Rüyada Balığın Yandığını Görmek

Rüyada balığın yandığını görmek zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, evlatları tarafından çok sevilip, sayılacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, helal lokma yiyeceğine, yeni işe başlayan arkadaşlarına hocalık edeceğine, dardaki dostlarına kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada balığın yandığını görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin mal mülk kazanacağına, kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada balığın yandığını görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, bir yatırımdan kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, üzüntülerinin sona ereceğine, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, husumeti bulunan insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda mutfakta akvaryumda iki tane süs balığı vardı.Çok acıktıklarını fark ettim.Yemi bulamıyordum.Onlara ot yaprak gibi şeyler attım.Sonra biri sudan zıpladı.Ocağın üstüne düştü,yandı.Ama diğer süs balığına birşey olmadi.
Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Ayşe

Yeni bir işe başlıyorum.Rüyam bununla ilgili olabilir mi?
Cevabınız için teşekkür ederim.

Kader

Rüyamda akvaryum balığının suyunu değistiriyordum ve tencere gibi birseyin içine koymustum balığı, yan taraftada ocak vardı. Su oradan gelen ısı ile ısınıp bir anda balık tencerenin dibine yapışıp ölüyordu ve öldû diye lavobaya dökerken aynı balık daha buyuk ve canli hale geliyordu.