Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, zordaki yakınlarına kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, hasta olanın iyileşeceğine, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada abdest alana su dökmek aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, bilincin artacağına delalet eder.

Rüyada aleve su dökmek maddi sıkıntılarının çözüleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, beklenen mirasın alınacağına alamettir.

Rüyada anneye su dökmek çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, belalardan korunacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayakkabıya su dökmek iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine delalet eder.

Rüyada bahçeye su dökmek isteklerin yerine geleceğine, bolluk ve bereket içinde olacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balkona su dökmek şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan köpüklü su dökmek başarıyla geleceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine işaret eder.

Rüyada banyoda su dökmek verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada bardakla su dökmek ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine inanılmaktadır.

Rüyada başkasına su dökmek hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına yorumlanır.

Rüyada bidonla su dökmek evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, başarılı bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bilgisayara su dökmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, hayatının yolunda gideceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada böceğe su dökmek yaptığı iş ile anılır olacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına, sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buğdayı suya dökmek emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına işarettir.

Rüyada bulanık su dökmek vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada buza su dökmek sağlığına kavuşacağına, hayatın kolaylaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cama su dökmek sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camiye su dökmek hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, ferahlığa çıkılacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çamurlu su dökmek maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çantaya su dökülmesi dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, imkânsızlıklarının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada çay suyu dökmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, beklediği sevinçli bir haber için gün sayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çaydanlıktan su dökmek yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada cenazeye su dökmek yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, iş hayatında yaşanan bazı başarılar sayesinde sahip olunan mevkinin daha da sağlama alınacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına delalettir.

Rüyada cinsel organa su dökmek eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada deliğe su dökmek çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına alamet eder.

Rüyada demlikten su dökmek işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere işaret eder.

Rüyada dereye su dökmek özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dışkıya su dökmek kısmetinin her zaman açık olacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada duvara su dökmek bir konuda söylediklerinin çıkacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ekmeğe su dökmek işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, yardım istediği kişilerin destek vereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına delalet eder.

Rüyada enseye su dökmek mutlu olacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşine su dökmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, saygınlığına leke sürülmeyeceğine alamettir.

Rüyada eşinin sana su dökmesi iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin su dökmesi onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada et suyu dökmek çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, kısmetinin açılacağına işarettir.

Rüyada etrafa su dökmek büyük bir işin sahibi olacağına, başarılarının artacağına, zenginliğe sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada evin içine su dökmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kazalardan ve belalardan korunacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada fareye su dökmek kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada güğümden su dökmek çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada halıya su dökülmesi devlet kapısından bir yardım alacağınıza, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine tabir olunur.

Rüyada hamamda su dökmek yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, afiyete ereceğine, yaklaşan güzel günlere alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuza su dökmek harcama gücünün artacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına inanılmaktadır.

Rüyada hayvana su dökmek kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine inanılır.

Rüyada hortumla su dökmek yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, canını sıkan olayların sonunu getireceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ibrikle su dökmek tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, rütbesinin yükseleceğine, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada idrara su dökmek dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, zenginlik kazanacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada insana su dökmek bir konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir bolluğa erişeceğine, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kabre su dökmek aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, sevilip sayılacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kabristana su dökmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kakaya su dökmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok büyük işlere adını yazdıracağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kapı eşiğine su dökmek sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı önüne su dökmek aradığı kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kapıya su dökmek toplum içinde önemli bir yer edineceğine, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaptan su dökmek iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyada kara su dökmek ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, şansın ve bahtının açılacağına yorumlanır.

Rüyada karınca sürüsüne su dökmek büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, arzu ve isteklerine kavuşacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada karınca yuvasına su dökmek uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada karıncaya su dökmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, yüceltileceği sözler duyacağına delalettir.

Rüyada karpuz suyu dökmek güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kediye su dökmek hem makamının hem de kazancının artacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine alamettir.

Rüyada kitaba su dökmek maddi sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına tabir olunur.

Rüyada kızgın yağa su dökmek gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada klozete su dökmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada koltuğa su dökmek aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada komşunun su dökmesi ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine alamettir.

Rüyada köpeğe su dökmek kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, yakın akrabaları ile aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada köze su dökmek bol şanslı bir döneme girileceğine, hayatında aşama kaydedeceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulağa su dökmek yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına işaret eder.

Rüyada küle su dökmek çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuma su dökmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurana su dökmek çözümlere kavuşacağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada kuşa su dökmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına, sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyuya su dökmek zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada leğende su dökmek sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada limon suyu dökmek duygularının karşılık göreceğine, yeni adımlar atacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada masaya su dökülmesi çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada maşrapayla su dökmek makamında en yüksek noktaya erişeceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da sevdiği kimselere elini uzatacağına, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada merdivene su dökmek ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine inanılmaktadır.

Rüyada mezar taşına su dökmek sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına işarettir.

Rüyada mezarlığa gidip su dökmek yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada mezarlığa su dökmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, yarınlarına umutla bakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada odaya su dökmek dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada okunmuş su dökmek gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına, solan yüzünün güleceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada ölüye su dökmek hayatının güzelleşeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, her istediğini alabileceğine alamettir.

Rüyada örümceğe su dökmek endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, etrafındaki kişilere yardım edeceğine işarettir.

Rüyada parkeye su dökmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, aile içinde de bereketin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada pencereye su dökmek çok huzurlu bir döneme gireceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peynir suyu dökmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, sağlık sorunlarından kurtulmaya rivayet etmektedir.

Rüyada portakal suyu dökülmesi rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına alamet eder.

Rüyada prize su dökmek istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sabunlu su dökmek aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, duaların kabul olacağına işarettir.

Rüyada saç su dökmek üzüntülerin biteceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada saçına su dökmek hayırlı günler yaşayacağına, birçok iş kapısının açılacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saksıya su dökmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bir anda atılıma geçeceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada salata suyu dökmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, yeni bir hayat kurulacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine yorulur.

Rüyada şalgam suyu dökmek yapılan işlerin fazla kar getireceğine, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğine su dökmek aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

Rüyada şeytana su dökmek alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada sınav kağıdına su dökülmesi rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada sırtına su dökmek düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şişeden su dökmek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sofraya su dökülmesi sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sokağa su dökmek her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, hayatını yoluna sokacağına, bir bebek sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tabuta su dökmek rahatın ve huzurun yerine geleceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, makam sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada tasla su dökmek haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine delalettir.

Rüyada tavuk suyu dökmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefona su dökülmesi ihtiyaçlarını giderebileceğine, keyfinin yerine geleceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada televizyona su dökmek kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacağınıza, maddi zararını karşılamayı başaracağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada testiden su dökmek başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalettir.

Rüyada tövbe suyu dökmek iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada türbeye su dökmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi bir patron olacağına, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine rivayet eder.

Rüyada tuvalete bol su dökmek mutlu bir yuva kuracağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalete turşu suyu dökmek rahat edeceğine, birçok engelin aşılacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada tuvalette pisliğe su dökmek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tuzlu su dökmek yaşamak istediği hayatı bulacağına, hasta bir yakınının iyi olduğunu öğreneceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ufak su dökmek olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, başarıya ulaşacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada una su dökmek gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, sevgisinin artacağına işarettir.

Rüyada üzerine lağım suyu dökülmesi dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, öğretmen veya akademisyen olacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada vücuda su dökmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanan ocağa su dökmek hedefine çok kolay ulaşacağına, işinin gücünün rast gideceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanlışlıkla su dökmek yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yaraya su dökmek dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada yatağa su dökmek kırgınların barışacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yemeğe su dökmek işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada yılana su dökmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, engel tanımayan biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yoğurt suyu dökmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yola su dökmek hasretin ve özlemin biteceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgana su dökülmesi evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada yüksekten su dökmek sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada zemzem suyu dökmek hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.