Rüyada Eşini Çocuğunu Görmek

Rüyada eşini çocuğunu görmek başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, borçlarını yakın zamanda kapatacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşini çocuğunu görmek dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, para konusunda şansının açılacağına, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin evde bayram havası eseceğine, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski eşin çocuğunu görmek kolaylıklarla karşılaşacağına, sürprizlerin arka arkaya geleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, üzüntüden sonra ferahlamaya delalettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin yakınlarından birinin vereceği destekle psikolojik olarak toparlanacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, hane içerisindeki insanların birbirine kenetleneceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eşini Çocuğunu Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Gündüz Niyetine Eşimi ve ondan olan erkek çocuğumu Görmek.
  Rüyamda eski eşimden olan ufak oğlumun bana geldiğini, benimle yatakta yeni eşimle aramızda yattığını.Rüyada eşime soruyordum, ben rüyamı görüyorum, yoksa gerçekmi, oğlum mu gelmiş yanımızda yatıyor diye. Sonra eski eşimin pencereden içeri yüzü kapalı bir şekilde girdiğini ve oğlumu götürmeye çalıştığını, bende tartıştığını, sonra yeni eşimin salondan içeri girdiğini ve eski eşimi görüp atıştıklarını gördüm.

  • Sevgili Bisri,
   Rüyada ayrıldığın eşinden olan çocuğunu yatağında yattığını görmek yeniliğe delalettir. Rüya sahibinin aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına yorulmalıdır. Rüyada eski eşinin evinden çocuğunu almaya çalışması ve onunla tartıştığını görmek rüya sahibinin zahmetle ulaştığı iyiliktir ve nefestir. Görülen rüya giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına; sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 2. Ruyada eşimin eski eşiyle ve çocuğuyla arabaya binip gittiklerini gordum.Hep bu tür rüyalar görüyorum ve huzursuz hiss ediyorum cevaplarsanız sevinirim.Teşekkürler

  • Sevgili Melek,
   Gördüğün rüya, anlattığın kadarıyla içinde bulunduğun durumla ilgili bilinçaltı kaynaklı görünüyor. Çok sık bu tip rüyalar gördüğünüzü dile getirmişsiniz. Kafanızda belki de var olan sevdiğinizi kaybetme korkunuzdan olabilir. İçinizi ferah tutun, iyi yönde pozitif düşünmeye çalışın. Negatif, huzursuz düşüncelerin sizi esir almasına izin vermeyin. Hayatta olan her şey “hayrımıza” gelişir. Rüyanızın analizine geçicek olursak; Rüyada eşinin eski eşiyle çocuğunun arabaya binip gittiğini görmek bolluğa, hayırlara ve başarıya yorulmalıdır. Bu rüya, rüya sahibinin çekilen maddi sıkıntılarının yerine bereketin ve bolluğun geleceğine; hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına; işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine ve huzura ereceğine işarettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlığa çıksın inşallah…

 3. Eski eşimi ve 2 tane yetişkin oğlum olduğunu gördüm (ancak normal de bir kız ve bir erkek çocuğum var yaşları daha küçük)

  • Sevgili Cihan,
   Rüyada eski eşini ve iki yetişkin oğlu olduğunu görmek isteklere, mutluluğa ve hayallere işarettir. Rüya yorumuna göre uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına ve bunda başarılı olacağına; gelecek dönemde huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlatlara sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine; yaşanmış olan kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına; emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim