Rüyada Yanan Saçı Suyla Söndürmek

Rüyada yanan saçı suyla söndürmek bolluğa ve berekete kavuşacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, birlikteliğe başlayacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, lüksünün ve sağlığının baki olacağına alamettir.

Rüyada yanan saçı suyla söndürmek stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, yeni ilişkiler kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin büyük sıkıntılar çekeceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, korkularının sona ereceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çok büyük bir huzura erileceğine, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanan saçı suyla söndürmek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, kafasının nihayet rahat edeceğine, zenginliği bulacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yanan Saçı Suyla Söndürmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda biri saçlarımı yakmıştı çakmakla bende lavaboda çeşmenin altında suyla söndürdüm ve aynaya baktığımda saçımın bir kısmı kısalmıştı neyse bende kuaföre gider bu şekilde kestirir ve boyatırım diyordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya eve, kazanca ve düzene işaret eder. Rüya tabirine göre uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine; kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine; sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine tabir olunur.

 2. rüyamda saçlarım duştayken kendi kendine tutusuyodu elimde söndürsem de yeniden alevleniyodu ben de hemen annemle babamın yanına koşuyordum saçım yanıyor diye. onlar da havlu atıp söndüryordu.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya rahatlığa, başlangıçlara ve umuda yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine; hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına; umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine rivayet eder.

   • çok teşekkür ederim hayır olsun 🙂 çok güzel bir sitesiniz iyi günler.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim