Rüyada Eski Oturduğu Ev Görmek

Rüyada eski oturduğu ev görmek hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına, dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra evlilik planları yapılmaya başlanacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, dileklerinin kabul olacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hep eski oturduğun evi görmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin yeni bir ortama girileceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, endişeli durumların son bulacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sürekli eski oturduğu evi görmek daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, yeni ve güzel makama sahip olacağı bir işe başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin girişeceği bir işin sonunda başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, mirasa, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
32 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yüsra

Merhabalar öncelikle bundan bir kaç ay önce sevdiğim adam beni istemeye geldi ama babam razı olmadı beni vermedi (ve ben ruyamda çocukken oturduğumuz evdeydim arkadaşım ve kocası bize geldiler babam onlarla konuştu ikna oldu dedi gelsin neşe hanımı getirsin veririm kızımı dedi ) ben o kadar sevindim ki sanki gerçekmiş gibiydi çok mutluydum yorumu nedir acab?

Rüya sahibi

Merhaba ruyamda eski evimizde yasadigimizi goruyordum banyonun lambasi patlamis calismiyordu karanlikta tuvalete giriyorduk ama iceride televizyon vardi vefat eden dedem bizde kaliyordu ve ben ciktiktan sonra o girdi o zaman fark ettik lambanin patladigini daha sonra ben salona gittkm ve koltukta bi bebek vardi benim bebegimmis ama cok tombuldu ve yuzu kipkirmiziydi kafasi buyuktu bacaklarinda killar vardi cinsiyeti hemen anlasilmiyordu ama kizdi ve cok agliyordu buyuk cocuk gibi sesi cikiyordu

Hürzad

Merhaba.Ruyada eskıden oturdugumuz eve gıdıyordum.Anahtarları bahcede bır yerlerden saklamısda sonra ordan alıb kapıyı acıyordum.Sonra cocuklar vardı ana okulunda oraya gıdıyordum.Ne anlama gelır?

Semih

Bu gece rüyamda çocukluğumu yaşadığım evimi gördüm. Aynı haliyle gördüm. Annem vardı ben vardım ölmüş olmuş olan babam vardı

Semih

Aylardır hemen her gün rüya tabir ediyorsunuz sağolun hizmetleriniz için teşekkürler 👌

Asena

Merhaba, rüyamda eskiden kirada oturduğumuz müstakil evde ailemle birlikte uyuyoruz. Ev eski bir evdi. Evin yıkılacağını hissedip yerimde kalktım. Annem mutfaktaydi. Mutfak sağlamdı. yıkılmayacak gibiydi. Sonra bütün ailem mutfağa toplandık ve evdeki eşyaları hızlıca toparlayıp evin bahçesine çıkarmaya başladık. Tedirgin bir halde uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim