Rüyada Çocuğu Görmek

Rüyada çocuğu görmek sıkıntıların biteceğine, dertleri biteceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, büyük paralar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, iyi hissedeceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına, hayatın kolaylaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada abi çocuğu görmek keyifleneceğine ve afiyette olacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine inanılmaktadır.

Rüyada abla çocuğunu görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına tabir olunur.

Rüyada ağlayan çocuğu görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada akraba çocuğu görmek zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, bir olayda masumluğunu ispat edeceğine alamettir.

Rüyada anaokulu çocuğu görmek dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, rahat edeceğine delalettir.

Rüyada annenin çocuğunu görmesi huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada aptal çocuğu görmek yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, borçlarının biteceğine yorumlanır.

Rüyada asker çocuğunu görmek gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine alamet eder.

Rüyada babanın çocuğunu görmesi bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada bakan çocuğu görmek iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, başarıların artacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada baldızın çocuğunu görmek dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla çocuğu görmek işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada boğulan çocuğu görmek hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, çok iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada bulanık suda çocuğunu görmek tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük çocuğunu görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada çingen çocuğu görmek yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, fikirlerinin can bulacağına, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok çocuğu görmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanının çocuğunu görmek kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dayak yiyen çocuğu görmek yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, yeni işler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dayı çocuğu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine işaret eder.

Rüyada dilenci çocuğu görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düşman çocuğu görmek kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına, içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada elti çocuğu görmek gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına delalettir.

Rüyada engelli çocuğu görmek çok büyük bir huzura erileceğine, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, kendisine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin karısını çocuğunu görmek aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, kendi işini kuracağına alamettir.

Rüyada evliya çocuğu görmek sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, dertlerinin azalacağına ve rahat bir nefes alabileceğine yorumlanır.

Rüyada gelecekteki çocuğunu görmek çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, kendisi için doğru kişiyi bulacağına, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine tabir olunur.

Rüyada görümcenin çocuğunu görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hala çocuğu görmek kardeşlerin birbirine destek vereceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına yorumlanır.

Rüyada hamileyken çocuğunu görmek hiçbir şeyin içinde uhde olarak kalmayacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına işaret eder.

Rüyada hasta çocuğu görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, kolaylık elde edeceğine, ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada iki amca çocuğu görmek İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına delalet eder.

Rüyada iki çocuğu görmek işlerin açılacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki tane çocuğu görmek aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, kendisine inanarak destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına, canının kıymetini bileceğine inanılmaktadır.

Rüyada ikiz çocuğu görmek çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ilerideki çocuğunu görmek eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, şifaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada ilkokul çocuğu görmek atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına delalet eder.

Rüyada japon çocuğu görmek hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorulur.

Rüyada karnındaki çocuğu görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine delalettir.

Rüyada kaybolan çocuğu görmek karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına alamet eder.

Rüyada kaynananın çocuğunu görmek gülmek suretiyle şifa bulacağına, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine alamettir.

Rüyada kimsesiz çocuğu görmek iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada kucağında çocuğu görmek hatalarını fark edeceğine, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına işaret eder.

Rüyada küçük arap çocuğu görmek kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, bazı masumların duasını alacağına, hayırlı işlere girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kürt çocuğu görmek işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuzen çocuğu görmek işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, kendisini ailesine vereceğine delalet eder.

Rüyada öğretmen çocuğu görmek darlıktan ferahlığa çıkılacağına, uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, işlerinin hemen hallolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada okul çocuğu görmek ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen çocuğu görmek iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, evlatlarının hayırlı olacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada ölü çocuğu görmek yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada öz çocuğunu görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı aşinalık edineceğine, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada özürlü çocuğu görmek işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, hayatının bir anda cennete döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada padişah çocuğu görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada patron çocuğu görmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, amaçlarına ulaşacağına, zengin olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada peygamber çocuğu görmek elinin bolluğa kavuşacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada peygamber efendimizin çocuğunu görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, nasibin bollaşacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada roman çocuğu görmek maddi sıkıntıların biteceğine, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine yorumlanır.

Rüyada sakat çocuğu görmek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, başarılı bir kişi olacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sanatçı çocuğu görmek üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada şehidin çocuğunu görmek huzurlu günlerin geleceğine, atılıma geçeceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyada sevdiği adamın çocuğunu görmek eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, bazı konularda önayak olunacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada şeytanın çocuğunu görmek hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada şişman çocuğu görmek kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdığının çocuğunu görmek çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına, yaşamının tazeleneceğine alamettir.

Rüyada teyze çocuğu görmek huzursuz geçen günlerin biteceğine, kazancın artacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada torununun çocuğunu görmek şölen tadında günler yaşayacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada üvey çocuğunu görmek hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, ferahlığa çıkılacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına alamettir.

Rüyada uzaktaki çocuğunu görmek yüzünün güleceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına inanılır.

Rüyada yakınının çocuğunu görmek başarılarının devamının geleceğine, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanan çocuğu görmek refaha ereceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına işarettir.

Rüyada yeğen çocuğu görmek çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, kazancının hiç azalmayacağına işarettir.

Rüyada yengenin çocuğunu görmek mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, hayatının düzene gireceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni doğan çocuğunu görmek hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada yetim çocuğu görmek yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada yurt çocuğu görmek hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına alamet eder.

Rüyada zina çocuğu görmek çok güzel günler görüleceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sevilen bir kişiye yardım edileceğine alamet ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyanı Tabir Edelim

Facebook veya Google ile hemen giriş yapın ve sayfanın altında açılacak kutucuğa rüyanızı yazıp gönderin.

  • "Gündüz niyetine" diye arattığınız rüyalar öncelikli olarak tabir edilir.
  • Sitemizde Aktif üyelik puanınıza göre rüyanızın tabirine öncelik verilecektir.
  • İlgili sayfaya yazılmayan rüyalar, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.