Rüyada Anne Kılığında Cin Görmek

Rüyada anne kılığında cin görmek fikirlerinin amacına ulaşacağına, elinin bollaşacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin düzenli bir işe kavuşulacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, yeni dostluklar kurulacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, kısmetlerin günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne kılığında cin görmek yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, iş ortamında sorun yaşadığı kişiler ile aradaki buzların eritileceğine, paraya ve mala kavuşacağına, hastalıklarının şifasını bulacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, torunlarını görme şansına nail olacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne kılığında cin görmek karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, evli kişiler için evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, işlerini büyüteceğine, güzel günler geçirileceğine, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yiğit

Rüyamda evdey dik annemgil taksi çağırmıştı benim çantamda kibrit vardı ablam görünce kızdı kibritimi aldı bende ona sinirlendim ve taksiye binmeyeceğimi söyledim annemgil taksiye bindi ben binmedim taksi gitti ben tabletimle oyun oynarken bir anda annem geldi ama o annem deyil annem kılığında bir cin di ben anlamıştım ama çaktırmadın neyse ben tabletimi aldım tam kaçacakken beni tuttu ve eve sürükledi bende dışarı çıkcaktım dedim neyse arkadaşlarım geldi annem pizza sòylemişti ben anladim maa

Umut ÇAĞLAR

Merhaba Hocam,Rüyamda ilk öncelikle aldatılıyordum ondan sonra peşine bir evde başlıyor rüya.ben anneannemle oturuyorum kardeşim de annemle diğer koltukta oturuyor sonra bı anda birşey oluyor sonra mutfakta bir tane daha annemden görüyorum hangisi annem diyorum ondan sonra ışıklar gidiyor gözüm kararıyor sonra koltukta ben ve o şahıs kalmış gözüm kapalı nas ve Felak okuyorum en az 10 15 kere okudum sonra açtım gözümü yüz tipi bayağa değişmişti en basta gülüyor ondan sonra sinirleniyor beni tam f

zeynep

Rüyamda bir deniz kenarında kocaman dalgalar çıkmaya başlıyor herşeyi yerle bir ediyor sonrasında annem beni hemen kapıp yatağa sokuyor üzerimizi örtüyor bana kuvvetlice sarılıyor arkamdan ses geliyor korkutucu bir ses ben kafamı o tarafa doğru çevirmeye çalıştıkça annem bana o kadar kuvvetli sarılıyor ki arkamı dönüp bakmama izin vermiyor çünkü orda kötü bir şey varda onu görmemi istemiyormuş gibi sonrasında bana sarılan kişinin annem olmadığını cin olduğunu anlıyorum ve dua ederek uyanıyorum

Alper

Merhaba,
Ailecek Bir akrabamızın evinde misafirlikteydik bir konuya kızarak kendi evimize döndüm.Döndüğümde odaların ışıkları açık bir şekilde misafirlikte olması gereken annem evdeydi bu imkansızdı. Sonrasında ona misafirlikteki kızdığım konularla alakalı sorular sordum ve hiçbirşey bilmiyordu üzerine yürüdüğümde çok çirkin sakallı bir erkek sülietine dönüşüverdi boğuşmaya başladık ve sonrasında uyandım.

Ne anlam içerdiğini çok merak ediyorum.

E.Ş

Rüyamda iki katlı bir evde annemle yan yana iken bir anda kaybolması ile birlikte ışıkların sönmesi bir oldu. Sonra ışıkları yakmakya çalıştım yanmadı bir süre sonra ışıklar yanıp sönmeye başladı. Sonra başımı merdivenlerin oraya çevirince annemin indiğini gördüm. Yanına gittim ancak annem sureti çok farklı ve korkunç görünüyor ve bana bir şey oldu diyordu. Elini tutup ihlas ve ayetel kürsi okumaya başladım. Sonra bana dönüp bir de duayı biliyorum diye geçiniyosun diyerek bana güldü.

Tayfun

Merhabalar ben rüyamda uyudugum yatağımdan uyandım ve üstümü giydim sonra eski evimize biseyler almak için gittim giderken hersey güllük gülistanlıktı eski evden çıkıp yeni eve giderken hava karardı ve bi anda diz boyu kar çöktü ben kosmaya başladım ve bi anda annemi gördüm ama biraz baktıktan sonra farkettim ki annemin gözleri simsiyah olmuş ve ayakları tersti bi anda ayetel kürsi okudum ve bi taş fırlattım bi anda kayboldu ve o anda uyandım

Nisa

Ben eve gelirken bir köprüden yürüyorum daha sonra köprü yıkılıyor ama ben düşmekten son anda kurtuluyorum eve gidiyorum ama annem evde yok evde hiç kimse yok . Ders çalışmaya başlayınca içeriden horlama sesi geliyor ben korkup beklemeye başlıyorum. Bir süre sonra içeriden annem kılığında bir şey geliyor. Ben ağlayıp bağırmaya başlıyorum ama o gelip bana sarılıyor beni öpüyo ama yaptıkları hissediliyor bile sonra ben bağıra bağıra nas okuyorum ve ortadan kayboluyor sonra da uyandım zaten.

Ece

Ben rüyamda annemin bir anda bağırdığını benim koşarak balkona gidip annemin cinle karışık süretini görmemle başladı ondan sonra annem sürekli beni dövüyirdu ne demek acaba

Ekin özdemir

Odada biriyle konuşuyodum sonra kamerayı açtım vicudumda kıllar vardı ve tavana kamerayı cevirdigimde yazılar yazıyodu belki yanlış görmüşümdür diye diğer odanın tavanınada kamera tuttum orda da yazılar vardı sonra hızlıca annemin yanına gittim yazıları söyledim ama o annem değildi annem kılığına girmişti gitmek istedim elimi tuttu elini ittim hızlıca aşağı koştum oda peşimden koşuyodu rüya çok gerçekçiydi içinden çıkamıycam sandım tam kapıyı acarken besmele cektim ve uyandim

Emir

Öncelikle merhabalar ben odamda telefonla uğraşırken bir anda oda kararmaya başladı ve yatarken örtündüğüm örtünün boynuma dolandığını görmeye başladım.Sonra hemen Ayetel kursi,felak,nas surelerini sıkça okuya okuya balkona gidip imdat polis diyerek komşulardan yardım istedim.Herkes balkona çıkıp yardımıma kulak verdi.Bu sırada balkondan içeriye bakarken mutfakta kısa boylu karanlık bir gölge,anne ve babamın suretine girmiş üç harfli gördüm.İçlerinden annem kılığına giren üç harfliye annemin terliğini attığımda bana bunun bedelini ödeyeceksin demişti balkon ışığını kapatmayı bir sefer başarsalarda sonrasında bir şekilde açma kapama düğmesi tutukluk yapıp ışık açık kalıyor,bu sırada alt komşularım her dua okuduğumda kahkaha atıyorlardı.biraz uzun oldu ama Bu kadarını hatırlıyorum bunun anlamı nedir acaba?