Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, işinde büyük zaferler elde edeceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine alamettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin büyük fırsatların kapısını açacağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, evliyseniz eşle iyi geçime, çok büyük paralar kazanacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada abdullah gülü görmek iyileşeceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ablamı gülerken görmek hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçta gül görmek aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sevdiğine kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağlayan gül görmek kişinin afiyette olacağına, işlerinin daha da iyi olacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine delalettir.

Rüyada alacalı gül görmek belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, kalben çok rahat edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın gül görmek moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada askerin güldüğünü görmek büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada asma gül görmek olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, çok para kazanılacağına yorulur.

Rüyada atatürkü gülerken görmek hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına inanılır.

Rüyada avucunda gül görmek konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, eski enerjisini bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada azraili gülerken görmek ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, mutlu bir hayatı olacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bağ gülü görmek hoşluklarla karşılaşacağına, dertlerine derman arayacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada balkonda gül görmek hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, Allah’ın izniyle kötü kimselerin şerrinden korunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başbakanı gülerken görmek yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, problemleri teker teker çözeceğine, sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada başında gül görmek çektiği yokluğun unutulacağına, yaşadığı huzurun biteceğine, büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine delalet eder.

Rüyada bordo gül görmek çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada boynu bükük gül görmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine işarettir.

Rüyada budanmış gül görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camdan gül görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cami avlusunda gül görmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, rahat erileceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada camide gül görmek rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, haksızlık yapmayacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada canlı gül görmek çok hayırlı adımların atılacağına, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına rivayet eder.

Rüyada çantada gül görmek işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, fakir çocukları giydireceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cenazede güldüğünü görmek sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cennet gülü görmek büyük bir ortaklığa gireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada cinin güldüğünü görmek çok büyük atılımlar yapacağına, hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok gül görmek aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde içinde bulunulan kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda gül görmek sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanını gülerek görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, anlaşmazlıkların biteceğine inanılır.

Rüyada damadını gülerken görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada denizde gül görmek kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada deste gül görmek arzuların yerine geleceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayır işleri yapacağına yorumlanır.

Rüyada devenin güldüğünü görmek sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumunu düzelteceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, zenginlik sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dikensiz gül görmek daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına, neşeleneceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dikili gül görmek dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada doktorun güldüğünü görmek vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, yeni mekânlara gireceğine, kendisini toparlayacağına ve hedefindeki hayalleri bir bir başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada donmuş gül görmek mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmanı gülerken görmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada duvarda gül görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, bilmediği duyguları tadacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına inanılır.

Rüyada ebruli gül görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine inanılır.

Rüyada eflatun gül görmek rahat bir nefes alacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ekili gül görmek her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına inanılmaktadır.

Rüyada eltiyi gülerken görmek günlerinin güzelleşeceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eniştenin güldüğünü görmek iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, alim ve bilge insan olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski nişanlıyı gülerken görmek yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, tekrar birikim yapmaya başlanacağına, şanslı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada evde gül görmek zenginliğinin tükenmeyeceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, engellerin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada evladını gülerken görmek çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evliyayı gülerken görmek yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına alamettir.

Rüyada farenin güldüğünü görmek yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine inanılmaktadır.

Rüyada filizlenmiş gül görmek gayrimenkul işine girileceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde gül görmek kazancının artacağına, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, hasret ve özlem gidereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada görümceyi gülerken görmek dertlerinden arınacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, başarıyı yakalamak için imkânları zorlayacağına inanılır.

Rüyada gri gül görmek ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, saygınlığının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada gümüş gül görmek maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada güneşin güldüğünü görmek huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel kokan gül görmek işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına inanılmaktadır.

Rüyada halamı gülerken görmek ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hamileyken gül görmek başarı kazanacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hanımını gülerken görmek varolan borçların yakında ödeneceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, şansının her zaman yaver gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hasmını gülerken görmek bir tartışmada kendisini savunanların çok sevineceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastayı gülerken görmek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine alamet eder.

Rüyada havuzda gül görmek maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, ailesiyle birlikte bazı konser etkinliklerine katılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hediye gül görmek tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada herkesin güldüğünü görmek çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki gül görmek işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ineğin güldüğünü görmek keyifli günler geçireceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ıslak gül görmek çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ısparta gülü görmek başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada japon gülü görmek hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, ismini herkese duyuracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabak gülü görmek nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, işindeki bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kabede gül görmek rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, atılıma geçeceğine, kendisini ailesine daha yakın göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabirde gül görmek işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına delalettir.

Rüyada kağıttan gül görmek girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahkahayla gülmek görmek kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, ticarette yol katedeceğine yorulur.

Rüyada kahverengi gül görmek kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kapıda gül görmek zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada karanfil gül görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karısını gülerken görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kediyi gülerken görmek hayatında saygının hiç eksik olmayacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kıpkırmızı gül görmek kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, daha zengin hale geleceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine yorumlanır.

Rüyada kırık gül görmek iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyada kırılmış gül görmek ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına delalet eder.

Rüyada kırmız gül görmek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı buket gül görmek en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kışın gül görmek sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayata sahip olunacağına, hayallerini gerçek kılmak için koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına delalettir.

Rüyada kitap arasında gül görmek mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, sorunlarını çözeceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızıl gül görmek geniş rızık elde edeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, iş hayatında uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı projenin gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada kocaman gül görmek yaşamına huzurun geleceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, içinin ve kafasının rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada köklü gül görmek umduğu bir işin gerçekleşeceğine, hayırla yad etmeye, elinin bolluk göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada kokulu gül görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada kokusuz gül görmek yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, zorlukları teker teker aşacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada komşunu gülerken görmek kısmetlerinin artacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, kazançlı kapıların açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada köpeği gülerken görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine rivayet eder.

Rüyada kopmuş gül görmek dualarına karşılık alacağına, var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine, çok para kazanacağına inanılır.

Rüyada krem gül görmek kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kucağında gül görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küçük gül görmek ortalığın sakinleşip, durulacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kumaş gül görmek hayata yeniden sarılacağına, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine işaret eder.

Rüyada kuşun güldüğünü görmek rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada kutuda gül görmek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuzenin güldüğünü görmek hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Rüyada lacivert gül görmek düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, verilen sözlerin tutulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına delalet eder.

Rüyada lale gül görmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada medine gülü görmek zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, yaşamının iyi hale geleceğine, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezar üzerinde gül görmek başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarda gül görmek herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bir kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, elinin bollaşacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta gül görmek çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına alamet eder.

Rüyada namaz kılarken güldüğünü görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, ortakları ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada namazda güldüğünü görmek bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına yorumlanır.

Rüyada öğretmenin güldüğünü görmek vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, yakın zamanda rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada örgü gül görmek yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada orman gülü görmek layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, geçiminin yerinde olacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına işarettir.

Rüyada papatya gül görmek iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde huzurlu hale geleceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada parlak gül görmek geleceğinin güzelliklerle dolacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına tabir olunur.

Rüyada pencerede gül görmek bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin gülünü görmek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına inanılmaktadır.

Rüyada peygamber gülü görmek yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine alamettir.

Rüyada poşette gül görmek korkularından, endişelerinden kurtulacağına, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, her nimetin lezzetine varacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada rengarenk gül görmek sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçında gül görmek başarılarının daim olacağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine işarettir.

Rüyada saçta gül görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sahte gül görmek insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, sorunların çabucak halledileceğine işaret eder.

Rüyada sapsız gül görmek sevinçli haberlerin alınacağına, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada şehidi gülerken görmek aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük yenilikler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sesli gülmek görmek sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, evinin bereketinin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği adamı gülerken görmek güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, malının ve parasının büyüyeceğine alamettir.

Rüyada sevdiğini gülerek görmek aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, hayatına renk ve eğlence geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şeyhini gülerken görmek kazancının hiç eksilmeyeceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytanı gülerken görmek rahata erileceğine, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada simli gül görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada sırtında gül görmek hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine, işlerin yoluna gireceğine, evlatlarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada sofrada gül görmek sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada suda gül görmek helal ekmek yiyeceğine, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, ferahlığa çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sürekli güldüğünü görmek çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, mutluluğa ve neşeye alamettir.

Rüyada tabakta gül görmek yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığını gülerken görmek atılım yapacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, muhtaç insanlara yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tarlada gül görmek eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tepside gül görmek kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada toplanmış gül görmek hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada toplu gül görmek kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine işarettir.

Rüyada toprakta gül görmek tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada torununu gülerken görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada turkuaz gül görmek çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada tuvalette gül görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine yorumlanır.

Rüyada üç gül görmek ismini herkese duyuracağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçan gül görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada uyurken güldüğünü görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına işarettir.

Rüyada uzun gül görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına işarettir.

Rüyada uzun saplı gül görmek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde
kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına alamet eder.

Rüyada vücudunda gül görmek çok kısa sürede sevdiği birinden sevindirici bir haber geleceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada yaban gülü görmek iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine yorulur.

Rüyada yakada gül görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına delalet eder.

Rüyada yanan gül görmek bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yapraksız gül görmek hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, malını ve parasını sağlama alacağına yorulmaktadır.

Rüyada yarım gül görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yatakta gül görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yavruağzı gül görmek huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, ibadetlerini aksatmayacağına, yeni bir işe başlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yediveren gül görmek yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, zenginliği bulacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada yeğeni gülerken görmek dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, yeni yatırımlar yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yengemi gülerken görmek son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni dikilmiş gül görmek hayatının ağzının tadına göre olacağına, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yerde gül görmek yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil gül görmek ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, şansının ve bahtının açılacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada yeşil yapraklı gül görmek daha fazla gelir elde edeceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yılanı gülerken görmek bir yakınının sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, zor zamanların geride kalacağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda gül görmek sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine delalettir.

Rüyada yüzünde gül görmek borçların yakın zaman içinde biteceğine, alkış alacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kürşat

Rüyada evde masanın yanındayım masada birbirine bağlanmış 3-4 adet parlak beyaz gül gördüm Uyandım Bekar

yağmur

Rüyamda kırmızı bir gül elimdeydi.Daha sonra gülün çiçek kısmı,yaprak ve dikenlerinden ayrıldı.

Semih

Rüyamda yediveren gül ağacı gördüm. Büyük yetişmiş bir yediveren gül ağacı. Gerçek Hayatta sadece beyaz ve pembe yediveren ler. Rüyamda gördüğüm yediveren gül ağacı sadece bir taneydi ama ağaç üzerindeki dallarda belki 100 den fazla belki de dahada fazla açmış gül vardı ve renkleri normal hayattaki peö eli beyazlı değil mavi renkliydi lacivert mavi renkteydi. Hatta bazı gül tomurcukları bir den fazla değişik renkte yapraklıydı. Yani aynı gül tomurcuğunda değişik renkli yapraklar çıkmıştı

Semih

Harika yorumunuz inşallah tez zamanda çıkar. Allah razı olsun şükran 🤲 🙏

Selma

Merhaba rüyamda akrabanın evinin önünde gül ağacı gördüm 3 tane pembe ve beyaz gül vardı onları toplamadim.ilerden toplarım diye ilerledim ordan gül topladım 2 tane birinin sapı kısa birinin sapı uzundu o gülleri eski sevgilime verdim güller kırmızıydı eski sevgilimin çok mutlu oldu ne anlama geliyor acaba?

Rewşen

merhabalar,rüyamda banyodaydım; lavobada bir kırmızı gül,bir tane de koyu pembe karanfil vardı.Onları yeşil saplarından baş kısımlarını(çiçek olan yeri) kesiyordum;bıçak yardımıyla.
bir yandan zencefil limon çayı içiyordum.o gülleri de şifa niyetine çay bardağının içine koyup içeyim,diyordum;şifa olsun diye.
nasıl yorumlarsınız?