Rüyada Una Bulanmak

Rüyada una bulanmak işlerin yolunda gideceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, içinin huzurla dolacağına, kazancının artacağına, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüyada una bulanmak borçların sonlandırılacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, rahata ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine delalettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, geçiminin kolaylaşacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada beyaz una bulanmak malvarlığının çok daha artacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, alışveriş yapacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, kendisini toparlayacağına ve hedefindeki hayalleri bir bir başaracağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RüyaSever

Bir akrabam ekmek teknesine yatmış – üzeri unla kaplı.. ben odaya girince yerinden kalkıyor una bulanmış şekilde.. bende şaşkınlıkla “sen teknenin içerisindemiydin” diye soruyorum sonra tanıyorum kim olduğunu…

RüyaSever

Çok teşekkür ederim yorumunuz için! Ayrıca sayfayı yeni keşfettim. Rüyalara çok önem veriyorum küçüklüğümden beri…

Mehmet

gündüz niyetine Çok Sevdiğim komsumun omzunda bir çuval dolusu unun aşırı tozar halde iken yardım edip un çuvalını onun omzundan alıp duvar dibinne kenara taşırken gördüğüm rüyamin yorumu