Rüyada Çocuğu Düşürmek

Rüyada çocuğu düşürmek başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, gözyaşının kuruyacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkek çocuğu düşürmek makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, kısmetinin açılacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, işlerine verimin hâkim olacağına işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine delalettir.

Rüyada eşinin çocuğunu düşürmesi rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, korkularının sona ereceğine, hayırlı bir eşe ve çocuklara sahip olduğu için her zaman şükredeceğine, yeni bir hayata adım atılacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin daha iyi işler yapmaya çalışacağına, kısmet alacağına, elinin bolluk göreceğine, kalabalıktan uzak olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının çocuğunu düşürmesi aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada hamile kalıp çocuğu düşürmek çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, edilen duaların tutacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile olup çocuğu düşürmek deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin daha geniş bir rızık elde edeceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, derdin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hamileyken çocuğu düşürmek harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, daha farklı bir şekilde hareket edileceğine ve bu sayede mutluluğa ve huzura ereceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karnındaki çocuğu düşürmek malların artacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına işaret eder.

Rüyada kucağındaki çocuğu düşürmek talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin doğru kararların alınacağına, uzun ve keyifli bir seyahate çıkılacağına, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, işine ve hanesine bereket geleceğine, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments