Rüyada Donan Bebek Görmek

Rüyada donan bebek görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, büyük başarılar kazanacağına, sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada karda donmuş bebek görmek yeni ilişkiler kurulacağına, sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden sorunlarından kurtulacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin rahat bir hayat geçirileceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına alamet eder.

Rüyada soğuktan donmuş bebek görmek çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, gönlünün ferahlayacağına yorulur.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, umutlanacağına ve hayata karşı pozitif yaklaşacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, az maliyetle ticarete atılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zelal

Rüyamda bir çocuk la kavga ediyordum çocuk çantamı çekiyordu yeter diye bağırdığımda çocuk, dondu ve yüzü ağlama yüzüne döndü arkadan bir ses ise işte yeter filmi böyle başlamıştı diyordu dışses ti

Kader

Rüyada bebeğim apartmanın önündeydi bende evdeydim ortaklıkta beş altı tane köpek vardı korkup gidip anlamıyordum kime soylediysem kimse getirmedi bebeğimi en son cesaretimi toplayip gittim orda herkes toplanmış ambulans gelmişti bebeğim donmuştu bir an çıglik atıp bebeğin yanına koştum bebeğim yaklaşık bir yaşında görünüyordu saçları uzanmıştı saç rengi simsiyah gorunuyordu

Buse

Öncelikle merhaba. Rüyamda dışarda kar yağıyor ve tanımadığım bir adamla kucağında bebeği vardı. Adamın bebeği soguktan donmuş ve ölme eşiğindeydi. Kendisi yokluktan dolayı donmuş bebeğine bakamayacağını söylüyordu. Çocuk donarak ölme eşiğinde olduğu için onu odamdan alıp ceketimin içine sarıp sarmalıyıp ısıtarak hayata döndürüyor ve o çocuğu evlatlık ediniyordum bir erkek bebekti ve ben onu yaşatarak annesi olmaya karar veriyordum.

Buse

Güzel yorumunuz ve uğraşınız için çok teşekkür ederim. Sayfanızı sürekli ziyaret eden sitenizin daim bir takipçisiyim her şey için teşekkürler diliyor ve size kolaylıklar diliyorum. Sevgiyle kalmanız dileğiyle.

Serhat Aktas

Merhaba,
Ben rüyamda farklı bir ülkede arkadaşımla beraber avlanıyordum her yerde kar var soğuk bir yer domuz , yabani inek falan vuruyoruz.. derken yerde kundakta bir bebek görüyorum ağlarken yüzü donmuş dokununca hafif bir sıcaklık var ölmemiş ve dönüp bana kısık bir sesle help diyordu .. arkadaşıma bağırmaya başladım ambulansı çağır 911 ara diye ve o sırada uyandım.

Cansu

Merhaba ben rüyamda morg gibi bir yerdeyim orda çalışıyor gibidim orasını tam olarak hatırlamıyorum ama orda ölen birini çıkardılar sanki iki ölü üst üsteymis gibi ama donmuslar baya sonra bebek getirdiler oda tam olarak oluşmamış yani ayakları vs yoktu başı vs vardır işte oda donmustu . Sonra nasıl bayıldım gibi birşey oldu ve onları görünce Allahtan burda çalışmıyorrum dedim
Araştırmaya çalıştım ama pek birşey göremedim .