Rüyada Oyun Oynamak

Rüyada oyun oynamak yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine yorulur.

Rüya alemine göre rüyayı görenin bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, bir kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada abiyle oyun oynamak üzerindeki kötü imajı sileceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine yorulur.

Rüyada ailece oyun oynamak işlerinde yenilikler yapacağına, yeni dostlukların başlayacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine inanılır.

Rüyada aileyle oyun oynamak saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada araba oyunu oynamak yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, dünya malının çoğalacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına yorumlanır.

Rüyada aslanla oyun oynamak aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada bahçede oyun oynamak sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, kasasının gittikçe ağırlaşacağına, eğer işsizse iş bulacağına yorumlanır.

Rüyada balık oyunu oynamak çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, geçirilen zor günlerin unutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başbakanla oyun oynamak eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, ailesi ile birlikte güzel, keyifli günler geçireceğine, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada batak oyunu oynamak başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada bebekle oyun oynamak hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına işaret eder.

Rüyada bilgi oyunu oynamak yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, manevi mutluluğu tadacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çalgılı oyun oynamak artık herhangi bir şekilde kem gözlü ve kendisini çekemeyen kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, sıkıntıların son bulacağına, geçmişini arkada bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada camide oyun oynamak iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına yorumlanır.

Rüyada cenazede oyun oynamak bazı masumların duasını alacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına yorulur.

Rüyada çerkez oyunu oynamak bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cinlerle oyun oynamak sevgi dolu haberler alınacağına, ticaretinin gelişeceğine, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla oyun oynamak yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada denizde oyun oynamak alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, kazancının artacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada düğünde oyun oynamak eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düşmanla oyun oynamak iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada efe oyunu oynamak alkış alacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, şifa göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada el oyunu oynamak kötü hastalıkların iyileşeceğine, yüzün güleceğine, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına inanılır.

Rüyada eşiyle oyun oynamak eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, ortaklı işlere girileceğine, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski oyun oynamak yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada evde oyun oynamak işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada fareyle oyun oynamak alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, dünya yaşamı için gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, işte başarılı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada futbol oyunu oynamak işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, yükünün hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinlikle oyun oynamak çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada grupla oyun oynamak ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada halay çekmek oyun oynamak sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getireceğine işarettir.

Rüyada halay oyun oynamak hayatını stresten uzakta geçireceğine, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada halk oyunu oynamak tahmin edilenden daha fazla kar getirecek ve hedeflerin karşılık bulacağı bir işe girişileceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına tabir olunur.

Rüyada hareketli oyun oynamak herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine alamettir.

Rüyada havuzda oyun oynamak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada internet kafede oyun oynamak sevdikleri ile bir arada olacağına, diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine işarettir.

Rüyada internet oyunu oynamak duyduğu üzüntülerin son bulacağına, bol rızık sahibi olunacağına, yaşamının olumlu yönde değişeceğine rivayet eder.

Rüyada ip oyunu oynamak kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada kafkas oyunu oynamak kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, borçlarından kurtulacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kağıt oyunu oynamak sevilen bir dostun geleceğine, alım gücünün artacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahvehanede oyun oynamak daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaplanla oyun oynamak çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, canını dişine katacağına alamet eder.

Rüyada karadeniz oyunu oynamak hayırlı işlerde yer alacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp sevdiği insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine delalettir.

Rüyada karşılıklı oyun oynamak hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine alamettir.

Rüyada kart oyunu oynamak güzel haberler alınacağına, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu olumlu yönde değiştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kedilerle oyun oynamak omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, önemli kararlar alacağına, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kol oyunu oynamak çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada konsol oyunu oynamak sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada korku oyunu oynamak çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada koşarak oyun oynamak çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına inanılmaktadır.

Rüyada kumar oyunu oynamak kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada kumda oyun oynamak yokluk çekmeyeceğine, insanların güvenini kazanacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kuzenimle oyun oynamak mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, birlikteliğe başlayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada masada oyun oynamak hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, kendisine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada maymunla oyun oynamak her isteklerinin yerine geleceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine delalet eder.

Rüyada mezarda oyun oynamak başarı kazanılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta oyun oynamak toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada mobil oyun oynamak tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada müzikle oyun oynamak bol bol moral depolanacağına, sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine delalettir.

Rüyada oğlumla oyun oynamak rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada öğretmenle oyun oynamak rakiplerine karşı başarı kazanacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına yorulur.

Rüyada okey oyunu oynamak yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına inanılır.

Rüyada okulda oyun oynamak rahat bir hayata adım atılacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölünün oyun oynaması ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ormanda oyun oynamak dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, bol kazançlı bir işe gireceğine, huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada orta oyun oynamak işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, işinin en iyisi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada paralı oyun oynamak başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine alamettir.

Rüyada parkta oyun oynamak çok büyük mutluluk yaşanacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni işlere gireceğine alamettir.

Rüyada patronla oyun oynamak sevilip sayılacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, hayır işleri yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pc oyunu oynamak sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sahnede oyun oynamak dostlarıyla bir araya geleceğine, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, yeni bir semte taşınılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sanal oyun oynamak var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, maddi zararını karşılamayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şans oyunu oynamak rahat edilecek bir döneme gireceğine, çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine, çıktığı bir iş gezisinden yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinle oyun oynamak duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına inanılır.

Rüyada şeytanla oyun oynamak arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine tabir olunur.

Rüyada silah oyunu oynamak çalışmaları ile takdir toplayacağına, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sınıfta oyun oynamak uzakta yaşayan bir akrabadan sevindirici bir haber alınacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada sokakta oyun oynamak borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada strateji oyunu oynamak aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, sevdiklerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada su oyunu oynamak kazancının iki kat artacağına, son zamanlarda yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada tablette oyun oynamak verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, başarılarını ispat edeceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına rivayet eder.

Rüyada talih oyunu oynamak mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine inanılır.

Rüyada taş oyunu oynamak yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tehlikeli oyun oynamak üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tek oyun oynamak işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada televizyonda oyun oynamak kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik getireceğine, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine işaret eder.

Rüyada top oyunu oynamak üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, patron koltuğunda oturacağına, kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada toplu oyun oynamak işlerin hafifleyeceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ünlülerle oyun oynamak elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, büyük kazanç sahibi olacağına, iyi noktalara ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada video oyunu oynamak özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeğenle oyun oynamak sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, işinin her geçen gün büyüyeceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet eder.

Rüyada yılan oyunu oynamak sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yöresel oyun oynamak hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yeni bir makama sahip olunacağına, alanında marka bir isim olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada zeka oyunu oynamak hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine yorulur.

Rüyada zeybek oyunu oynamak karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, kısmet dolu işlere gireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments