Rüyada Kuş Kuyruğu Görmek

Rüyada kuş kuyruğu görmek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, güçlendikçe güçleneceğine, eğitim konusunda bir adım atılacağına, işlerin yoluna gireceğine, işlerini hafifleteceğine, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş kuyruğu görmek ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, asil kimselerden yardım alınacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, parasının, malının ve aşının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavus kuşu kuyruğu görmek üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sosyal hayatında bazı değişiklikler yaşanacağına, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına yorumlanır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına, fakir çocukları giydireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments