hayatı olacağına, büyük bir kısmet alacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, eşi ile el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, kendisine verilen görevleri başarıyla tamamlayıp hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada ölü tavus kuşu görmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, ağız tadının yerinde olacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, huzurunun eski haline döneceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sorunlarını çözeceğine, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada rengarenk tavus kuşu görmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, büyük bir mala sahip olacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına yorulur.

Rüyada sarı tavus kuşu görmek gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah tavus kuşu görmek maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına yorumlanır.

Rüyada uçan tavus kuşu görmek yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yavru tavus kuşu görmek eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, geniş rızık elde edeceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, hak yolunda devam edeceğine, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil tavus kuşu görmek memur ise terfi edeceğine, geçiminin kolaylaşacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail Yüce

Rüyamda tavanda bir kuşu yuvasına girerken gördüm, genişletip içerisine baktım çok geniş bir alan gördüm fakat yuvasına giren o kuşu göremedim sonra bir arsa gibi bir yerde tavus kuşu gördüm çok güzeldi yakalayıp sevmek istedim , tam yakaladım derken ellerimin arasından kaçtı ve kuyruğudöküldü vaz geçmedim tekrar yakalamak için üzerine atladım ve yakaladım. İncitmeden iyice sevdim sonra uyandım.

İsmail Yüce

Teşekkür ediyorum, bekarım bu haber beni biraz daha sevindirdi, bu güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınız