Rüyada Anne Baba Mezarı Görmek

Rüyada anne baba mezarı görmek çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına delalettir.

Rüya açıklamasına göre arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, çok kolay bir hayatı olacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, güzel günler geçireceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına alamettir.

Rüyada ölen anne babanın mezarını görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, sürpriz güzellikler olacağına, zenginliğe sahip olunacağına rivayet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin yaşamının ve ticaretinin daha kolay hale geleceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşayan anne babanın mezarını görmek harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, hayatında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, kendisini her yönden donanımlı kılacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, sevilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, işini daha da geliştirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sultan

Hayırdır İnşaAllah babam 3 sene oluyor vefat edeli bugün rüyamda babmın kabri açıktı kocaman siyah beyaz bir yılan başını gömedim nefes alıp veriyor yatıyordu aradan sıkan küçük yılanı gördümkorkuyordum kabri yılan doluydu annem hayata içimden diyorum gidip onun kabrinede bakayım ama uyandım sabaha karşı gördüm kabrin açık yılanla dolu olması amelindenmi bendenmi anlamadım 😭

Ayşe

Rüyamda gerçekte yaşayan ama ruyadamda annem ve babami ölmüş olarak görüyorum.yan yana mezarlarının yanına gidiyorum ve ortaniza ben yatacağım merak etmeyin hiç usumeyeceksiniz diyorum sonra annem mezarın icinden sesleniyor kızım soğuk burası biraz üstümüzü ört diyor nedir bu rüyanın yorumunu