Rüyada Beyaz Yaş Pasta Görmek

Rüyada beyaz yaş pasta görmek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına işarettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin sorunların tamamen biteceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, bir takım fırsatlar yakalayacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, sevdiği insanların olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz yaş pasta görmek işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, sağlığına kavuşacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, imkânlarının çoğalacağına, iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin hayatında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına, yeni bir birlikteliğin can bulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak yıkılmaz dostluklar edinileceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük beyaz yaş pasta görmek getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayatın hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, iyi noktalara geleceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendini çok daha iyi hissedeceğine, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Beyaz Yaş Pasta Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Tanımadığım birinin hiç görmediğim çok odalı bir evindeyim ev sahibinin elinde beyaz yaş pasta görüyorum o evde bir kutlama parti için tplanmışız

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya projelere, başarıya ve atılan adıma rivayet eder. Rüya alimlerine göre çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına; elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine; hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına tabir olunur.

 2. Rüyamda mutfakta annemde yanımda büyük beyaz bir pasta kesip dilimliyorum hem yiyorum hemde tabaklara koyup servis yapmasi için babama veriyoruz

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kariyere, paraya ve kazanca yorulur. Rüya yorumuna göre kariyerini her şeyden ön planda tutacağına; eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına; yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına tabir olunur.

 3. Ailem beyaz yaş pastayı üstünde mumlu bir şekilde içeri getirdiler ve masanın üstüne koydular

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayata, insana ve iyiliğe alamet eder. Rüya alimlerine göre hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına; sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına; işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamettir.

 4. rüyamda beyaz kekli ve beyaz kremalı bir yaş pasta gördüm beyaz tabağın içindeydi daha sonra aynı pastayı dilimlenmiş olarak gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya planlara, atılan adıma ve dönemece alamettir. Rüya alimlerine göre planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına; kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine; zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim