Rüyada Eve Gitmek

Rüyada eve gitmek zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, her daim temkinli olacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, kazancının bol olacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada abi evine gitmek beklenen mirasın alınacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına inanılır.

Rüyada ağanın evine gitmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada akşam eve gitmek mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, ticaretinin genişleyeceğine işarettir.

Rüyada alevi evine gitmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hak yemeyeceğine yorulur.

Rüyada alimin evine gitmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada allahın evine gitmek insanlar tarafından takdir edileceğine, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, yapılan işlerin fazla kar getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada amca evine gitmek hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, bir tartışmada kendisini savunanların çok sevineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arabayla eve gitmek insanlar tarafından sevileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, hastalıklarının biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada atatürkün evine gitmek en olunmaz yaralarının kapanacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada avukatın evine gitmek emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada babayla kavga edip evden gitmek maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, her daim Allah yolunda yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bağ evine gitmek sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada baldızın evine gitmek ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına, esenlik bulacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına tabir olunur.

Rüyada başbakanın evine gitmek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada başka eve gitmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bavulla evden gitmek çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada bekar evine gitmek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bisikletle eve gitmek çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada büyücünün evine gitmek insanların takdirini kazanacağına, işlerine dört elle sarılacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada cemaat evine gitmek ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cenaze evine gitmek hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, aileye büyük bir ev alınacağına, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada çingene evine gitmek sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, koltuğunun yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada cinin evine gitmek güç, kudret ve iman sahibi olacağına, üst makamlara çıkacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanı evine gitmek edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ortak edineceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağ evine gitmek günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada dağınık eve gitmek çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, yeni kararlar alınacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine delalettir.

Rüyada dayı evine gitmek herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, küs arkadaşların barışacağına inanılır.

Rüyada deniz kenarında eve gitmek kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, borçların kısa sürede kapanacağına alamettir.

Rüyada doğduğu eve gitmek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, kısmetlerinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada doktorun evine gitmek neşeli ve huzurlu bir geleceğe, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, dış ticarete atılacağına delalet eder.

Rüyada dolmuşla eve gitmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada dubleks eve gitmek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada düğün evine gitmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına inanılır.

Rüyada düşman evine gitmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına rivayet eder.

Rüyada eniştenin evine gitmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, çok daha iyi günler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski eve gitmek Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, işyeri sahibi ise şirketi iflasın eşiğine gelmekten döndürüp kurtuluşa erileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine tabir olunur.

Rüyada eski oturduğu eve gitmek sevinçli haberler alınacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine alamet eder.

Rüyada eski sözlünün evine gitmek işlerin aksamayacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koymasını sağlayacağına alamettir.

Rüyada eski yaşadığı eve gitmek koltuğunun ve makamının yükseleceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına alamet eder.

Rüyada evlenip evine gitmek elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evliyanın evine gitmek sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, parasal sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada fakirin evine gitmek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada falcının evine gitmek sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada geç saatte eve gitmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına, hidayete ermeyi başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gece eve gitmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gurbetten eve gitmek hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada güzel eve gitmek kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük kazanç elde edeceğine, geçmişini arkada bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hakimin evine gitmek dürüst bir şekilde yaşayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada hoca evine gitmek kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hristiyanın evine gitmek çok büyük bir mutluluğa erileceğine, yeni mekânlara gireceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta eve gitmek hayatını yoluna sokacağına, tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada katilin evine gitmek hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, borçların biteceğine, helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kayınbabanın evine gitmek hasret giderileceğine, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, zorlukların biteceğine yorulur.

Rüyada kayınbiraderin evine gitmek aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kayınçonun evine gitmek müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, borcunun hafifleyeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kaymakamın evine gitmek hasret çekenlerin buluşacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada kedinin evden gitmesi geçim derdinin biteceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kiracının evine gitmek dua alacağına, hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada kirli eve gitmek dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kitap evine gitmek borçlarını ödeyeceğine, sorunların son bulacağına, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada komutanın evine gitmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada köpeğin evden gitmesi sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, şansın ve bahtın açılacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına işaret eder.

Rüyada koşarak eve gitmek başarılarının birbiri ardına gelip ne olduğunu anlayamayacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine, üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine alamettir.

Rüyada kumanın evine gitmek gelecekte yüzünün güleceğine, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, güzellik ve hayır geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun evine gitmek hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına alamet etmektedir.

Rüyada küsüp evden gitmek ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuzenin evine gitmek makam sahibi olacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına delalettir.

Rüyada mevlit evine gitmek yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mevlit okunan eve gitmek aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, adımlarını daha sağlam atacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada milletvekili evine gitmek hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada misafirin evden gitmesi hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada motorla eve gitmek kaderinin yüzüne güleceğine, terfi edeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada muhtarın evine gitmek hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, bol nimete kavuşulacağına delalettir.

Rüyada müşterinin evine gitmek güzel gelişmelerle karşılaşacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına inanılır.

Rüyada nişan evine gitmek kötü halden iyi hale geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına yorulur.

Rüyada öğrenci evine gitmek hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü evine gitmek moral bulacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına rivayet eder.

Rüyada otobüsle eve gitmek gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada peygamber efendimizin evine gitmek kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, sorunların üstesinden geleceğine, mutluluğunun artacağına alamettir.

Rüyada peygamberin evine gitmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada polisin evine gitmek yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada randevu evine gitmek önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine, her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, canını sıkan olayların sonunu getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada roman evine gitmek kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sanatçı evine gitmek maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şarkıcının evine gitmek şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, bol para kazanacağına, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada savcının evine gitmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yok edeceğine rivayet eder.

Rüyada şehidin evine gitmek elinin darlık görmeyeceğine, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına inanılır.

Rüyada servisle eve gitmek mali olarak çok güçlü hale geleceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeyh evine gitmek yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytanın evine gitmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sohbet evine gitmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada taşındığı eve gitmek çevresinde zenginliği ile nam salacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada taziye evine gitmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, edilen duaların kabul edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada trenle eve gitmek iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada uçakla eve gitmek zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada uçarak eve gitmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ünlü futbolcunun evine gitmek büyük zararlardan kurtulacağına, bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, rakiplerini alt edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada valinin evine gitmek hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı eve gitmek kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanlış eve gitmek işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, hayırlı adımlar atacağına inanılmaktadır.

Rüyada yas evine gitmek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yazlık eve gitmek eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına alamet eder.

Rüyada yeğenin evine gitmek hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada yengemin evine gitmek rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, çok güvendiği bir kişiye açılacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın evden gitmesi sıkıntıların atlatılacağına, işlerinin rast gideceğine, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına işarettir.

Rüyada yöneticinin evine gitmek birçok engelin aşılacağına, büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zengin eve gitmek sorunlarının geçmişte kalacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, işindeki ününün tabiri caizse alıp yürüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Rüyamda rüyamda eski yaşadım çocukluğumu geçti eve gittim otobüse bindik trafiğe göre ters istikametten kestirmeden beni evin önünde bıraktı eve sokak kapısından içeri girerken bir kapı daha gördüm daha önce böyle bir şey yoktu kapıyı açtığımda bodruma iniliyormus indim baktım yerler ıslak arabalar var bir polis memuru ne oluyor dedim araba calınmıs dedi

Ahmet

Teşekkürler

Meysera

Merhabalar rüyamda, evime diye tanımadığım bir bayanin evine gidiyordum yanlışlıkla ayni binada . Oraya arkadaşlarımi çağırıp beraber biseyler yiyorduk , tanımadığım kisi evine gelince farkediyordum ,bana ait ev olmadığını, o arkadaştan özür dileyip ,tanışıyorduk, sonra biri ayran yapmis ama becerememiş bende eleştirip bu boyle olmaz diyip dogrusunu yapmaya çalışıyordum. Yorumlayabilir misiniz?

Meysera

Çok teşekkür ediyorum