Rüyada Yemek Görmek

Rüyada yemek görmek herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, işsiz ise işe gireceğine, kazancının katbekat artacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin başarılı bir kariyere sahip olacağına, istediği gibi yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, yaptığı işte sivrileceğine, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada acılı yemek görmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada ağzında yemek görmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, kişisel problemlerini çözeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada akraba yemeği görmek el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, büyük atılımlarda bulunacağına delalet eder.

Rüyada akrep yemek görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada akşam yemeği görmek bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, zorlukların aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne yemeği görmek yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada araka yemeği görmek insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, muradın gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşını yemekte görmek kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada armut yemek görmek çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada artan yemek görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, yetki ve imza sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada artık yemek görmek saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına delalet eder.

Rüyada asker yemeği görmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, yaşadığı stresin biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada aşure yemek görmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada ateşte yemek görmek işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada avokado yemek görmek iyi halin geleceğine, variyet sahibi olacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına alamettir.

Rüyada ayva yemek görmek mallarının ve parasının çoğalacağına, hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada baklava yemek görmek alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, eski ahbaplarıyla muhabbetini ilerleteceğine, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada banyoda yemek görmek şansın çalışmaya başlayacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada barbunya yemeği görmek zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bayat yemek görmek küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada bayatlamış yemek görmek sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, geçim derdinin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayram yemeği görmek işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, özlemlerin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek yemek görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, gelirinin garanti altında olacağına, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bedava yemek görmek hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin afiyette olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz yemek görmek zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, aile dostları ile aralarında herhangi bir sorunun baş göstermeyeceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bitmiş yemek görmek uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada böcek yemek görmek karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada böceklenmiş yemek görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına işarettir.

Rüyada böğürtlen yemek görmek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada boklu yemek görmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına tabir olunur.

Rüyada bol salçalı yemek görmek mal sahibi olacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, aile içerisindeki herkesin sayesinde rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bolca yemek görmek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada börek yemek görmek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bozuk yemek görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada buğday yemek görmek çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, rahatın yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulgur yemeği görmek mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bulgurlu yemek görmek yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada büyük abdest yemek görmek hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, sağlık ve şifa bulacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine alamettir.

Rüyada büyük yemek görmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyülü yemek görmek işlerinin ve çalışmalarının her zaman tıkırında gideceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada buzlukta yemek görmek maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından düzlüğe çıkıp çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere kulak asmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çağla yemek görmek yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cami avlusunda yemek görmek uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, beklenilen takdiri alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada camide yemek görmek yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, özel hayatın istenildiği gibi gideceğine, yeni bir ortama gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çamur yemek görmek alınan güzel haberler ile sevinileceğine, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çanakta yemek görmek masa başı bir işe girileceğine, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çemen yemek görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, zararlarını telafi edeceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada cemiyet yemeği görmek her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, kazancın artacağına alamettir.

Rüyada çerez yemek görmek eğitim konusunda bir adım atılacağına, mutlu olacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ceviz kırıp yemek görmek yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, yeni başlangıçların yapılacağına alamet eder.

Rüyada ceviz yemek görmek yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ceza yemek görmek çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada çiçek yemek görmek tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çiğ yemek görmek hasret çekenlerin kavuşacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına delalettir.

Rüyada ciğer yemek görmek herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, insanlara iş öğreteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çikolata yemek görmek maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına yorulur.

Rüyada çilek yemek görmek maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, elinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada çin yemeği görmek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına inanılmaktadır.

Rüyada çirkin yemek görmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok miktarda yemek görmek ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, daima afiyette olacağına, istediği yola çıkacağına alamet eder.

Rüyada çok sayıda yemek görmek hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına rivayet eder.

Rüyada çokça yemek görmek çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada çömlekte yemek görmek yüksek makamlara geleceğine, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına inanılmaktadır.

Rüyada çöpte yemek görmek ömrün uzun olmasına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına yorulur.

Rüyada çürük yemek görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dayak yemek görmek alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada değişik yemekler görmek aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dil yemek görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada dolapta yemek görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, hayallere kavuşulacağına, daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına tabir olunur.

Rüyada domates yemek görmek çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, erken yaşlanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurma yemek görmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, dost çevrenizin genişleyeceğine, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada dondurucuda yemek görmek sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, esenleyeceğine işaret eder.

Rüyada dondurulmuş yemek görmek rakiplerini üzeceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada donmuş yemek görmek çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, arkasından iyi anılan kişi olacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dövme yemeği görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza alamet ettiği söylenir.

Rüyada ekşimiş yemek görmek huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına alamettir.

Rüyada enginar yemeği görmek bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, büyük ferahlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi yemekte görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski yemek görmek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kurtuluşa ereceğine, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada fare yemek görmek kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada farklı yemekler görmek çok saygın bir konuma sahip olacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fındık yemek görmek çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına inanılır.

Rüyada fırın yemeği görmek çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada gözleme yemek görmek elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, yüksek mevkilere getirileceğine, ekmeğinin azalmayacağına rivayet eder.

Rüyada gül yemek görmek sevdiklerinin hep yanında kalacağına, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine işaret eder.

Rüyada güveçte yemek görmek büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hac yemeği görmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine delalet eder.

Rüyada hacı yemeği görmek kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına alamet eder.

Rüyada hamamda yemek görmek karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, imkânlarının çoğalacağına inanılır.

Rüyada hamsi yemek görmek maddi güç sahibi olacağına, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada haram yemek görmek kusurların ve günahların telafi edileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hastane yemeği görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, birlikte olduğu kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına alamettir.

Rüyada havuç yemek görmek kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına alamettir.

Rüyada havuzda yemek görmek hayatın temposunun yükseleceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada havyar yemek görmek hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına delalettir.

Rüyada hayır yemeği görmek gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, büyük düşüneceğine alamettir.

Rüyada hazır yemek görmek yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hazırlanmış yemek görmek hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada helva yemek görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hep yemek görmek bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına alamet eder.

Rüyada hıyar yemek görmek bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine inanılır.

Rüyada hurma yemek görmek yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine işarettir.

Rüyada içkili yemek görmek maddi gücünün daimi olacağına, aile içinde de bereketin artacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına rivayet eder.

Rüyada iğde yemek görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iğne yemek görmek malının, parasının ve makamının artacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, neşeli bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iş yemeği görmek uğradığı zararların telafi edileceğine, bir işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına delalettir.

Rüyada ısırgan yemeği görmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, ticaret ehli olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına alamettir.

Rüyada işkembe yemeği görmek hayırlı işe, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına işaret eder.

Rüyada iskender yemek görmek güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, canının ve malının garantide olacağına yorulur.

Rüyada ıspanaklı yemek görmek iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına, başarının garantileneceğine, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya alamet ettiğine inanılır.

Rüyada japon yemeği görmek yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, başarıların çoğalacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına işaret eder.

Rüyada kabaklama yemeği görmek özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, hakkında konuştuğu bir kişiden özür dileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabede yemek görmek gelişmelerin olumlu olacağına, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadayıf yemek görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahve yemek görmek gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, beklenilen takdiri alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kalabalık ortamda yemek görmek gözünü en yukarılara dikeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık yemek görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapama yemeği görmek yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, gönlünün rahata ereceğine, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapının önünde yemek görmek işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, dileklerinin tutacağına alamettir.

Rüyada kar yemek görmek aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine yorulur.

Rüyada karaciğer yemek görmek güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada karadut yemek görmek her şeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına inanılmaktadır.

Rüyada karavana yemek görmek sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, istenen her şeye kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada karınca yemek görmek baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, yeni bir ortama girileceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına işarettir.

Rüyada karıncalı yemek görmek yeni bir ortama girileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine işarettir.

Rüyada karışık yemek görmek gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına rivayet eder.

Rüyada karnabahar yemeği görmek yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, rızkının genişleyeceğine, para pul sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karnıyarık yemeği görmek uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada karpuz yemek görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, işinde itibar edineceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kavanozda yemek görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada kavun yemek görmek hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, kafa dinleyeceğine alamet eder.

Rüyada kavurma yemek görmek yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada kaynar yemek görmek başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, kazancını arttıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kebap yemek görmek ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, yerinde saymayacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada keçiboynuzu yemek görmek ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kedi yemek görmek yeni çalışmalar yapılacağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kek yemek görmek alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada kelle yemeği görmek kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kemik yemeği görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kertenkele yemek görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, arif kimselerden sayılacağına, ticaret ehli olacağına yorumlanır.

Rüyada keşkek yemek görmek büyük bir rahatlığa erileceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kestane yemek görmek rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada kiraz yemek görmek kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kirli yemek görmek mal ve mülk sahibi olmaya, huzursuzluklarından kurtulacağına, aile işlerinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı yemek görmek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, malının iyi bir oranda artacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kısır yemek görmek kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıyma yemeği görmek başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kıymalı yemek görmek güzel bir hayatı olacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kızartma yemek görmek iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada klozette yemek görmek sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine işarettir.

Rüyada kokmuş yemek görmek yapılan hataların düzeltileceğine, sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada komşuda yemek görmek sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, iş hayatında çok kar edileceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına delalettir.

Rüyada kömür yemek görmek sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, evli kişiler için evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpek yemeği görmek zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, ticaretin açılacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine alamettir.

Rüyada kovada yemek görmek işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamet eder.

Rüyada küflenmiş yemek görmek kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, beklediklerini duyacağına rivayet eder.

Rüyada küflü yemek görmek tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, başarılarının artacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kum yemek görmek aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, büyük bir ortaklığa gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurabiye yemek görmek hatalarını tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, özlemlerini bitireceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamettir.

Rüyada kurbağa yemeği görmek mevlit okutacağına, mal sahibi olacağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurban yemeği görmek vefalı bir insan olacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına yorumlanır.

Rüyada kurşun yemek görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kurt yemek görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuru badem yemek görmek hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına, verilen kararların geri çekileceğine bu sayede zarar etmekten son anda kurtulacağına alamettir.

Rüyada lahmacun yemek görmek zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, itibarın artacağına, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına yorulur.

Rüyada lavaboda yemek görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, kısmetinin bollaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada lezzetli yemek görmek esenliği bulacağına, karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada limon yemek görmek yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, kazancının artacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lokanta yemek görmek rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına yorulur.

Rüyada lokum yemek görmek elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına alamet eder.

Rüyada madımak yemeği görmek ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına alamettir.

Rüyada makarna yemek görmek yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, yaşamına renk geleceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mandalina yemek görmek karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mantı yemek görmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine inanılır.

Rüyada marul yemek görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi yemek görmek etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada maydanoz yemek görmek kafasının rahat edeceğine, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada menemen yemeği görmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kafa dinleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivende yemek görmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına delalettir.

Rüyada meyve yemek görmek mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, en tepkedeki kimse olacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta yemek görmek güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, sorunlarının biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada midye yemeği görmek girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, içinin rahatlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada misafirlikte yemek görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mısır yemek görmek toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye yorulur.

Rüyada mutfakta yemek görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, başarılarının takdir edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada muz yemek görmek zor durumların biteceğine, Allah’ın yaşamamını kendisine istediğinden de fazla iyi hale getireceğine, günahlarının affedileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada nar yemek görmek zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına delalet eder.

Rüyada nikah yemeği görmek iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, güzel günler geçirileceğine, bir bebek sahibi olacağına delalettir.

Rüyada nişan yemeği görmek hayat içinde çok rahat edeceğine, günah işlemeyi terk edeceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ocakta yemek görmek rakiplerin geride bırakılacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, imkânlarının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada okulda yemek görmek zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, bereketin ve verimin olacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına delalet eder.

Rüyada ölü yemeği görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, verilen kararların çok kazanç getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ot yemeği görmek yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada otelde yemek görmek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, çok özendiği bir arzusunun gerçekleşeceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada pahalı yemek görmek ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine delalet etmektedir.

Rüyada paket yemek görmek büyük kazanımlar elde edeceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, büyük atılımlar yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada paketlenmiş yemek görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, hayatının düzene gireceğine işarettir.

Rüyada pancar yemeği görmek işlerinin yoluna gireceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, rahata erileceğine işarettir.

Rüyada patlıcanlı yemek görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada pazı yemeği görmek insanların saygısının kazanılacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada pekmez yemek görmek daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada pestil yemek görmek sağlığının yerine geleceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına delalettir.

Rüyada peygamber efendimizin yemeğini görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada peynir yemek görmek rahat ve derin bir nefes alacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına inanılır.

Rüyada pide yemek görmek sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, sorunlarının sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada pirinç yemek görmek hayatının kolaylaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada pişirilmiş yemek görmek hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, hastalıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada pizza yemek görmek çok büyük kazanç elde edileceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine alamet eder.

Rüyada portakal yemek görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, insanlar tarafından tanınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ramazan ayında yemek görmek yarınlarına umutla bakacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada ramazan yemeği görmek toparlanacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada renkli yemek görmek farklı kişilerle tanışacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine alamettir.

Rüyada sahur yemeği görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sakatat yemek görmek ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada salata yemek görmek hikmete kavuşacağına, canla başla çalışacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada salçasız yemek görmek atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, birçok işin birlikte yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şalgam yemeği görmek korkusuzca işinin başında duracağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarımsak yemek görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kısmetinin açılacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına işaret eder.

Rüyada şeftali yemek görmek yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, elini haramdan uzak tutacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeker yemek görmek ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına alamettir.

Rüyada semizotu yemeği görmek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine delalet etmektedir.

Rüyada sıcak yemek görmek kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, makam ve rütbe edineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada simit yemek görmek Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sinide yemek görmek mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunulacağına tabir olunur.

Rüyada sınıfta yemek görmek isteklerini yerine getireceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına inanılır.

Rüyada sınırsız yemek görmek deşarj olacağına, şansının hayat boyu süreceğine, bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yemek görmek sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, çok saygın bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sobada yemek görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına delalet eder.

Rüyada sofra yemek görmek eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, arzularının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada soğuk yemek görmek çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayal edilen her şeye kavuşacağına, yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine inanılır.

Rüyada sokakta yemek görmek işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, huzura kavuşacağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada solucan yemek görmek kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine alamettir.

Rüyada sucuk yemek görmek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, borçların ve dertlerin biteceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sucuklu yemek görmek daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, mal varlığının artacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sünnet yemeği görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, rahat bir hayata adım atılacağına yorulur.

Rüyada sürekli yemek görmek eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, maddi sıkıntılarının son bulacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada susam yemek görmek işsiz ve aşsız kalmayacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine işaret eder.

Rüyada sütlaç yemek görmek keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına delalettir.

Rüyada taflan yemek görmek maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına alamettir.

Rüyada tahin yemek görmek çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, kısmetinin çoğalacağına, işindeki verimliliğinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarhana yemek görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tarihi geçmiş yemek görmek kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, mal mülk edineceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına inanılmaktadır.

Rüyada taş yemek görmek hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, beklenen iyi günlerin geleceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavada yemek görmek çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada taziye yemeği görmek zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine yorulur.

Rüyada tencere dibinde yemek görmek iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada tereyağı yemek görmek yeni bir ev alınacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada timsah yemeği görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine, yoksulluktan sonra zengin olmaya, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tokat yemek görmek güzel haberlerin alınacağına, başarıdan başarıya koşacağına, dinine bağlı kalacağına rivayet eder.

Rüyada toplu yemek görmek çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada tost yemek görmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada türbede yemek görmek yükseleceğine, zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, hayır duaları alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada türlü yemeği görmek yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turp yemek görmek neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada turşu yemek görmek kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, moralinin düzeleceğine, umutlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada turuncu yemek görmek düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, iyi noktalara ulaşacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalete yemek görmek hayatının daha kolay hale geleceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına işarettir.

Rüyada tuzlu yemek görmek hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tuzsuz yemek görmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, mal edineceğine, elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüyada veda yemeği görmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, yakınındaki bir kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada vişne yemek görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, biraz dinleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanan yemek görmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanık yemek görmek ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, borçlarını ödeyeceğine alamettir.

Rüyada yarım yemek görmek çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına işaret eder.

Rüyada yarma yemeği görmek aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, solan yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada yatakta yemek görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yenmiş yemek görmek işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerde yemek görmek işinin en iyisi olacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil yemek görmek sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, huzura ve mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Rüyada yılan yemek görmek tövbe etmeye, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına inanılır.

Rüyada yılbaşı yemeği görmek evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, başarılı kişileri tebrik edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yoğurt yemek görmek yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, mal ve mülk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada yolda yemek görmek mutlu ilişkiler kuracağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada yöresel yemek görmek sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine işarettir.

Rüyada yürek yemek görmek iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, şartlarının zenginleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada zehirli yemek görmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada zeytinyağı yemek görmek daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, şifa edineceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına delalet etmektedir.

Rüyada zeytinyağlı yemek görmek bazı engellerle karşılaşacağına, çok güzel günler görüleceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ziyafet yemeği görmek hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda mutfağa girdim mutfak tezgahının üstünde biraz bir tencerenin içinde artık Tarhan çorbası vardı. Tencere nin dibinde kalmış dökülmesi gerekiyordu. Sanırım başka bir yada ki kapda daha dökülecek yemekler vardı fakat onların içini görmedim.

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏

Esma sultan

Merhaba Esma ben rüyamda bir evdeyiz herkes yemek yapmış getirmiş bize yemekler çeşit çeşit ve hiç bu dünyadaki yemeklere benzemiyordu bazı yemekler çok güzeldi ,ben tabaktaki uzun saplı çiçek yemeğini elime alıp bakıyorum ayrıca 8-9çeşit tatlı vardı şu tatlıdan ve yemeklerden yiyim diyorum mutfak tezgahında kendime hazırlıyordum fakat uyandım bi kaç kez uykumdan yemek üzereydim yediğimi hatırlamıyorum sonrasında bir işyerindeyim oradaki binayı geziyorum o binaya yakındı evimiz yorumlarmısınız🙏

Nurlanliaieg

Rüyada annem ve kız kardeşimlr bi restoranda yemek yedik ardından ve kız kardeşim tatlı yedik çok guzeldi daha sonra ben evime geldim evde teyzelerim falan vardı burdada cok guzel yemekleri bişirilmişdi anaannem rtden kofteler yapmışdı sonra ben sarma yiyodum daha sonra yapraklı yemekler yiyordum sonra yinr kızarmış koftr itdedim o bitmişdi anlamı nedir acaba cevalarsanız sevinirim🙏🏻🥰

Figen

Merhaba,rüyamda sanırım bir kebapçıydı biz oraya rüyamda daha önceden gitmişiz .Sonra halam ve ailesi ile benim ailem oraya yemek için gittik ve yemek yediklerini hatırlıyorum.

Beyza

Günaydın rüyamda okulda arkadaşlarımla olduğumu gördüm ama aslında onları tanımıyorum sonra öğretmenim gelip bizle konuştu ve biz okuldan çıktık yengemlere geldim ben annem ve kardeşim de burdaydı ve yengem çeşit çeşit yemek yapmıştı pastalar börekler ve daha bir sürü şey ben yumurta yiyordum ama sonra bir anda gün değişti hava karardı ve ben uyandım