Rüyada Yanan Saçı Suyla Söndürmek

Rüyada yanan saçı suyla söndürmek bolluğa ve berekete kavuşacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, birlikteliğe başlayacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, lüksünün ve sağlığının baki olacağına alamettir.

Rüyada yanan saçı suyla söndürmek stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, yeni ilişkiler kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin büyük sıkıntılar çekeceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, korkularının sona ereceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çok büyük bir huzura erileceğine, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanan saçı suyla söndürmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, kafasının nihayet rahat edeceğine, zenginliği bulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
....

Rüyam da yemek yaparken sacımı yanıdıgını farkettim elimle söndürmek istedim sönmedi kafamı suya soktum söndü ama ablam da yanımdaydı hiç müdahale etmedi ve aynı rüya da Baska birinede banyo yapması konusunda yardım ediyorum uzun zamandır görmediğim yigenim de gördün banyo esnasındayken adamların bizi seyrettıgını farkedip onları kovdum

Halise

Ruyada 11yasindaki kizimin saçının yandığını gordum suyla bile sonduremedim ellerimle uğraşıyorum sönmüyor anlami nedir şimdiden tsk

simge

rüyamda saçlarım duştayken kendi kendine tutusuyodu elimde söndürsem de yeniden alevleniyodu ben de hemen annemle babamın yanına koşuyordum saçım yanıyor diye. onlar da havlu atıp söndüryordu.

simge

çok teşekkür ederim hayır olsun 🙂 çok güzel bir sitesiniz iyi günler.

Fatma

Çok güzel bi site çok teşekkür ederim içime su serpildi

Anonim

Rüyamda biri saçlarımı yakmıştı çakmakla bende lavaboda çeşmenin altında suyla söndürdüm ve aynaya baktığımda saçımın bir kısmı kısalmıştı neyse bende kuaföre gider bu şekilde kestirir ve boyatırım diyordum