Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, onurlu bir hayat süreceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, amacına ulaşacağına, herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada abi cenazesini görmek akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ablamın cenazesini görmek çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, bildiklerini ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akşam cenaze görmek aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde içinde bulunulan kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada alevi cenazesi görmek zaferlere doymayacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına alamet eder.

Rüyada alim cenazesi görmek huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada amca cenazesi görmek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada anneannenin cenazesini görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asker cenaze görmek hayırlı gelişmeler yaşayacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada askeri cenaze görmek keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, moralinin yükseleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada balkonda cenaze görmek elde bulunan imkânların artacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başbakan cenazesi görmek diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, bir bebek sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının cenaze görmek insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, ferahlığa çıkılacağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına yorumlanır.

Rüyada bayan cenaze görmek kafasının rahat edeceğine, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayramda cenaze görmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, şansının kendisinden yana olacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına alamet eder.

Rüyada cami avlusunda cenaze görmek kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, birçok kişiye yardım edeceğine, güzel günlerin kapıda olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cami cenaze görmek büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada canlanan cenaze görmek refahının ve varlığının artacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, toplumun geneline yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada canlı cenaze görmek üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ceset cenaze görmek herşeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına inanılmaktadır.

Rüyada çift cenaze görmek işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına delalettir.

Rüyada cin cenazesi görmek gönül hoşluğu yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine inanılır.

Rüyada çingene cenazesi görmek zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına delalettir.

Rüyada çok kalabalık cenaze görmek huzurunu yerine getireceğine, sevdikleri ile çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına delalettir.

Rüyada çok sayıda cenaze görmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına işaret eder.

Rüyada çokça cenaze görmek daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanı cenazesi görmek yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, helal lokmalar yiyeceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına rivayet eder.

Rüyada davul zurnalı cenaze görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada davullu cenaze görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına yorumlanır.

Rüyada dayımın cenazesini görmek kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, kısmetinin açık olacağına, başarıya giden yolların açık olacağına alamettir.

Rüyada deniz kenarında cenaze görmek aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına delalet eder.

Rüyada denizde cenaze görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin toparlanacağına, hasretlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet adamının cenazesini görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına yorumlanır.

Rüyada devlet başkanının cenazesini görmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada devlet büyüğü cenazesi görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına tabir olunur.

Rüyada dirilen cenaze görmek mesleğinde ileri gideceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, alışveriş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada donmuş cenaze görmek ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dört cenaze görmek duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada düğün cenaze görmek bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düğün günü cenaze görmek mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine delalettir.

Rüyada düşman cenazesi görmek bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, zorlukların giderileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ecnebi cenazesi görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ermeni cenazesi görmek sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evliya cenazesi görmek bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği her şeye rahat bir şekilde ulaşacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gayrimüslim cenazesi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine delalet eder.

Rüyada gazi cenazesi görmek Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gece cenaze görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gelin cenazesi görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Rüyada gelinlikli cenaze görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına delalettir.

Rüyada genç cenaze görmek çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına, hayatının aşkını bulacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada gülen cenaze görmek elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hacda cenaze görmek tecrübe sahibi olacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumunu düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada halanın cenazesini görmek gönlünün ferahlayacağına, işlerin günden güne artacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada hamamda cenaze görmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hastanede cenaze görmek kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, sürpriz olaylarla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hoca cenazesi görmek bir yakını ile aralarındaki problemlerin çözüleceğine, tecrübe sahibi olacağına, daha pozitif biri olacağına alamettir.

Rüyada hristiyan cenaze görmek Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki farklı cenaze görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada imam cenazesi görmek makam ve rütbe edineceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada kabede cenaze görmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, girilecek bir işin kendisine makam ve rızık sağlayacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada kamyonda cenaze görmek sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada karanlıkta cenaze görmek kişinin günahlarına tövbe etmesine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine alamet eder.

Rüyada karda cenaze görmek hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada kayınpederin cenazesini görmek borçların hafifleyeceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kayınvalidenin cenazesi görmek barış ve sevgi ortamında bulunacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına inanılır.

Rüyada kaynananın cenazesi görmek dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, evlat sahibi olunacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kedi cenazesi görmek güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, yaptığı bir iş ile başarılı olacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kefene sarılmış cenaze görmek kazancın helal şekilde artırılacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada kefenlenmiş cenaze görmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada kefensiz cenaze görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kilisede cenaze görmek mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, yüceleceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kimsesiz cenaze görmek bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, işlerinin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı cenaze görmek sevdiklerine doyasıya sarılacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine yorumlanır.

Rüyada kızının cenazesini görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocanın cenazesini görmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kokmuş cenaze görmek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına, sevinçli haberler alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşu cenazesi görmek aile üyelerinin refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada komutan cenazesi görmek aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada konuşan cenaze görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, eşe dosta yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada köpek cenazesi görmek kafa olarak daha rahat edileceğine, tersliklerin yoluna gireceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada köyde cenaze görmek hastalıklarından kurtulacağına, rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada küçük cenaze görmek maddi zararını karşılayacağına, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına tabir olunur.

Rüyada kuzeninin cenazesini görmek elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada mahallede cenaze görmek çıkılacak bir yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada memlekette cenaze görmek işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada mezar cenaze görmek mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlık cenaze görmek hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, dara düşülen bir anda çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada morarmış cenaze görmek iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada musalla taşında cenaze görmek hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin kolaylaşacağına, sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada musallada cenaze görmek sevilen bir işe ortak olunacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada musevi cenazesi görmek yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada müslüman cenazesi görmek iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada oğlumun cenazesini görmek yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine tabir olunur.

Rüyada okulda cenaze görmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada ölen kişinin tekrar cenazesini görmek hayatına yeniliklerin geleceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, üç kağıtçı kişileri hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş insanın cenazesini görmek kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, helal rızka kavuşacağına yorulur.

Rüyada ölü cenazesi görmek ev içinde mutluluğun artacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölüm cenaze görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada omuzda cenaze görmek iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına inanılmaktadır.

Rüyada omuzda taşınan cenaze görmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, kurulu düzeni olacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda cenaze görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada padişah cenazesi görmek geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, sıhhat ve huzur bulacağına tabir olunur.

Rüyada papaz cenazesi görmek uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada peygamber cenazesi görmek rahat bir nefes alınacağına, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana sahip olacağına, resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına inanılmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizi cenazesini görmek sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada pkk cenazesi görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, parasına para ekleyeceğine yorulur.

Rüyada polis cenazesi görmek maddi olanakların artacağına, maddi durumun düzeleceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine inanılır.

Rüyada sahabe cenazesi görmek işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, yeni işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada sahipsiz cenaze görmek dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sahte cenaze görmek mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada şehzade cenazesi görmek bereketi ve zenginliği bulacağına, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin cenazesini görmek gelecekte istediklerine kolayca erişebileceğine, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeyh cenazesi görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah cenaze görmek büyük başarılar kazanılacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine alamettir.

Rüyada sokakta cenaze görmek çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip feraha erişileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada suda cenaze görmek kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, hakkı olanı sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürekli cenaze görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, başarıların devamlı olacağına, endişelerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada tabutta giden cenaze görmek şansın çalışmaya başlayacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına inanılmaktadır.

Rüyada tanıdık cenaze görmek büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, çok hayırlı şeylere, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada teneşirde cenaze görmek huzura kavuşacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, zorluklar karşısında kolay kolay pes etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada terörist cenazesi görmek zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine yorumlanır.

Rüyada teyzenin cenazesini görmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına alamettir.

Rüyada toplu cenaze görmek kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada türbede cenaze görmek kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ticaretinin gelişeceğine yorumlanır.

Rüyada tuvalette cenaze görmek yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada üç cenaze görmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine tabir olunur.

Rüyada uçakta cenaze görmek yetki sahibi olacağına, sorunlarını gidereceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uçan cenaze görmek hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine alamettir.

Rüyada ünlü cenazesi görmek bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada uzaktan cenaze görmek sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada yağmurda cenaze görmek çok büyük adımlar atılacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, hayata daha olumlu bakılacağına yorulur.

Rüyada yahudi cenazesi görmek anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile kötü bir durumdan kurtulmaya çalışacağına, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakınının cenaze görmek tatil ya da dünya turuna çıkacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, hanesinin güzelliklerle dolacağına delalet eder.

Rüyada yanmış cenaze görmek çok rahat edilecek bir işe girileceğine, bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, örnek insan olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yatakta cenaze görmek büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, kazancını iki kat arttıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yerde cenaze görmek yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yerde yatan cenaze görmek işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil cenaze görmek yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine tabir olunur.

Rüyada yıkanan cenaze görmek endişeli durumların son bulacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yolda cenaze görmek kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, borçlarının ödeneceğine, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına delalettir.

Rüyada zengin cenazesi görmek yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuana

Rüyamda eski patronum ve kız kardeşiyle iş yerindeydim gerçekte patronumu hiç sevmem sonra beni eve bırakacağını söylüyor evim yakın eski siyah modern bir arabayla beni eve bırakıyor diğer yoldan gidiyor ben arka koltuktayım sonra sağ tarafta cenaze görüyorum mezar taşında Ali Sunal yazıyor beyaz Cübbeli cami hocası var sonra biri daha vefat etmiş kefenli birisi kucağında taşıyor sonra sıçrayarak uyandım

Atakan

Rüyamda cenaze deyim o ara ayrı olduğum sevdiğim geldi ve Babası da gelmiş bende Allahın izniyle babasından istedim bir yandan yürüyoruz omuzlarda tabbut götürürüyoruz ve çok sevdiğimi söylüyorum evlenmek istiyorum dedim

Atakan

Teşekkürler